Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ είχα πάρει παλαιότερα για καμία προσφορά μετά από 7-8 χρόνια συνδρομητής αλλά τίποτα!! Νομίζω ότι πρέπει να τους απείλησεις με διακοπή για να σε δώσουν κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μολις μιλησα με forthnet..

 

ημουν αρκετα ευθυς και ζητησα καλυτερη προσφορα απο αυτη που εχουν online

Για ολο το πακετο 3play (forthnet+novacinemas+novasports)

παπαλα....65 euro το μηνα και δωρο τα τελη ενεργοποιησης...

 

ευχαριστω δε θα παρω απαντησα....αντιπροταση να βαλω 2play forthnet και στη συνεχεια αν γινει κατι κτλ κτλ..

ανταπαντησα οτι ετσι χανω (πιθανοτατα) τους 12 μηνες δωρο σε multiview και HD...ε και δεν ειχε τι να μου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου έκαναν τελικα αντιπρόταση απο τη hol, περιεργο;,  και φανταζομαι προχωράει η μεταφορά της γραμμης αφου μου έστειλαν και πιθανη ημερομηνία. Μάλλον δεν τους πολυ νοιάζει αν φεύγει κάποιος πλέον! Ξέρει κανείς αν μένεις χωρίς τηλέφωνο για κάποιο διάστημα η γίνεται σύντομα η μεταφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα με forthnet..

 

ημουν αρκετα ευθυς και ζητησα καλυτερη προσφορα απο αυτη που εχουν online

Για ολο το πακετο 3play (forthnet+novacinemas+novasports)

 

παπαλα....65 euro το μηνα και δωρο τα τελη ενεργοποιησης...

 

ευχαριστω δε θα παρω απαντησα....αντιπροταση να βαλω 2play forthnet και στη συνεχεια αν γινει κατι κτλ κτλ..

ανταπαντησα οτι ετσι χανω (πιθανοτατα) τους 12 μηνες δωρο σε multiview και HD...ε και δεν ειχε τι να μου πει..

τηλεφωνικά δεν αξίζει να το κάνεις . Αν στείλεις  mail στη forthnet έχει καλύτερα αποτελέσματα και έτσι μπορεί και να σου δώσουν καλύτερη προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου αν θελετε να ερθετε φορθνετ και δεν σας δινουν καλη προσφορα, βαλτε το απλο πακετο με τα 29,90 και συντομα θα σας αρχισουν τηλεφωνα να το αναβαθμισετε! Για μενα καλα ειναι τα σπορτ με 39,90 και το φουλ με 49,90! Σπορτ1 και σινεμα 1 με 39,90 για μενα δεν ειναι συμφερον, αφουν δεν θα εχει το Nova go Που ειναι πολυ συμφερουσα υπηρεσια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου έκαναν τελικα αντιπρόταση απο τη hol, περιεργο;,  και φανταζομαι προχωράει η μεταφορά της γραμμης αφου μου έστειλαν και πιθανη ημερομηνία. Μάλλον δεν τους πολυ νοιάζει αν φεύγει κάποιος πλέον! Ξέρει κανείς αν μένεις χωρίς τηλέφωνο για κάποιο διάστημα η γίνεται σύντομα η μεταφορά;

 

Eγω χρονια πελατης στη ΗΟL το παλεψα για καμια καλυτερη τιμη... μου εδωσαν 30% εκπτωση στο πακετο που ημουν και κατι ωρες κινητα μετα απο 3-4 τηλεφωνα... μετα εκανα αιτηση για Nova με 29,90 και μετα απο 3-4 μερες με πηραν απο το τμημα αποσυνδεσεων της hol και μετα απο μερικα παζαρια πηρα τελικα την προσφορα με τα 17ε (double gr, 4h κινητα, hol tv).

 

Μετα που ακυρωσα την αιτηση για Nova με πηραν τηλ και με εδωσαν και 12 ωρες κινητα, αλλα εμενα ο στοχος ηταν να μεινω στη hol. Αν λοιπον καποιος θελει να παζαρεψει καλυτερη προσφορα απο τη nova και δε βαριεται την διαδικασια ας το δοκιμασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό πήγαινα να πετύχω αλλά δε με πήραν καν τηλέφωνο. Μου έχουν στείλει και κωδικούς απο forthnet οπότε φαντάζομαι έχει περάσει από το στάδιο της αποσύνδεσης, έτσι δεν είναι; Δε πειράζει. Θα περιμένουμε και κάποια στιγμή  μετά να βάλει πάλι και τα αθλητικά καμιά προσφορα με 10€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα hd κανάλια τα δίνουν εύκολα δωρεάν? Τώρα τα έχω δωρεάν για ένα χρόνο αλλά λέω για όταν λήξει. Δεν είμαι και τύπος που θα κάνω παζάρια οπότε αν δεν τα δίνουν ας πάρουν το 5ευρώ τους και όλα καλά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω χρονια πελατης στη ΗΟL το παλεψα για καμια καλυτερη τιμη... μου εδωσαν 30% εκπτωση στο πακετο που ημουν και κατι ωρες κινητα μετα απο 3-4 τηλεφωνα... μετα εκανα αιτηση για Nova με 29,90 και μετα απο 3-4 μερες με πηραν απο το τμημα αποσυνδεσεων της hol και μετα απο μερικα παζαρια πηρα τελικα την προσφορα με τα 17ε (double gr, 4h κινητα, hol tv).

 

Μετα που ακυρωσα την αιτηση για Nova με πηραν τηλ και με εδωσαν και 12 ωρες κινητα, αλλα εμενα ο στοχος ηταν να μεινω στη hol. Αν λοιπον καποιος θελει να παζαρεψει καλυτερη προσφορα απο τη nova και δε βαριεται την διαδικασια ας το δοκιμασει...

στα 17 ευρω σου εχουν συνυπολογισει κ εκπτωση λογω vodafane?  για να γνωριζουμε οσοι δεν εχουμε vodafane

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό πήγαινα να πετύχω αλλά δε με πήραν καν τηλέφωνο. Μου έχουν στείλει και κωδικούς απο forthnet οπότε φαντάζομαι έχει περάσει από το στάδιο της αποσύνδεσης, έτσι δεν είναι; Δε πειράζει. Θα περιμένουμε και κάποια στιγμή  μετά να βάλει πάλι και τα αθλητικά καμιά προσφορα με 10€.

μην αγχωνεσαι, ανεμενε στο ακουστικο σου, θα σε παρουν τηλεφωνο, και εμενα μου εχει στειλει κωδικους η forthnet και το ακυρωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σε όσους έχει προχωρήσει η διαδικασία και έχετε πάρει κωδικούς που λέτε ,είσαστε σίγουροι πως δεν θα σας χρεώσουν με το τέλος διακοπής + το τέλος επανασύνδεσης ,αν το ακυρώσετε τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε μου έκαναν τελικα αντιπρόταση απο τη hol, περιεργο;,  και φανταζομαι προχωράει η μεταφορά της γραμμης αφου μου έστειλαν και πιθανη ημερομηνία. Μάλλον δεν τους πολυ νοιάζει αν φεύγει κάποιος πλέον! Ξέρει κανείς αν μένεις χωρίς τηλέφωνο για κάποιο διάστημα η γίνεται σύντομα η μεταφορά;

 

Και εγω πιστευω οτι θα σε καλεσουν...

 

 

Eγω πληρωνα 20ευρο για 6Mbps+60λεπτα σε σταθερα+30λεπτα σε κινητα (παλαιοτερη "προσφορα") αλλα ειμαι και συνδρομητης vodafone...Πριν απο καμια 15αρια ημερες με παιρνουν τηλεφωνο απο Public-Wind και μου λενε σας προσφερουμε 30ευρο δωροεπιταγη απο Public (εως) 24 Mbps συνδεση και μια καρτα f2g με 2ωρες προς ολους με 17ευρο/μηνα για ενα χρονο (+ 30κατι μια φορα για την ενεργοποιηση)Λεω ΟΚ ερχεται το συμβολαιο,υπογραφω και μετα απο 1-2 ημερες με παιρνουν απο την HOL μπλα,μπλα,μπλα και γιατι ποια ηταν η προσφορα που σας εκαναν κτλ κτλ Τελικα μου εκαναν αντιπροταση 13ευρο το προγραμμα που ειχα ή 11ευρο με (εως) 24Mbps αλλα χωρις χρονο ομιλιας...Επελεξα τα 11ευρο...Κανω ακυρωση χωρις καμια επιβαρυνση σε ενα καταστημα Wind και την επομενη με παιρνουν τηλεφωνο απο Wind και μου λενε οτι ειχαν δρομολογησει να μου κανουν τα 3 πρωτα παγια δωρο και ετσι μειωνετα στα 13ευρο το παγιο...Τελικα αποφασισα να μεινω στην HOL με 11ευρο...Ο χρονος ομιλιας απο σταθερο δεν με πολυενδιαφερει οποτε καποιος αλλος θα μπορουσε να τους "παζαρεψει" ακομα πιο πολυ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου αν θελετε να ερθετε φορθνετ και δεν σας δινουν καλη προσφορα, βαλτε το απλο πακετο με τα 29,90 και συντομα θα σας αρχισουν τηλεφωνα να το αναβαθμισετε! Για μενα καλα ειναι τα σπορτ με 39,90 και το φουλ με 49,90! Σπορτ1 και σινεμα 1 με 39,90 για μενα δεν ειναι συμφερον, αφουν δεν θα εχει το Nova go Που ειναι πολυ συμφερουσα υπηρεσια... 

 

το σκεφτηκα αυτο , αλλα ετσι δε χανεις ουσιαστικα την προσφορα για 12 μηνες δωρεαν HD και multiview?

χωρια το τι θα σου ζητησουν σε περιπτωση που θελεις να βαλεις και pvr..

 

mail που να στειλω ρε παιδια;;;

σε καποια συγκεκριμενη υπηρεσια η γενικα στον ομιλο forthnet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκεφτηκα αυτο , αλλα ετσι δε χανεις ουσιαστικα την προσφορα για 12 μηνες δωρεαν HD και multiview?

χωρια το τι θα σου ζητησουν σε περιπτωση που θελεις να βαλεις και pvr..

 

mail που να στειλω ρε παιδια;;;

σε καποια συγκεκριμενη υπηρεσια η γενικα στον ομιλο forthnet?

στο [email protected] μπορείς να στείλεις mail . Αυτό υπάρχει στο κεντρικό site της forthnet 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 17 ευρω σου εχουν συνυπολογισει κ εκπτωση λογω vodafane?  για να γνωριζουμε οσοι δεν εχουμε vodafane

 

Oχι, δεν εχω εκπτωση απο κινητη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...