Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν Νομιζω Κανενας ΣΑν Νεος Συνδρομητης να πετυχει τιποτα καλυτερο  απο την τρεχουσα Προσφορα ...

Εγω το μοδαδικο που κερδισα ειναι δωρο τα τελος συνδεσης ..34,90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια δεν Νομιζω Κανενας ΣΑν Νεος Συνδρομητης να πετυχει τιποτα καλυτερο  απο την τρεχουσα Προσφορα ...

Εγω το μοδαδικο που κερδισα ειναι δωρο τα τελος συνδεσης ..34,90

μια από τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν Νομιζω Κανενας ΣΑν Νεος Συνδρομητης να πετυχει τιποτα καλυτερο  απο την τρεχουσα Προσφορα ...

Εγω το μοδαδικο που κερδισα ειναι δωρο τα τελος συνδεσης ..34,90

 

 

μια από τα ίδια

Από κατάστημα τα πηρατε δωρο η online αιτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη η η τιμή σε 29,90 σε nova 3play είναι η καλύτερη της αγοράς όταν όλοι οι άλλοι πάροχοι σου δίνουν την ίδια τιμή χωρίς τηλέοραση  . Μετά αν σε παίρνει βάζεις αθλητικά ή cinema ανάλογα με τις ανάγκες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το ελεγα οτι ειναι τοσο σουπερ ητανε κάποτε. η χολ πχ που έχει φίλος του έχει τιμή 23 η 24 ευρω μαζί με χολ τβ και 1000 λεπτά σε κινιτά και σταθερά και στο σιτε της έχει με 24 ευρω απεριόριστα σταθερά. κάποτε ήτανε σουπερ όταν βγήκε πλέων εκτός του οτε στα ίδια λεφτά είναι όλοι αν δεν σε νιάζει η τηλεόραση που εκεί είναι θέμα γούστου. όλοι δίνουνε κάτι ανάλογο με το σταρτ πακ της νόβα. και χωρίς απεριόριστα που οι περισσότεροι μιλάνε με κιν. πάμε στα 15 ευρω +-.  οπότε αν δεν σε νιάζει τα νοβασπορτσ η νοβασινεμα γιατί θα θες να βλέπεις αυτά που δίχνουν αυτό με 29,90 πλέον δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ισα ισα μπορεί να βρείς και κάτι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ορο νταμπλ πλεη στα τεχνολογικα φορουμ εννοουμε, απεριοριστα σταθερα Ελλαδας με 24ρι ιντερνετ

 

και αυτην την στιγμη η hol το δινει αυτο δινει 24 ευρω (με κανονικη τιμη 34)

H wind 25-30 αναλογα τον χρονο συμβολαιου αλλα δινει και κινητα 

και η cyta 26... Αυτα ειναι τα πακετα, αυτες ειναι οι τιμες για τον νεο πελατη...

 

Αυτά τα έχουμε ξανά πει και παλιότερα εμείς !!!! απλά κάποιοι έχουν κέρδος να βάλουν ένα σχόλιο σε τεχνολογικό forum μήπως και το δει κανένα ψάρι ...για τον φίλο που ρώτησε για το 11€ ( περίμενε απάντηση   :-D   :-D ) τέσπα μάτια έχουμε και βλέπουμε ...11€ δεν δίνει καμία εταιρία  ούτε σκέτο νετ 24άρι!

δε θυμασαι καλα,,,το 11.35 ειναι χωρις voda...με voda παμε στα 8,35/μηνα :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το ελεγα οτι ειναι τοσο σουπερ ητανε κάποτε. η χολ πχ που έχει φίλος του έχει τιμή 23 η 24 ευρω μαζί με χολ τβ και 1000 λεπτά σε κινιτά και σταθερά και στο σιτε της έχει με 24 ευρω απεριόριστα σταθερά. κάποτε ήτανε σουπερ όταν βγήκε πλέων εκτός του οτε στα ίδια λεφτά είναι όλοι αν δεν σε νιάζει η τηλεόραση που εκεί είναι θέμα γούστου. όλοι δίνουνε κάτι ανάλογο με το σταρτ πακ της νόβα. και χωρίς απεριόριστα που οι περισσότεροι μιλάνε με κιν. πάμε στα 15 ευρω +-.  οπότε αν δεν σε νιάζει τα νοβασπορτσ η νοβασινεμα γιατί θα θες να βλέπεις αυτά που δίχνουν αυτό με 29,90 πλέον δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ισα ισα μπορεί να βρείς και κάτι καλύτερο

Δεν συγκρίνετε το hol tv με τη nova γιατί η nova έχει καλύτερο πρόγραμμα και περισσότερα κανάλια . όσο για τις τιμές στη hol πήγα σε κατάστημα και το double play με 700 λεπτά έχει 35 ευρώ χώρίς hol tv .Αν θες να βάλεις και tv πάει στα 43 ευρώ και αν το συνδυάσεις με vodafone κινητό έχεις έκπτωση 3-5 ευρώ . Η τίμη 29,90 σε nova που είναι και για πάντα αξίζει και είναι δύσκολό να βγει ανάλογη προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το ελεγα οτι ειναι τοσο σουπερ ητανε κάποτε. η χολ πχ που έχει φίλος του έχει τιμή 23 η 24 ευρω μαζί με χολ τβ και 1000 λεπτά σε κινιτά και σταθερά και στο σιτε της έχει με 24 ευρω απεριόριστα σταθερά. κάποτε ήτανε σουπερ όταν βγήκε πλέων εκτός του οτε στα ίδια λεφτά είναι όλοι αν δεν σε νιάζει η τηλεόραση που εκεί είναι θέμα γούστου. όλοι δίνουνε κάτι ανάλογο με το σταρτ πακ της νόβα. και χωρίς απεριόριστα που οι περισσότεροι μιλάνε με κιν. πάμε στα 15 ευρω +-.  οπότε αν δεν σε νιάζει τα νοβασπορτσ η νοβασινεμα γιατί θα θες να βλέπεις αυτά που δίχνουν αυτό με 29,90 πλέον δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ισα ισα μπορεί να βρείς και κάτι καλύτερο

 

Λες την μαγική λέξη 1000 λεπτά σταθερά κινητά όλα μαζί ( αν μπορείς να έχεις απεριόριστα σταθερά και 720 λεπτά σε κινητά ..ε, λοιπά με αλλά δεν είναι το ίδιο , για το hol Τv νομίζω ότι το δίνουν δωρεάν 6 μήνες μετά το πληρώνεις.) οπότε αν τα βάλεις κάτω και θέλεις κάτι σταθερό να ξεμπερδεύεις πάλι δεν είναι το ίδιο ( είναι αρκετά ακριβότερο και δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να τρέχουν από εταιρία σε εταιρία κάθε φορά + τα προβλήματα που μπορεί να έχεις !  

 

edit +1

σε ότι είπε ο kebek

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

title_big_adsl_plus.png

  • Απεριόριστο ADSL Internet με ταχύτητα έως 24 Mbps
  • Σταθερή τηλεφωνία με ενιαία αστική χρέωση προς σταθερά Ελλάδος

 

*μονο για υφισταμενους συνδρομητες

οποιος ενδιαφερεται, pm

delete

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον ο οτε συγκριτικα εχει καλυτερο πακετο υπαρχει και η εξης λυση:

Βαζουμε ενα φθηνο 2 play (π.χ. η vodafone για συνδρομητες της δινει 2play στη hol με 17 ευρω), βαζουμε και ενα full pack

otetv με 27-31 ευρω και ετσι με λιγοτερο απο 50 ευρω εχουμε ενα πολυ καλο πακετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι να μην βαλει wind για να εχει και εκπτωση και χρονο ομιλιας στο κινητο του?

Για μενα καποιος ας βαλει το απλο σταρτ πακ με 30 και συντομα θα τον αρχισουν να τον πριζουν να προσθεσει καναλια, εκει μπορει να πετυχει κατι καλο και να βαλει ολα τα σπορτ με 40 ή φουλ με 50. Προσωπικα εχω το κριστμας 2012 με 30 ευρω νταμπλ πλεη-σταρτ πακ-σπορτ1 καλη περιπτωσουλα, θα εβαζα καποιο απο αυτα τα δυο, αλλα δεν καιγομαι κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι να μην βαλει wind για να εχει και εκπτωση και χρονο ομιλιας στο κινητο του?

 

Για μενα καποιος ας βαλει το απλο σταρτ πακ με 30 και συντομα θα τον αρχισουν να τον πριζουν να προσθεσει καναλια, εκει μπορει να πετυχει κατι καλο και να βαλει ολα τα σπορτ με 40 ή φουλ με 50. Προσωπικα εχω το κριστμας 2012 με 30 ευρω νταμπλ πλεη-σταρτ πακ-σπορτ1 καλη περιπτωσουλα, θα εβαζα καποιο απο αυτα τα δυο, αλλα δεν καιγομαι κιολας...

Μια χαρα τα λες Ετσι ειναι !!! - Οταν πας απο αλλο παροχο στην Forthnet ειναι αδιαπραγματευτοι ...29.90 ακατεβατα ..αντε να γλυτωσεισ τα τελη φορητοτητας /// Κανεις λοιπον το Start Pack ..και μετα ..κανεις Παιχνιδι !!!χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και κατι αλλο παιδια, εδω http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=6208 λεει δωρεαν ο εξοπλισμος και η εγκατασταση, εγω που εχω ειδη πιατο θα μου δωσουν αλλο να το εχω για ωρα αναγκης?? εχω ενα μετρο πιατο με τρεις δορυφορους, θα εχει καποιο θεμα με το disect? 

Θα σου δώσουν πιάτο - LNB - καλώδιο. Θα στα φέρει ο εγκαταστάτης, θα σου ενεργοποιήσει το NOVA και θα φύγει.

diseqc δεν υποστηρίζει ο δέκτης τους. Πρέπει να φροντίσεις να έχεις τον Hotbird στην πρώτη θέση για να τον βρει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...