Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν , βρηκα τον Δούρειο Ιππο....

 

Χρειάζομαι μνήμη για το κινητό, γιατί είναι μόλις 2 ΜΒ , οπότε θα πρέπει να πάω στην Vodafone να πάρω καινουρια , και να μου περάσουνε τα αρχεία και τις εφαρμογές στην καινούρια μνήμη.

 

Οκ , πάω...τι κανω και πως το κανω.....χμμμμμμμμμμμμμ

 

 

ΥΓ : O λόγος που ρωτάω πάντα "τριτους" είναι ακριβώς επειδή δίνουνε τις καλύτερες συμβουλες , ακριβώς επειδή δεν σε ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ΟΚ. Εμένα μου φαίνεται πάντως πως κολλάς άσχημα να κάνεις την οποιαδήποτε κίνηση και στο τέλος θα πάρεις και την κάρτα μνήμης και θα φύγεις χωρίς πάλι να έχεις πει τίποτα.

 

Τι είχες και τι έχασες φίλε μου; Οι γυναίκες δεν λένε "πού πήγαν οι άντρες;". Κάνε την κίνησή σου και θα δεις από την αντίδρασή της αν ενδιαφέρεται.

 

Απλά πράγματα.

 

Ερώτηση: τι ηλικία έχεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη φοβασαι αν δε κανεις τπτ οταν πας για τη μνημη , θα ξαναπας στο μαγαζι και καλα για θηκη  ...

Ολο και κατι θα βρισκεις .  :P  :P  :P  :P

 

Απλα πες της εκει που συζητατε για την καρτα μνημης οτι δεν ηταν αυτος ο λογος που ηρθες αλλα οτι θες να πατε για ενα ποτο να γνωριστειτε ... 

Τι πιο απλο και ευκολο ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Εμένα μου φαίνεται πάντως πως κολλάς άσχημα να κάνεις την οποιαδήποτε κίνηση και στο τέλος θα πάρεις και την κάρτα μνήμης και θα φύγεις χωρίς πάλι να έχεις πει τίποτα.

 

Τι είχες και τι έχασες φίλε μου; Οι γυναίκες δεν λένε "πού πήγαν οι άντρες;". Κάνε την κίνησή σου και θα δεις από την αντίδρασή της αν ενδιαφέρεται.

 

Απλά πράγματα.

 

Ερώτηση: τι ηλικία έχεις;

 

31 είμαι , και ναι , είναι αλήθεια , κολλάω....

 

Πάντα , όταν με ενδιέφερε πιο σοβαρά μια κοπέλα κολλουσα...

 

Αν ήτανε κανα χαζο-θύληκο δεν θα με ένοιαζε , στα @@ μου , θα πέταγα βλακείες.

 

Όταν έχω να κάνω με σοβαρή κοπέλα όμως , είμαι κότα , τα παραδέχομαι.

 

Όχι ότι δεν κάνω κίνηση , αλλά κολλλάω άσχημα μέχρι να την κάνω.

 

Τουλάχιστον το παραδέχομαι , δεν το παίζω κομάντο...!

 

 

ΥΓ : Τελικά πιστέυω ότι δεν υπάρχει δάσκαλος ή πεπατημένη σε αυτά τα πράγματα , ή σου βγαίνει είτε όχι , δηλαδή είναι αυτό που λέμε , χώσου και ότι βγει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι μου έλεγε μια πολύ όμορφη φίλη μου; "Δεν μπορείς να φανταστείς πόσες γυναίκες είναι μόνες τους επειδή είναι πολύ όμορφες και φοβούνται να τις πλησιάσουν οι άντρες."

 

So true πιστεύω και το έχω δει αρκετές φορές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπόν , βρηκα τον Δούρειο Ιππο....

 

Χρειάζομαι μνήμη για το κινητό, γιατί είναι μόλις 2 ΜΒ , οπότε θα πρέπει να πάω στην Vodafone να πάρω καινουρια , και να μου περάσουνε τα αρχεία και τις εφαρμογές στην καινούρια μνήμη.

 

Οκ , πάω...τι κανω και πως το κανω.....χμμμμμμμμμμμμμ

 

 

ΥΓ : O λόγος που ρωτάω πάντα "τριτους" είναι ακριβώς επειδή δίνουνε τις καλύτερες συμβουλες , ακριβώς επειδή δεν σε ξέρουν.

Απλα ζητα τη μνημη και πες της να βγειτε στο κλεισιμο. Μην ασχοληθεις παραπανω με περασμα αρχειων και εφαρμογων (seriously, copy/paste ειναι) δε θελεις να σε δει ως ακομα εναν εκνευριστικο ασχετο πελατη, στα καταστηματα παιζει πολυ αυτο..

 

Θα της πεις, ηρθα να παρω αυτην τη μνημη. Επισης, θελω να σε ρωτησω αν θα ηθελες να παμε για εναν καφε/μπυρα/ποτο οταν σχολασεις. Μη το λιωσεις στο πολυ μπλα μπλα στη δουλεια της γιατι Α) θα τη φερεις σε δυσκολη θεση και/ή Β) θα ερθεις εσυ σε αμηχανια αν δε δεις τη διαχυτικοτητα που περιμενεις (που δε θα τη δεις γιατι δουλευει εκει).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στρίμωξε τη σε μια γωνιά και δώσε πόνο :devil: :devil: :devil:
πλάκα κάνω
απλά πήγαινε και πες της "μου αρέσεις , θες να βγούμε ?"
αν σου πει οχι πες της "οκ δεν τρέχει θέμα" , χαμογέλα και φύγε (ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ζητα τη μνημη και πες της να βγειτε στο κλεισιμο. Μην ασχοληθεις παραπανω με περασμα αρχειων και εφαρμογων (seriously, copy/paste ειναι) δε θελεις να σε δει ως ακομα εναν εκνευριστικο ασχετο πελατη, στα καταστηματα παιζει πολυ αυτο..

 

Θα της πεις, ηρθα να παρω αυτην τη μνημη. Επισης, θελω να σε ρωτησω αν θα ηθελες να παμε για εναν καφε/μπυρα/ποτο οταν σχολασεις. Μη το λιωσεις στο πολυ μπλα μπλα στη δουλεια της γιατι Α) θα τη φερεις σε δυσκολη θεση και/ή Β) θα ερθεις εσυ σε αμηχανια αν δε δεις τη διαχυτικοτητα που περιμενεις (που δε θα τη δεις γιατι δουλευει εκει).

 

 

Άψογο , μαρέσει πολύ...απλό , λιτό , και δεν είναι καθόλου creepy ( αν το παίξω σωστά.....)

 

Σε περιπτωση όμως που φάω πανυγηρικό άκυρο τί κάνω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ αρχην για να έχεις βάσιμες ελπιδες πρέπει να πιστέψεις στον εαυτό σου... κάνε πράγματα που σε γεμίζουν αυτοπεποίθηση και πήγαινε σε  αυτην .... Απλα ο εαυτος σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πες της ήρθα για τη μνήμη γιατί κοντεύω να ξεχάσω και τ' όνομα μου με την πάρτη σου

 

Τέσσερις σελίδες θρεντ μόλις κατέληξε στον υπόνομο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα είναι πολύ ρίσκυ. Μπορεί να μην της αρέσει.

 

Φίλε μου, κάνε σκασιά στο μαγαζί με σαμπάνια(και CAIR να είναι δεν πειράζει σε αυτή τη φάση) στο ένα χέρι και 2 κολονάτα ποτήρια στο άλλο και όλα θα γίνουν από μόνα τους. Ακόμα καλύτερα, βγάλε τα παπούτσια και τις κάλτσες πριν μπεις μέσα και άσε την πόρτα μισάνοιχτη να κάνει ρεύμα και να σου φυσάει τα μαλλιά.

 

Αλάνθαστη μέθοδος.

 

Πω φίλε..

Εχω γαμηθεί στο γέλιο(νευρικό)

Να σαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άψογο , μαρέσει πολύ...απλό , λιτό , και δεν είναι καθόλου creepy ( αν το παίξω σωστά.....)

 

Σε περιπτωση όμως που φάω πανυγηρικό άκυρο τί κάνω?

Aντιδρας με χιουμορ και χαμογελαστα.

 

Παντως δε θα σε φερει σε δυσκολη θεση μην ανησυχεις. Ειπαμε δουλευει εκει και ειναι σε customer service mode, δε θα σου πει κατι του τυπου "Εισαι τρελος? Να βγω εγω μαζι σου? Βαγγελη (συναδελφος) ελα να ακουσεις ρε φιλε".

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...