Προς το περιεχόμενο

Καρέκλες γραφείου amazon.co.uk


Prof_Chaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγενε στα Εντός θα βρείς ορέες πολυθρόνες τύπου lazy boy σε πολύ καλές τιμές. Αν είσαι τυχερός μπορεί να βρείς και καμία εκθεσιακή σε επιπλέον καλύτερη τιμή.

Τραγικής ποιότητας και αρκετά ακριβές.Γενικά τα Εντός με έχουν απογοητεύσει στο παρελθόν με 2-3 αγορές μου και δεν τα ξαναεμπιστεύομαι.Αυτές που πήρα που μου πρότεινε ο φίλος μας πάνω απο το amazon είναι απίστευτες για τα λεφτά τους απο ότι είδα σε ενα videaki.Φτιάχνω ενα playroom όνειρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα Εντός έχουν κάποια καλά κομμάτια αλλά θέλει πολύ ψάξιμο... και όσα ειναι καλά δεν ειναι διαθέσιμα ..

Τα pallet stores είναι λίγο καλύτερα είχα βρεί ωραία πραγματάκια για το σπίτι και τώρα που περνάω γράφουν και ενα τεράστιο 70% εκπτωση σε όλα τα προιόντα..δεν θυμάμαι για καρέκλες γιατι δεν έψαχνα κάτι τέτοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο-ασχετο με τις καρεκλες γραφειου αλλά σχετικο με καρεκλες.

Θεωρω τελειως αχρηστες τις καρεκλες του ΕΝΤΟΣ, χειροτερες και απο του ικεα.

Πριν 2 χρονια πηραμε 4 καρεκλες τραπεζαριας και οι 2 απο αυτες σημερα ειναι ενα βημα πριν τα σκουπιδια καθως εχουν ξεκολλήσει(οχι ανοιξει) σε βασικά σημεια.

Μη τα προτιματε, του ικεα πιο γερες τις βρισκω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αφρωδες υλικο δεν εχει κατσει μετα απο τοσο καιρο?

 

η μπουκαλα στην βαση δουλευει ακομα?

 

αν ναι εισαι τυχερος/η εχεις πεσει σε καλο κομματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τυχερός είμαι.. Μπα όχι κανένα πρόβλημα... κάποια στιγμή χρειάστηκε να αλλάξω μια βίδα επειδή έσπασε. Απο τότε που και που προσέχω τις βίδες και τις βιδώνω επειδή ξεβιδώνουν και αρχίζει και "παίζει" η καρέκλα. Δυστυχώς η συγκεκριμένη καρέκλα δεν κυκλοφορεί πια, αλλιώς θα παιρνα κι άλλη μία για τους επισκέπτες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλά χρόνια καθιστικής εργασίας, και επιλογή καρεκλών για κάμποσα internet cafe, πέρσι μετά από προτροπή φίλου πήρα μια Ikea Markus (http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=17926) για το σπίτι.

 

Είμαι τόσο ευχαριστημένος που θέλω να την πάρω και για το γραφείο. Καλύπτει τα 4 βασικά features που θέλω (armrests, ροδάκια, ανάκλιση και headrest) και φαίνεται πολύ στιβαρή κατασκευή για έναν άνθρωπο 100 κιλών που την έχει συνέχεια σε ανάκλιση, δεν έχει βγάλει κιχ μέχρι στιγμής. Το δίχτυ στην πλάτη είναι κλάσεις ανώτερο από το δέρμα, είναι και πολύ ανετο (και με οσφυϊκή υποστήριξη), και απολύτως απαραίτητο για το Ελληνικό ζεστό καλοκαιρινό κλίμα. Δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι σχεδόν καμία από τις κορυφαίες μάρκες καρεκλών γραφείου, με 4ψήφιες τιμές, δεν έχει δερμάτινη πλάτη.

 

Πάντα έλεγα ότι για καρέκλα έπρεπε να δώσεις ~50, ~200 ή πάνω από 500€. Η Markus είναι η καλύτερη επιλογή που έχω δει για τη μεσαία κατηγορία τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποχρεωτικα express σου βαζει:

 

Items: £121.25

Postage & Packing: £93.48

 

Order Total: £214.73

 

 

John *****:Thanks for waiting.
I have checked the item and it seems that this item might be might not be qualified for the FREE Super Saver delivery as the width acceptable for FREE Super Saver delivery is 60 cm. I have checked the item and I can see that it has a width of 60.5 cm.
 
Δε γράφω τί απάντησα γιατί θα το σβήσετε!
Για 5 χιλιοστά ζητάνε 90 λίρες!
 
Αν μου αρνηθεί να σβήσει τα μεταφορικά θα του πώ να πατήσουν λίγο την κούτα!

 

Η καρέκλα έρχετε!

 

 

John ****:Thank you for waiting. I have checked the situation with my supervisor and in this case, I will be happy to refund the delivery charge for you as one time exception.
 
Ευχαριστώ το χρήστη narta σε διπλανό φόρουμ  :-D
 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε πέσει 70 λίρες αυτή αλλα αφού σου έδωσαν free τα μεταφορικα ειναι πολυ καλο deal! Αλλη μια απόδειξη οτι το αμαζον ειναι ελαστικό σε τέτοια θέματα..

Περιμένουμε review μολις παραλαβεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

!!! σου είπαν για courrier? ή παραλαβή απο ταχυδρομείο; γιατι συνήθως το express το φέρνει courier,αλλα δεν παίρνω και όρκο.

Επεξ/σία από matrixxx
οταν απανταμε στον προηγουμενο δεν χρειαζεται quote, λερωνει η σελιδα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κουριερ ειναι 100%, express και παραλαβη απο εσενα στο ταχυδρομειο δεν παιζει.
 
Για να καταλαβω teodor, ειδες φυσικα πριν ριξεις την παραγγελια οτι σου βαζει μεταφορικα, εριξες την παραγγελια και μετα αρχισες να ρωτας "γιατι μου βαλατε μεταφορικα;";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουριερ ειναι 100%, express και παραλαβη απο εσενα στο ταχυδρομειο δεν παιζει.

 

Για να καταλαβω teodor, ειδες φυσικα πριν ριξεις την παραγγελια οτι σου βαζει μεταφορικα, εριξες την παραγγελια και μετα αρχισες να ρωτας "γιατι μου βαλατε μεταφορικα;";

 

Πρώτα απο όλα το έκανε άλλο άτομο πρώτα και πήρα την ιδέα.

 

Τσέκαρα τους όρους και όντως για 5χιλιοστά στη μία διάσταση είναι παραπάνω αλλά και στις υπόλοιπες διαστάσεις και στα κιλά απέχει πολύ απο τα όρια το δέμα.

 

Το ρώτησα όπως είπε ότι έκανε και το άλλο παιδί και μου είπαν ότι θα μου κάνουν τα μεταφορικά πίστωση αφού σταλεί. Μου έστειλαν και επιβεβαίωση της προσφοράς σε εμαιλ.

 

Διακρίνω ένα περίεργο τόνο όμως?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...