Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, ReBeLoS είπε

και σε μενα με το A95X Pro ( Amlogic S905W ) τα ιδια.

Netflix error NW-6-404

Netflix_5.0.5_HD.apk βρειτε και βαλτε αυτο .. παιζει για την ωρα . δοκιμασμενο σε mecool m8s pro w που ειχα το ιδιο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολους.Αντιμετωπιζω και γω απο χτες το ιδιο προβλημα με Νetflix σε Mecool M8S pro L .Μιλησα με Netflix και μου ειπαν οτι πια η google πεταει εκτος αρκετους non google certified android players και οτι μαλλον πια δεν θα μπορω να βλεπω σε τετοιο Player Netflix.Για update χλωμο το βλεπω απ οτι μου ειπαν.Ωστοσο η εκδοση που προτεινει ο NIKOSKURT δουλευει και στον δικο μου απλα μερικες φορες κρασαρει.Απ το τιποτα κατι ειναι κι αυτο.Μηπως καποιος εχει δοκιμασει καποια αλλη ROM που να παιζει Netflix?Η δεν ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NIKOSKURT είπε

Netflix_5.0.5_HD.apk βρειτε και βαλτε αυτο .. παιζει για την ωρα . δοκιμασμενο σε mecool m8s pro w που ειχα το ιδιο θεμα

Από που το κατεβάζεις? Google store, aptoide? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη παιδια παιζει το θεμα ειναι οπως εχω γραψει ποιο πανω ειναι το netflix με το μαυρο πλαισιο αυτα παιζουν δεν εχουν θεμα απλα η ποιοτητα εικονας φτανει μεχρι sd το θεμα μας ειναι να παιζουν με ασπρο πλαισιο netflix που φτανει ποιοτητα εικονας hd

15 λεπτά πριν, rakeesh είπε

Από που το κατεβάζεις? Google store, aptoide? 

 

17 λεπτά πριν, rakeesh είπε

Από που το κατεβάζεις? Google store, aptoide? 

https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-5-0-5-build-16199-release/

αλλα οπως γραφω ποιο πανω ειναι με το μαυρο πλαισιο μπορεις απο αυτο να βαλεις και την τελευταια εκδοση του το εχω τσεκαρει και παιζει,σκοπος ειναι το ασπρο πλαισιο για εμενα να παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gat0s814 είπε

Και τα 2 ειναι τα μαυρα αλλα το ενα λεει HD!
Το αλλο ειναι το τελευταίο !

εβαλα το hd αλλα μπα εχει κολησει που λεει φορτωση προσπαθει αλλα ματαια το μαυρο το τελευταιο ετσι και αλλιως παιζει κανονικα με το ασπρο τι γινεται?εγω εχω στηλει εμαιλ στην acemax ας κανουν και οι υπολοιποι οσοι εχουν να στηλουν εμαιλ αφου τελικα το playstore η google ευθηνετε μαλλον η ace4max δεν πληρωσε για να πιστοποιηθει η συκσευη γιαυτο ξαφνικα δεν παιζουν τα tv box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mparaxir είπε

εβαλα το hd αλλα μπα εχει κολησει που λεει φορτωση προσπαθει αλλα ματαια το μαυρο το τελευταιο ετσι και αλλιως παιζει κανονικα με το ασπρο τι γινεται?εγω εχω στηλει εμαιλ στην acemax ας κανουν και οι υπολοιποι οσοι εχουν να στηλουν εμαιλ αφου τελικα το playstore η google ευθηνετε μαλλον η ace4max δεν πληρωσε για να πιστοποιηθει η συκσευη γιαυτο ξαφνικα δεν παιζουν τα tv box

Βαλε ξανα το hd και κανε ενα καθαρισμο στο μποξακι σου!
Και κοιτα τι θα γινει!

Ολα αυτα τα μποξακια δεν εχουν οριτζιναλ αδεια αλλα μουφεξ!!
Και οσο λειτουργησαν παλι καλα!
Ωποτε η θα βγαλουν καποια αναβαθμιση η το μελλον τους διαγραφεται θολο!
Μονο ο χρονος θα δειξει!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γράφω ΓΕΝΙΚΑ και οχι ειδικά. Προσέχτε λίγο τι εγκατάστάσεις κάνετε αυτό τον καιρό. Δεδομένου της αλλαγής του netflix, εχουν κυκλοφορήσει πολλά apks που και καλα κάνουν κάτι μαγικό, αλλά περιέχουν malware. Τυχαία εγκατάσταση μπορει να οδηγήσει σε διευρεύσεις κωδικών. Λίγο προσοχή λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, gat0s814 είπε

Βαλε ξανα το hd και κανε ενα καθαρισμο στο μποξακι σου!
Και κοιτα τι θα γινει!

Ολα αυτα τα μποξακια δεν εχουν οριτζιναλ αδεια αλλα μουφεξ!!
Και οσο λειτουργησαν παλι καλα!
Ωποτε η θα βγαλουν καποια αναβαθμιση η το μελλον τους διαγραφεται θολο!
Μονο ο χρονος θα δειξει!

Οταν λες να καθαρισω το box με clean master;η απο το twpr ενα chase davlik; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 ώρες πριν, mparaxir είπε

Οταν λες να καθαρισω το box με clean master;η απο το twpr ενα chase davlik; 

Με clean master !

Και για τον φοβο των ιουδαιων απλα να πω οτι το hd ειναι ενα mod απο το φορουμ του minix που σε αλλους παιζει και σε αλλους οχι (!) και το 2 απλα ειναι το τελευταιο οριτζιναλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, giannis-xania είπε

Παιδια καμια φθηνη προταση για Βοχακι με χρηση iptv ,Netflix,kodi  και δυνατη κεραια γι wifi εχουμε???

Αυτο παντως το διαφημίζει με Android 8.0 , εχει κεραια και ειναι ''Google Certified'' !!!

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009336371829.html?wid=1433363

Επεξ/σία από gat0s814
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντος το διαφημίζει σαν πιστοποιημενο απο την google αμα δεν πεσει κραξιμο στην acemax να πληρώσει να πάρει πιστοποίηση δεν βλέπω για εμας φως στο τούνελ. 

Παντός τίποτα ούτε καν απαντήσανε στο εμαιλ μού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...