Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Ακόμα δε μου έχει εμφανίσει την προσφορά... Ούτε στο app ούτε μέσα στη σελίδα ούτε πουθενά... Πφ...

Απο browser δοκίμασε αποσύνδεση - καθαρισμό cookies (πάνω στην address bar για την συγκεκριμένη ιστοσελίδα, δεν χρειάζεται γενικά browser) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 4 διαφορετικούς έχω δοκιμάσει. Και δουλεια και κινητο και σπίτι....

ΥΓ: Και απο edge τώρα άλλον που δεν έχω δουλέψει ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, stevenfins said:

Απαράδεκτη επιλογή της Σόνυ να μην δίνει έκπτωση για απλή ανανέωση, αλλά μόνο για αναβάθμιση. Κανονικότατο middle finger..

Όταν είσαι Νο1 και ξεπουλάς αυτά συμβαίνουν. Βέβαια έχει ο καιρός γυρίσματα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια εχω μπερδευτεί.  Εχω συνδρομη extra ( ήταν για 1 μήνα , περίμενα προσφορα Black friday ) και λήγει 3/12/2023 . Η προσφορά ειναι για να κάνεις αναβάθμιση   σε premium , 30% ? Αν κάνω την αναβάθμιση  για το υπόλοιπο που εχω , 16 μερες , μου ζηταει 1.1 ευρω. Μετα δεν εχει καποια προσφορα για να παρω το πακετο για χρόνο ας πουμε με έκπτωση σωστα ?

Επεξ/σία από alelo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, stratigos24 είπε

Απο 4 διαφορετικούς έχω δοκιμάσει. Και δουλεια και κινητο και σπίτι....

ΥΓ: Και απο edge τώρα άλλον που δεν έχω δουλέψει ποτε...

Ακόμα τίποτα... Το έχουν και άλλοι παγκοσμίως και με καθησυχάζει κάπως ...

Αστεία πράγματα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stratigos24 είπε

Ακόμα τίποτα... Το έχουν και άλλοι παγκοσμίως και με καθησυχάζει κάπως ...

Αστεία πράγματα.  

 

Αλλα και παλι ισως το φτιαξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, stevenfins είπε

Απαράδεκτη επιλογή της Σόνυ να μην δίνει έκπτωση για απλή ανανέωση, αλλά μόνο για αναβάθμιση. Κανονικότατο middle finger..

 

4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Όταν είσαι Νο1 και ξεπουλάς αυτά συμβαίνουν. Βέβαια έχει ο καιρός γυρίσματα.....

Αποτυχημένο marketing για άλλη μία φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε βρει καμια καλη προσφορα για ελληνικη psn gift card? η καλυτερη που βλεπω ειναι στο instant gaming, περίπου 41 eur με paypal

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?editions=eur50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, xavier είπε

εχετε βρει καμια καλη προσφορα για ελληνικη psn gift card? η καλυτερη που βλεπω ειναι στο instant gaming, περίπου 41 eur με paypal

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?editions=eur50

'Εκανα νέο acount αφού δε μου έδειχνε σε αυτό που έφτιαξα προχθές την προσφορά και όλα οκ.

Αγόρασα από instant gaming με 82 ευρώ (41 έκαστος) με paypal δυο 50αρες και πλήρωσα με τα 100 λοιπόν του balance που είχα πλέον στο psn την έξτρα με 95 ευρώ και μου έμειναν και 5.5 ευρώ μέσα στο λογαριασμό.

Και πολυ ασχολήθηκα...να περιμένω..

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα δεν εμφανίζεται στον λογαριασμό που είναι ενεργή η συνδρομή. Σε δεύτερο λογαριασμό που έχω εμφανίζεται κανονικά. Αν κάνω από αυτόν την ετήσια αλλάζει κάτι με τα παιχνίδια και την αποθηκευμένη πρόοδο σε καθένα από αυτά που έχω μέχρι τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα σημερα για ανανεωση  στην extra moy βγαζει την κανονικη τιμη , εκπτωση μου δινει μονο αν κανω αναβάθμιση στην premium για της υπόλοιπες ήμερες .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...