Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 minutes ago, svartevarg said:

Δηλαδή η ποιότητα κατασκευής (πλαστικό) είναι κάκιστη τελικά; Φαντάζομαι δεν περιόρισε τις πωλησεις / πελατη γιατί ήθελε να κονομήσει γερά και άμεσα. Και είχε δημιουργήσει και hype γύρω από αυτό. Gιατί όλοι λίγο πολύ έχουν μια κάβλα για gameboy είτε γιατί μεγάλωσαν με αυτό είτε γιατί έχουν συγγενείς που τους "έψησαν" να δοκιμάσουν.

μια χαρα ειναι η ποιοτητα κατασκευης. πολυ κακο release εννοω ο τροπος με τον οποιο το διαθετουν στην αγορα και δεν υπαρχει σχεδον ποτε στοκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 minutes ago, svartevarg said:

Δηλαδή η ποιότητα κατασκευής (πλαστικό) είναι κάκιστη τελικά; Φαντάζομαι δεν περιόρισε τις πωλησεις / πελατη γιατί ήθελε να κονομήσει γερά και άμεσα. Και είχε δημιουργήσει και hype γύρω από αυτό. Gιατί όλοι λίγο πολύ έχουν μια κάβλα για gameboy είτε γιατί μεγάλωσαν με αυτό είτε γιατί έχουν συγγενείς που τους "έψησαν" να δοκιμάσουν.

Η ποιοτητα δεν ειναι κακη, οχι ομως για τα χρηματα του. Το ειδα σε φιλο που το πηρε στην αρχικη του τιμη, δεν ειναι κακο, παντως η εξομοιωση σε τοσο μικρη οθονη ειναι προβληματικη για εμενα. Για κλασικα φορητα και πολυ παλια μηχανηματα ειναι ενταξει, αλλα οχι πχ για MAME/SNES κτλ που ειδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, Getta Robo said:

Η ποιοτητα δεν ειναι κακη, οχι ομως για τα χρηματα του. Το ειδα σε φιλο που το πηρε στην αρχικη του τιμη, δεν ειναι κακο, παντως η εξομοιωση σε τοσο μικρη οθονη ειναι προβληματικη για εμενα. Για κλασικα φορητα και πολυ παλια μηχανηματα ειναι ενταξει, αλλα οχι πχ για MAME/SNES κτλ που ειδα.

για μενα μεχρι και SNES/Mega Drive ειναι μια χαρα για το χερι. αν και πλεον που εχτισα το 3DS μου με ολα αυτα πανω δεν ξερω αν θα το ξανακουμπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Snolly said:

για μενα μεχρι και SNES/Mega Drive ειναι μια χαρα για το χερι. αν και πλεον που εχτισα το 3DS μου με ολα αυτα πανω δεν ξερω αν θα το ξανακουμπήσω.

Εβαλα Alien vs Predator και Yoshi, δεν ξερω αν ειμαι παραξενος η ξεσυνηθισα, δεν μπορω τοσο μικρη οθονη, ουτε το κρατημα του GB. Καποτε το θεωρουσα αυτονοητο, οχι ομως πλεον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Getta Robo είπε

Εβαλα Alien vs Predator και Yoshi, δεν ξερω αν ειμαι παραξενος η ξεσυνηθισα, δεν μπορω τοσο μικρη οθονη, ουτε το κρατημα του GB. Καποτε το θεωρουσα αυτονοητο, οχι ομως πλεον.

Μεγαλώνουμε 😝 Το ίδιο ισχύει και σε μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δύο πραγματάκια που μου ήρθαν πριν λίγο καιρό και ξέχασα να τα βάλω, σε λίγο καιρό θα έρθει και το steelbook από το Detective Pikachu.

:D

db7ex57.jpg

fNgltCc.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, Snolly είπε

Έγινε αυτό το μήνα μια ζημιά με Amiibo. Ευτυχώς πήρα όσα ήθελα να πάρω και τέλειωσα. Περιμένω και άπαντα από BOTW.

1759613528_DSCF3621(Large).jpg.326c71409754ee4911d57c4d09fa5dbd.jpg

απο που πηρες τον Vader? Τιμουλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, najinblue3 said:

απο που πηρες τον Vader? Τιμουλα?

και τους 2 απο amazon.co.uk την εποχή του force awakens και δεν ηταν ακριβοι γυρω στις 30 λιρες εκαστος

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00XOUBB2E/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.co.uk/Star-Wars-Darth-Vader-Figure/dp/B00BL8O8SA

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Snolly είπε

και τους 2 απο amazon.co.uk την εποχή του force awakens και δεν ηταν ακριβοι γυρω στις 30 λιρες εκαστος

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00XOUBB2E/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

https://www.amazon.co.uk/Star-Wars-Darth-Vader-Figure/dp/B00BL8O8SA

Τα χριστουγεννα που κατεβηκα Ελλαδα, πετυχα τον Vader στο cosmos στο village διπλα που πουλαει πραγματακια απο ταινιες κτλπ. Δε θυμαμαι τιμη αλλα ηταν ιδιος ακριβως. Νομιζω 60-70 μου ειχε πει η κοπελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Τα χριστουγεννα που κατεβηκα Ελλαδα, πετυχα τον Vader στο cosmos στο village διπλα που πουλαει πραγματακια απο ταινιες κτλπ. Δε θυμαμαι τιμη αλλα ηταν ιδιος ακριβως. Νομιζω 60-70 μου ειχε πει η κοπελια

Μου τον έκαναν δώρο πριν το καλοκαίρι, είναι ωραία φάση, βλέπω υπάρχει και στα 50: Darth Vader

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...