Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω καιρό να ανεβάσω κάτι οπότε πάμε!!!

Spoiler

Μερικές φωτογραφίες από την τωρινή μου PS Vita συλλογή, εκείνης της κονσόλας που δεν έχει παιχνίδια.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Spoiler

Εδώ έχω κάτι πολύ special αφού πρόκειται για ειδική περίπτωση φυσικής έκδοσης παιχνιδιού.

Jak & Daxter και Jak II για το PS4, σε collectors edition. Η ειδική περίπτωση βρίσκεται στο ότι αυτά τα παιχνίδια τρέχουν μέσω PS2 emulation στο PS4. Επίσης βγήκαν σε εξαιρετικά λίγα αντίτυπα και αναμένω να μου έρθει και το Jak 3.

spacer.png

spacer.png

Spoiler

Τέλος, ένα από τα καλύτερα αντικείμενα της συλλογής μου.

Όλα τα παιχνίδια που έχει εκδόσει η SLG, και μάλιστα από δυο φορές το καθένα. Πρόκειται για ένα ιδιαίτερα σπέσιαλ αντικείμενο ιδιαίτερα αν δούμε την αξία που έχουν κάποια από αυτά τα παιχνίδια στο eBay.

spacer.png

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Jak & Daxter θα τα έψηνα και εγώ είναι η αλήθεια αλλά ίσως προτιμούσα να είναι όλα μαζί σε ένα πακέτο, αν είχα λεφτά όταν τα είχα ανακοινώσει ίσως τα έπαιρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Τα Jak & Daxter θα τα έψηνα και εγώ είναι η αλήθεια αλλά ίσως προτιμούσα να είναι όλα μαζί σε ένα πακέτο, αν είχα λεφτά όταν τα είχα ανακοινώσει ίσως τα έπαιρνα.

Εχει περισσοτερη αξια ετσι ομως γιατί λίγοι θα καταφερουν να τα παρουν όλα και ειπαν οτι οποιος παρει και τα 4 (συν το Jak X) θα παρει αποκλειστικο dummy Jak 4 απο τη Naughty Dog (φανταζομαι ολο και καποιο καλουδι θα εχει μεσα αλλά και να μην έχει, δεν αναιρει τη σπανιοτητα του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά νομίζω είχαν πει ότι θα πάρουν κάτι σαν case για όλα τα games που έδωσαν και απλά θα λέει Jak 4, τουλάχιστον έτσι είχα καταλάβει εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/8/2019 στις 10:05 ΜΜ, emmanuel5 είπε

Πολύ ωραίες οι action figures των  Thundercats!! Eντυπωσιακός ο Mumm-Ra!! H Cheetara, γκομενάρα όπως πάντα !!!   😅 😅

Ευτυχώς οι Γαλάτες δεν μασάνε!!! Χαχαχαχα..

Στις 26/8/2019 στις 8:37 ΜΜ, Bourdoulas είπε

Πολύ ωραίο το Gpi case αλλά πανάκριβο

Αξίζει όμως, από το να πειράξεις το original Game Boy σου (αν δεν το έχεις πουλήσεις βέβαια). Βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, svartevarg said:

Ευτυχώς οι Γαλάτες δεν μασάνε!!! Χαχαχαχα..

Αξίζει όμως, από το να πειράξεις το original Game Boy σου (αν δεν το έχεις πουλήσεις βέβαια). Βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή.

γενικα πολυ κακο release απο την retroflag, δεν περιοριζει τις πωλησεις / πελατη και τα αγοραζουν ανα 100δες και τα ριχνουν στο eBay. κι εγω απο ebay το πηρα με ενα 30ρι καπελο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Snolly είπε

γενικα πολυ κακο release απο την retroflag, δεν περιοριζει τις πωλησεις / πελατη και τα αγοραζουν ανα 100δες και τα ριχνουν στο eBay. κι εγω απο ebay το πηρα με ενα 30ρι καπελο.

Δηλαδή η ποιότητα κατασκευής (πλαστικό) είναι κάκιστη τελικά; Φαντάζομαι δεν περιόρισε τις πωλησεις / πελατη γιατί ήθελε να κονομήσει γερά και άμεσα. Και είχε δημιουργήσει και hype γύρω από αυτό. Gιατί όλοι λίγο πολύ έχουν μια κάβλα για gameboy είτε γιατί μεγάλωσαν με αυτό είτε γιατί έχουν συγγενείς που τους "έψησαν" να δοκιμάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...