Προς το περιεχόμενο

Sniper Elite 3


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να είναι σε καμία περίπτωση μπηχτή, ελπίζω όσοι έπαιξαν ή παίζουν το Sniper Elite και έγραψαν θετικά σχόλια εδώ να το τιμήσουν με τα χρήματά τους, αν δεν το έχουν ήδη κάνει. Τόσο αξιόλογες προσπάθειες, εστιασμένες στο PC, πρέπει να στηρίζονται από όσο το δυνατόν περισσότερους :)

εννοείται ότι αξίζει η αγορά του, δε το συζητώ 

 

και συμφωνώ ότι στο pc πρέπει να στηρίζονται οι προσπάθειες που στηρίζουν και το ίδιο σαν πλατφόρμα μικρές ή μεγάλες δεν έχει σημασία, αλλιώς δε μπορούμε να έχουμε απαίτηση να σταματήσουν οι φόλες μεταφορές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις το τερμάτισα!!!!! Πάρα πολύ καλό παιδιά..... Δεν μπορώ να πω.... Αρκετά ενδιαφέρον.

ΠΟλύ καλό optimazation.
Όμορφα γραφικά.
Ωραίο gameplay...

Γενικώς δεν έχω κάτι αρνητικό να πω για το παιχνίδι. Παρά μόνο θα προτιμούσα το level up να είχε λίγο περισσότερη σημασία. Να βάζεις Skills η κάτι τέτοιο.... Αυτό θα βοήθαγε περισσότερο όλους να κάνουνε με πιο ενδιαφέρον τα Side missions....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ξεκίνησα φαίνεται ενδιαφέρον όμως έπιασαν οι ζέστες και το ξήλωσα ώστε να το ευχαριστηθώ τον Σεπτέμβρη μέχρι να αρχίσουν να βγαίνουν τα καινούρια παιχνίδια. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα και εγω σημερα. Ειναι καλυτερο σε ολα απο το 2. Παιζω στο noraml(δευτερο επιπεδο δυκσολιας). Γραφικα ολα ultra με απενεργοποιημενο supersplamping και δεν εχω καθολου κολληματα. Αν το ενεργοποιησω τοτε το παιχνιδι σερνεται δεν παρατηρησα ομως καμια σημαντικη βελτιωση στα γραφικα που να δικαιολογει τις τοσο υψηλες απαιτησεις που εχει το supersampling.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παίδες, τα sniper elite όλα έχουνε λίγη βαρεμάρα.... Από το 1.... Δεν ήτανε το στόρυ που θα σε πάρει μαζί του... Θα σε ταξιδέψει. Άλλα στοιχεία ήτανε που άρεσαν και αυτά τα στοιχεία τα έχει καλύτερα το 3.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαρεθηκα παντως στο 3ωρο εγω...

Buggy η καμερα οταν ριχνεις.

Το ΑΙ για τα αμπελια.

Θελαν να το κανουν πιο simulator ενω το sniper elite απο το 1 ειναι σαν πιο arcade.

Για μενα fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bugs δεν βρήκα (κλείσε το Xray), το AI σε μεγάλη δυσκολία σε έχει για την πλακα, arcade?! Πες μου ένα άλλο game που έχει bullet ballistics/physics. Φυσικά δεν είναι τέλειο ούτε game που θα αρέσει στον οποιοδήποτε αλλα εσύ το μαμισες.

p.s. Δεν είναι COD ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...