Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδεια εχει κανεις το x96 plus I το πηρα απο clevermarket για να δω αγωνες superleague δηλαδη ote tv αλλα τα δεν διχνουν υποτιθετε το μηχανιμα αυτο διχνει και συνδρομιτικα καναλια.https://www.clevermarket.gr/proionta/ichos-eikona/eikona/tv-box-android/tv-box-android-me-android-7-1-2-kai-proegkatestimeno-kodi_106056/?lang=el&iid=106056&path=759307695&template=productDetails&gclid=Cj0KCQjwy9LVBRDOARIsAGqoVnt3EmTKlvpCMZILCH8O2y1D9IKqbZdj6G5A5xaoGp8jChLp58CgEH8aApEqEALw_wcB%2cCjwKCAiA7ovTBRAQEiwAo8dPcTq-s1Ll3dKHc37T5uBr7l6GQsOT_Gl_LMpltBegShuN8v3lgIuafBoClFUQAvD_BwE%2cCj0KCQjw9LPYBRDSARIsAHL7J5nSM2dEmBsENTcD3_Yv_9O5vJWW96htE2Krj3-0OoMxGGWtd9fzALoaAswjEALw_wcB

Επεξ/σία από rexmania
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

rexmania τηλεφωνησε τους να σου πουν βημα βημα πως, αλλωστε πληρωσες ακριβα ενα σαπιο μηχανημα με 1/8 που υποτιθεται δειχνει συνδρομητικα και νετφλιχ σε 4k (εδω κι αν γελαμε)

η clevermarket στα boxes ειναι σαν τις παλιες διαφημισεις της axe οπου μολις εβαζες αποσμητικο σε κυνηγουσαν ολες οι γυναικες του νομού. Αμ δε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, rexmania said:

Το έχουμε γράψει εδώ πολλές φορές για αυτό το κατάστημα ότι κοροϊδέυουν τον κόσμο. Φυσικά και μπορείς να δεις συνδρομητικά με ένα tv box αλλά το συγκεκριμένο είναι σάπιο όπως λέει από πάνω και ο stratosw. Ασύλληπτη ταχύτητα με 1gb ram? Επώνυμος κατασκευαστής X96? Kodi 18 η καλύτερη έκδοση που είναι ακόμα σε ανεπισημη φάση? Παιχνιδομηχανή με 8gb rom? Netflix 4K? Τίποτα από αυτά δεν ισχύει, τουλάχιστον για το συγκεκριμένο μηχάνημα.

Δεν είναι το θέμα ότι στην Κίνα έχει μισή τιμή. Είναι ότι αυτό το tv box δεν αξίζει ως συσκευή ακόμα και στα μισά λεφτά.

Επεξ/σία από letom
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rexmania είπε

Έχεις το δικαίωμα να το επιστρέψεις εντός 14 ημερών και να πάρεις τα χρήματά σου πίσω, κάνε το δίχως δεύτερη σκέψη και στο μέλλον πριν προβείς σε μια αγορά να σκέφτεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα , έχω μια τηλεόραση και θέλω να παίζω σ΄’ αυτήν Netflix κυρίως αλλά και  youtube . Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα εκεί ένα ps4  και γινόταν  η δουλεία . ψάχνω κάτι  το όποιο πρώτα από όλα να είναι εύκολο στην χρήση  αλλά και οικονομικό .  Η λύση ενός καλωδίου και σύνδεση του κινητού την απέρριψα  για την ώρα. Σκέφτηκα αρχικά ένα android box  αλλά βλέπω  ότι στις οικονομικές επιλογές τo Netflix έχει προβλήματα  , να πω ότι  kodi και  τέτοια δεν με νοιάζουν αφού θα το χρησιμοποιεί η αδελφή μου  και δεν σκαμπάζει από αυτά .  Νμζ  λοιπόν ότι η καλύτερη επιλογή είναι ένα Google Chromecast 2 HD θέλω να μάθω όμως πρώτων αν αξίζει δεύτερον  αν υπάρχει καλύτερη επιλογή  και τρίτων  πόση ελευθερία θα υπάρχει στο κινητό  δηλαδή οκ κάνεις την σύνδεση  στην αρχή και διαλέγεις κάτι να παίζει  μετά αν ας μπεις στο viper π.χ θα σε πετάξει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, villasg είπε

Άρχει δυνατότητα να το βρούμε από Ελλάδα ?  δεν έχω θέμα  με το eBay απλά σε λίγες μέρες φεύγω για έξω και η αδελφή δεν παίζει να καταλάβει τίποτα αν δεν τις το δείξω .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, ntritzt είπε

Άρχει δυνατότητα να το βρούμε από Ελλάδα ?  δεν έχω θέμα  με το eBay απλά σε λίγες μέρες φεύγω για έξω και η αδελφή δεν παίζει να καταλάβει τίποτα αν δεν τις το δείξω .  

51€ https://www.specialprice.gr/el/roku-express-streaming-player

Χρήση του Netflix στη συσκευή Roku

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, villasg είπε

Μπράβο ρε φίλε ευχαριστώ  ,  από τα λίγα που διάβασα φαίνεται αρκετά καλό , και δεν μπλέκω καθόλου με κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Μετά από αρκετό καιρό επανέρχομαι με ένα πρόβλημα που είχα και λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπόρεσα να το διευθετήσω και μιας και ξεκίνησα να βλέπω Netflix θέλω να λυθεί.

Έχω ένα Mecool M8S PRO 3 DDR4/16 στο οποίο προσπαθώ να κάνω OTA Update και όποιο άλλο update μπορεί να πάρει σαν συσκευή, αλλά δεν γίνετε. Μου βγάζει μήνυμα ότι η αναβάθμιση αυτή δεν μπορεί να γίνει ή ότι δεν υπάρχει νεότερη έκδοση, ενώ σίγουρα υπάρχει.

Θέλω λοιπόν να περάσω custom rom που θα το κάνει καλύτερο. Τι μπορώ να κάνω ; Και ποια rom να επιλέξω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...