Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ειπα τι είδα στο site τους. Οσο για το ποιος είναι καλυτερος αυτό είναι σχετικό πάντα. Κατα τη γνώμη μου ο καθένας έχει κάτι θετικό και κάτι αρνητικό τα ζυγίζεις και διαλέγεις. Απλά για το τι είναι καλύτερο άκρη δεν θα βγει ποτέ γιατί άλλος έχει άλλα γούστα άλλος συμφέρον αλλος είναι φαν κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφοσον ο οτε συγκριτικα εχει καλυτερο πακετο υπαρχει και η εξης λυση:

Βαζουμε ενα φθηνο 2 play (π.χ. η vodafone για συνδρομητες της δινει 2play στη hol με 17 ευρω), βαζουμε και ενα full pack

otetv με 27-31 ευρω και ετσι με λιγοτερο απο 50 ευρω εχουμε ενα πολυ καλο πακετο.

ο οτε έχει πανάκριβο πακέτο και οι τιμές αυτές που λες δεν ισχύουν . Στον οτε πληρώνεις επιπλέον ποσό για τις καινούργιες ταινίες που θα δεις και για να έχεις 24αρα σύνδεση με οτεtv  βγαίνει πολύ πιο ακριβό από τη nova . όσο για τα αθλητικά ο οτε μόνο ξένα πρωταθλήματα έχει που είναι αδιάφορο για τον περισσότερο κόσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο για τα αθλητικά ο οτε μόνο ξένα πρωταθλήματα έχει που είναι αδιάφορο για τον περισσότερο κόσμο

beating-head-against-the-wall.gif

 

Ευτυχώς που αρκετοί έχουν ανακαλύψει τη μαγεία του xbmc και άλλων λύσεων και αφήνουν τους β(λ)αμμένους οπαδούς να ασχολούνται με την Σούπερ Λίγδα.

 

Τα παραπάνω δεν είναι καμία ειρωνεία προς εσένα ή όσους είναι φανατικοί αλλά φανερώνουν την απέχθεια ενός μη οπαδού, που αγαπάει το άθλημα αυτό καθαυτό, για το προσφερόμενο θέαμα και το επίπεδο του ελληνικού πρωταθλήματος.

 

Πόσο μάλλον όταν η Νόβα έχει ως κράχτη αυτήν τη λίγδα και την κοστολογεί πανάκριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

beating-head-against-the-wall.gif

 

Ευτυχώς που αρκετοί έχουν ανακαλύψει τη μαγεία του xbmc και άλλων λύσεων και αφήνουν τους β(λ)αμμένους οπαδούς να ασχολούνται με την Σούπερ Λίγδα.

 

Τα παραπάνω δεν είναι καμία ειρωνεία προς εσένα ή όσους είναι φανατικοί αλλά φανερώνουν την απέχθεια ενός μη οπαδού, που αγαπάει το άθλημα αυτό καθαυτό, για το προσφερόμενο θέαμα και το επίπεδο του ελληνικού πρωταθλήματος.

 

Πόσο μάλλον όταν η Νόβα έχει ως κράχτη αυτήν τη λίγδα και την κοστολογεί πανάκριβα.

Κι όμως αυτή η "λίγδα" πουλάει πακέτα και γεμίζει μαγαζιά! Για κάποιον που τον ενδιαφέρει το προϊόν το να δίνει 40€ και να μιλάει όσο θέλει, να έχει internet, να βλέπει την ομάδα του, να βλέπει ευρωλίγκα και champions league συν κάμποσα ενδιαφέροντα κανάλια εμένα μου φαίνεται το ακριβώς αντίθετο από πανάκριβο! Δεν μιλάω για εξωτερικό, δεν ξέρω τι ισχύει εκεί, μιλάω με βάση το τι πληρώναμε τόσα χρόνια για να έχουμε πολύ λιγότερα. "Διαφωνώ" εντελώς φιλικά εννοείται :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τμημα προσφορων και ιστοριες .... τιποτα ... ακρη δεν βγαζεις... 7 χρονια στην 4νετ.... χθες μετα απο τηλεφωνο απλα οτι ο δεκτης ειναι δωρεαν... τπτ καλητερο περα του γνωστου πακετου ... και σημερα ξανα καλεσα και μου ειπαν οτι θα πληρωσω τον δεκτη μονο !! χαχα !! και ολα αυτα για το 29,90
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως αυτή η "λίγδα" πουλάει πακέτα και γεμίζει μαγαζιά! Για κάποιον που τον ενδιαφέρει το προϊόν το να δίνει 40€ και να μιλάει όσο θέλει, να έχει internet, να βλέπει την ομάδα του, να βλέπει ευρωλίγκα και champions league συν κάμποσα ενδιαφέροντα κανάλια εμένα μου φαίνεται το ακριβώς αντίθετο από πανάκριβο! Δεν μιλάω για εξωτερικό, δεν ξέρω τι ισχύει εκεί, μιλάω με βάση το τι πληρώναμε τόσα χρόνια για να έχουμε πολύ λιγότερα. "Διαφωνώ" εντελώς φιλικά εννοείται :-)

Συμφωνώ με αυτά που λες . Άλλωστε όταν πας σε μια καφετέρια nova έχει και οτε δεν έχει γιατί δεν συμφέρει ο οτε . Η nova στα αθλητικά έχει αυτά που θέλει να δει ο Έλληνας δηλαδή ελληνικά πρωταθλήματα σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο και ευρωλίγκα και chl . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα.τον προηγουμενο σεπτ ηθελα να βαλω 4net μονο και μονο για να βλεπω euroleaugue kai cl.ειχα στο σπιτι οτε .εκανα φορητοτητα για να παω στην 4net.με πηραν απ τον οτε και μου εκανα αντιπροταση.δλδ full πακετο του οτε μεσω δορυφορου εκπτωση -10$ τον μηνα στο κιν μου και μια δωροεπιταγη 120$ για γερμανο.φυσικα και το εκανα.απλα τα εβαλα κατω σε σχεση με την νοβα και ο οτε με συμφερε καλυτερα.πληρωνω 74 ολα (οτε τv kaι με τηλ και ιντερνετ 24mbps)το 2μηνο.στην νοβα ηταν 100 το 2μηνο.απο αποψη θεασης ειναι μακραν καλυτερος ο οτε.οταν πχ στο καναλι του οτε εχει λιβερπουλ αρσεναλ και στην νοβα εχει πλατανια-πανθρακικο αυτο τα λεει ολα.αυτο ενα παραδειγμα ειναι.και καποιος φιλος που θα πει οτι δεν εχει greek football πραγματικα μου ειναι αδιαφορ.ολυμπιακος ειμαι αλλα οταν εχει ξενους αγωνες δεν υπαρχει συγκρηση.και δεν ςιναι μονο τα αθλητικα αλλα το συνολο θεασης που μου προσφερει.α!!!στην νοβα θα πληρωνα 49$ τον αποδ και 35$ τα τελη.ενο στον οτε τπτ δεν πληρωσα.

 

σορρυ αν εχω κανει τυπογραφικα λαθη λογο ταχυτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως αυτή η "λίγδα" πουλάει πακέτα και γεμίζει μαγαζιά! Για κάποιον που τον ενδιαφέρει το προϊόν το να δίνει 40€ και να μιλάει όσο θέλει, να έχει internet, να βλέπει την ομάδα του, να βλέπει ευρωλίγκα και champions league συν κάμποσα ενδιαφέροντα κανάλια εμένα μου φαίνεται το ακριβώς αντίθετο από πανάκριβο! Δεν μιλάω για εξωτερικό, δεν ξέρω τι ισχύει εκεί, μιλάω με βάση το τι πληρώναμε τόσα χρόνια για να έχουμε πολύ λιγότερα. "Διαφωνώ" εντελώς φιλικά εννοείται :-)

Αυτό που λες είναι διαφορετικό από αυτό που είπα εγώ.

Συμφωνώ σε αυτά που γράφεις.

Κάποτε δίναμε 60 ευρώ μόνο για το πακέτο ενώ τώρα σε αυτήν την τιμή έχεις +απεριόριστη τηλεφωνία +VDSL 50άρι.

Αλλού έχω ένσταση.

 

την κοστολογεί πανάκριβα.

Εγώ έχω σύνδεση CYTA και δεν ενδιαφέρομαι να πάω ούτε στον ΟΤΕ ούτε στην FORTHΝΕΤ.

Μόνο τα αθλητικά πακέτα θέλω.

 

Το αθλητικό πακέτο ΟΤΕ για μένα θα κοστίσει 25 ευρώ το μήνα και αν πάρω το πακέτο μέσω του γαμπρού μου που έχει σύνδεση ΟΤΕ αλλά δεν ασχολείται με δορυφορικά, θα πάει στα 19 ευρώ το μήνα.

19 ευρώ για Πρέμιερ, Πριμέρα, Καμπιονάτο, Μπουντεσλίγκα, Φόρμουλα1 και ΜΟΤΟ GP αν δεν απατώμαι.

 

Πόσα θέλω για το αθλητικό πακέτο με τον "κράχτη" της Νόβα;

Είναι ή δεν είναι πανάκριβη "λίγδα";

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες είναι διαφορετικό από αυτό που είπα εγώ.

Συμφωνώ σε αυτά που γράφεις.

Κάποτε δίναμε 60 ευρώ μόνο για το πακέτο ενώ τώρα σε αυτήν την τιμή έχεις +απεριόριστη τηλεφωνία +VDSL 50άρι.

Αλλού έχω ένσταση.

 

 

Εγώ έχω σύνδεση CYTA και δεν ενδιαφέρομαι να πάω ούτε στον ΟΤΕ ούτε στην FORTHΝΕΤ.

Μόνο τα αθλητικά πακέτα θέλω.

 

Το αθλητικό πακέτο ΟΤΕ για μένα θα κοστίσει 25 ευρώ το μήνα και αν πάρω το πακέτο μέσω του γαμπρού μου που έχει σύνδεση ΟΤΕ αλλά δεν ασχολείται με δορυφορικά, θα πάει στα 19 ευρώ το μήνα.

19 ευρώ για Πρέμιερ, Πριμέρα, Καμπιονάτο, Μπουντεσλίγκα, Φόρμουλα1 και ΜΟΤΟ GP αν δεν απατώμαι.

 

Πόσα θέλω για το αθλητικό πακέτο με τον "κράχτη" της Νόβα;

Είναι ή δεν είναι πανάκριβη "λίγδα";

το novasport δεν το βάζεις μόνο  για την superleague αλλά και για τα υπόλοιπες ευρωπαικές διοργανώσεις που βλέπει όλος ο πλανήτης και δεν σε συμφέρει να το βάλεις σκέτο το nova . Αλλάζεις απο cyta πας forthnet 3play και έτσι σου βγαίνει πιο οικονομικά έχοντας και δορυφοτικά κανάλια δωρεάν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι τα ίδια...

 

Καλό μου παιδί, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ CYTA.

Θέλω απόλυτη ελευθερία και όχι δεσμεύσεις στις επιλογές μου.

Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;

 

Με βάση αυτό λοιπόν, ξαναρωτώ:

Καθίσταται η Super League και το Champions League πανάκριβο (και ως εκ τούτου η Νόβα σε οδηγεί σε μονόδρομο μη νόμιμων λύσεων), ναί ή όχι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι τα ίδια...

 

Καλό μου παιδί, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ CYTA.

Θέλω απόλυτη ελευθερία και όχι δεσμεύσεις στις επιλογές μου.

Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;

 

 

Μείνε στη cyta και βλέπε ΝΕΡΙΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το τραβαμε απο τα μαλλια μονο και μονο καποιοι να εχουν τον τελευταιο λογο ... 

Ο καθενας με τις αναγκες του επιλεγει οτι βλεπει πιο πολυ δεν γινετε να συμφωνουμε ολοι ....

Εγω που δεν βλεπω αθλητικα (ποδοσφαιρο και μπασκετ) μια χαρα ειμαι στα 29.90 ... 

Βλεπουν τα μικρα τα παιδικα ... βλεπω και εγω κανενα ντοκιμοτερ και αθλητικο και ολοι ειναι ευτιχισμενοι !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το τραβαμε απο τα μαλλια μονο και μονο καποιοι να εχουν τον τελευταιο λογο ... 

Ο καθενας με τις αναγκες του επιλεγει οτι βλεπει πιο πολυ δεν γινετε να συμφωνουμε ολοι ....

Εγω που δεν βλεπω αθλητικα (ποδοσφαιρο και μπασκετ) μια χαρα ειμαι στα 29.90 ... 

Βλεπουν τα μικρα τα παιδικα ... βλεπω και εγω κανενα ντοκιμοτερ και αθλητικο και ολοι ειναι ευτιχισμενοι !!!

Μα ρε παιδιά συγγνώμη, λέμε την άποψή μας για ένα θέμα που αφορά τo 3play της Nova και πετάγονται κάποιοι οι οποίοι δεν έχουν, ούτε θέλουν (δικαίωμά τους) να βάλουν nova...

 

Και επανέρχομαι στο θέμα:

Έχω το γνωστό πακέτο της nova με στα 39,90€ με όλα τα novacinema. Μπορώ να αλλάξω και να βγάλω τα novacinema και να βάλω τα novasports;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kob, δεν "πετάχτηκα" αλλά σχολίασα αυτό εδώ το μήνυμα κάποιου άλλου φίλου.

ο οτε έχει πανάκριβο πακέτο και οι τιμές αυτές που λες δεν ισχύουν . Στον οτε πληρώνεις επιπλέον ποσό για τις καινούργιες ταινίες που θα δεις και για να έχεις 24αρα σύνδεση με οτεtv  βγαίνει πολύ πιο ακριβό από τη nova . όσο για τα αθλητικά ο οτε μόνο ξένα πρωταθλήματα έχει που είναι αδιάφορο για τον περισσότερο κόσμο

Και η ουσία είναι πως για κάποιον που δεν θέλει να αλλάξει πάροχο τηλεφωνίας, η πολιτική του ΟΤΕ είναι απείρως καλύτερη από αυτήν του εν λόγω θέματος.

Αν είχε ανάλογη πολιτική και η FORTHNET, πάντα σε άμεσο συνδυασμό με την ποιότητα του προσφερόμενου προϊόντος, δε θα το συζητούσαμε καν. Αυτά τα ολίγα._

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...