Προς το περιεχόμενο

Sniper Elite 3


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιχνιδαρα ειναι. Μεχρι τελος της εβδομαδας θα το εχω τερματισει.  Επαναλομβανομενο μπορει να ειναι αλλα δεν παυει να ειναι διασκεδαστικο!.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες το ξεκίνησα, ωραίο φαίνεται, αν και το περιβάλλον του 2ου μου άρεσε περισσότερο (χωρίς αυτό να σημαίνει πως τα γραφικά του ήταν καλύτερα). Όλα στο maximum και με supersampling x4, δεν πέφτει κάτω από 40 fps. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ως παιχνίδι σε κανέναν τομέα, αλλά έχει τη φάση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμήν. Να ακούσουμε και κανένα τέτοιο σχόλιο γιατί τρελάθηκα λίγο εδώ μέσα... :P

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧα Μπράβο Oroku.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που λέτε ότι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, τι καλύτερο έχετε παίξει δηλαδή?! Γιατί εγώ δεν μπορώ να σκεφτώ κανένα.

Αν εννοείς από video games γενικά, κάνω πως δεν το διάβασα. Αν εννοείς από παιχνίδια της κατηγορίας, δεν έχω παίξει πολλά, δε ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε man φυσικά εννοώ sniper games, και δεν έχεις παίξει πολλά γιατί απλά δεν υπάρχουν πολλά, το μονο που κάτι πήγε να πει ήταν το Ghost Warrior 2. Σαν game δεν λέει τίποτα ιδιαίτερο, σαν sniper game όμως είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Μακάρι να το γυρίσουν σε σύχρονο σκηνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε man φυσικά εννοώ sniper games, και δεν έχεις παίξει πολλά γιατί απλά δεν υπάρχουν πολλά, το μονο που κάτι πήγε να πει ήταν το Ghost Warrior 2. Σαν game δεν λέει τίποτα ιδιαίτερο, σαν sniper game όμως είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Μακάρι να το γυρίσουν σε σύχρονο σκηνικό.

To Sniper Ghost Warrior 2 ηταν αρκετα καλο παιχνιδι (ας μην μιλησω για το 1ο->χειροτερο απο οτι αλλο εχω δει->σε ΑΙ, κατα βαση). Εξαιρετικα γραφικα, τοπια, ηθελε υπομονη και επιμονη (για το τελευταιο επιπεδο δυσκολιας λεω) αλλα υστερουσε σε ιστορια και ειχε καποια glitches/bugs που σε χαλουσαν. Εγω προσωπικα, πιστευω οτι ειναι ενα πο τα καλυτερα παιχνιδια sniping! (οχι παντως απο τo Elite III, αν και αυτο εχει καποια τεχνικα προβληματα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το SGW 2 είναι πάρα πολύ καλό. Ειδικά στο τελευταίο επίπεδο δυσκολίας που υπολογίζεις αέρα, απόσταση κτλ. ΠΟλύ καλό ενώ το Sniper Elite δεν το είχε αυτό. Πατάς το E και τα βλέπεις όλα. Επίσης αυτό που λάτρεψα στο SGW 2 είναι που σου δίνανε εντολές για το τι να κάνεις :P Από τα ακουστικά. ΦΟΒΕΡΟ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ωραιο παιχνιδι με  φοβερα γραφικα.Αληθεια πως γινεται και απο τη στιγμη που πατας το continue στην οθονη του μενου θελει μονο 3 δεπτερολεπτα για να φορτωσει και να ξεκινησει το παιχνιδι;Εχω μεινει αφωνος.Το ιδιο ηταν και στο 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ειναι καιρος που εχω εγκαταστησει το παιχνιδι αλλα δεν παιζω τοσο συχνα.Δε το εχω φτασει μακρια αλλα η γνωμη μου ειναι πως προκειται για εναν παρα πολυ καλο τιτλο με σπουδαια γραφικα.Εχω ομως μια απορια και θα ηθελα τη βοηθεια σας.Προσπαθω να καταλαβω τι ειδους παιχνιδι ειναι ο συγκεκριμενος τιτλος δηλαδη πως ακριβως παιζεται.Και για να γινω κατανοητος ενω ξεκιναω προσπαθωντας να παιξω stealth γινομαι αντιληπτος (οσο και να προσπαθω) με αποτελεσμα να μου τη πεφτουν καμια δεκαρια μαζι και να χανω.Το θεμα ειναι  οτι το παιχνιδι δεν ειναι ενα απλο shoot em up 3ου προσωπου ,οποτε πρεπει ο παιχτης να παιξει το παιχνιδι αλλιως.Πως ομως;Και στο youtube που βλεπω καποια videos κανενας δε μπορει να παιξει stealth εντελως.Μπορειτε να μου δωσετε τα φωτα σας;

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια..λοιπον μια πολυ απλη ερωτηση, αν κατεβασω το game απο ενα τορρεντ και το τρεξω στο pc μου, θα εχει διαφορες απο το να το αγορασω???

ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...