Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, EverythingYouBelieve είπε

Μου τον έκαναν δώρο πριν το καλοκαίρι, είναι ωραία φάση, βλέπω υπάρχει και στα 50: Darth Vader

Να πω ότι στην αφή μου έβγαλε λίγο αίσθηση "πλαστικατζούρας" αλλά on display δεν φαίνεται αυτό.

Επίσης, επέζησε χωρίς κανένα σπάσιμο/ράγισμα πτώση από τα 2 μέτρα από βιβλιοθήκη στο σεισμό του Ιούλη οπότε μια χαρά κατασκευή είναι! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας,

Αν κ δεν υπήρξα ποτέ "σοβαρός" gamer, θα χαιρομουν αν τυχόν 2 τηλεοράσεις που έχω αξιοποιηθούν από κάποιον εδώ.

Ενας φίλος μου φτιαχνει κονσόλες με παλιές οθόνες αλλά βρίσκεται Πάτρα, ενώ εγώ τις έχω Αθήνα και δεν ξέρω πότε θα ξαναπάω Πάτρα.

Είναι οι εξής, μια 14αρα philips(με ραγισματα στα εμπρός πλαστικά της ) και μια 28αρα Telefunken (χωρίς τηλεκοντρόλ της).

Η 28άρα είναι αρκετά βαριά (μπορώ να βοηθήσω μέχρι την έξοδο πολυκατοικίας μου).

Παραλαβή από κέντρο Αθήνας (Γκύζη).

 

Screenshot_2019-12-04-10-47-33-132_com.miui.gallery.jpg

Επεξ/σία από Locke_John
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερινά

spacer.png

Για το Shen Mue III τα λόγια είναι περιττά, ειδικά όταν είσαι από αυτούς που έζησαν τη σειρά στο ξεκίνημα της (από τα λίγα παιχνίδια που τεχνολογικά έκανε σκόνη τα PC της εποχής). Η Collectors δεν είναι η κλασσική του διαδικτύου αλλά μια ακόμα σπανιότερη που περιλαμβάνει και θήκη τύπου Sega Dreamcast.

spacer.png

spacer.png

 

Και ένα ολοκαίνουργιο παιχνίδια για το... Sega Mega Drive : )) του οποίου η ανάπτυξη ματαιώθηκε πολλά χρόνια πριν αλλά κατάφερε να ολοκληρωθεί και να βρει το δρόμο της σε 999 σπίτια 25 χρόνια μετά.

spacer.png

spacer.png

Επεξ/σία από xaerialtwistx
  • Like 10
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά συγχαρητήρια για τη συλλογή σου και για το μεράκι σου! Έχω δει και άλλες φωτογραφίες σου και είναι αξιοζήλευτη!

Μία διόρθωση όμως:

31 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Και ένα ολοκαίνουργιο παιχνίδια για το... Sega Mega Drive : )) του οποίου η ανάπτυξη ματαιώθηκε πολλά χρόνια πριν αλλά κατάφερε να ολοκληρωθεί και να βρει το δρόμο της σε 999 σπίτια 25 χρόνια μετά.

Τα σπίτια απ'ότι βλέπω θα είναι 998 το πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kiko33gr είπε

Πραγματικά συγχαρητήρια για τη συλλογή σου και για το μεράκι σου! Έχω δει και άλλες φωτογραφίες σου και είναι αξιοζήλευτη!

Μία διόρθωση όμως:

Τα σπίτια απ'ότι βλέπω θα είναι 998 το πολύ!

Ναι το σκεφτηκα για το 998 και είπα να το αλλάξω σε 'αντίτυπα' αλλά εντάξει :P

Ευχαριστω πολυ! Και τα βιντεοπαιχνίδια δεν είναι καν η μεγαλύτερη μου συλλογή, η μεγαλύτερη μου είναι τα περιοδικά (βιντεοπαιχνιδιών 😛) αφού έχω full set σε αμέτρητους 90s τίτλους και μπόλικα ξένα. Επίσης ήθελα να ασχοληθώ με soundtracks βιντεοπαιχνιδιών αλλά ξεφεύγει και η τιμή και το ψάξιμο που πρέπει να ρίξεις, με τους περισσότερους διανομείς να μην είναι καθόλου shipping cost friendly.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, xaerialtwistx είπε

Ναι το σκεφτηκα για το 998 και είπα να το αλλάξω σε 'αντίτυπα' αλλά εντάξει :P

Ευχαριστω πολυ! Και τα βιντεοπαιχνίδια δεν είναι καν η μεγαλύτερη μου συλλογή, η μεγαλύτερη μου είναι τα περιοδικά (βιντεοπαιχνιδιών 😛) αφού έχω full set σε αμέτρητους 90s τίτλους και μπόλικα ξένα. Επίσης ήθελα να ασχοληθώ με soundtracks βιντεοπαιχνιδιών αλλά ξεφεύγει και η τιμή και το ψάξιμο που πρέπει να ρίξεις, με τους περισσότερους διανομείς να μην είναι καθόλου shipping cost friendly.

Κ συλλέκτης σχολικών βιβλιων οπως βλεπω στο μπακγκραουντ;😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασα να βαλω και αυτο στη παραπανω φωτο. Και εγω τα επαιξα οταν πρωτοβγηκαν και μου άλλαξαν τη ζωή ως gamer (πρώτα βεβαια ηταν το FF7), ηταν κατι τοσο μαγικο εκειστο μακρυνο 1999...

IMG_20191121_163310_739.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...