Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Να κάνω μια ερώτηση. Από τη στιγμή που τα χαρτιά καταλήξουν στο παρακαταθηκών σε πόσες μέρες ειναι διαθέσιμα;


MARIADIMI27
Δηλαδή μας λέει ότι όλοι αυτοί που λέμε εδώ ότι πληρώθηκαν λέμε ψέματα.

Sandy1986
Όχι, αυτός ο κωδικός είναι ο Αρ. Άδειας του ΚΕΚ από τον ΕΟΠΠΕΠ.
Τους κωδικούς του τμήματος τους αναγράφει στο παρουσιολόγιο που είχατε στην πρακτική και υπογράφατε καθημερινά.
Αν σας δώσανε σημειώσεις μπορεί να το έχει και εκεί “Αρ, Τμήματος” “Τίτλος μαθήματος”!
Γιατί δε κάνεις ένα τηλέφωνο στο helpdesk 800 114 4444, με τον αριθμό ΚΑΥΑΣ σου, μήπως μπορούν αυτοί να σε βοηθήσουν και να σου πούνε τον αριθμό του τμήματος.

 

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!!!!!! όχι σημειώσεις θα μας έδιναν, υπέγραψα και χαρτί ότι τις πήρα αλλά δεν πήρα τίποτα.....επειδή δημιούργησα ταραχη στο ΚΕΚ καθώς δεν περίμεναν την αντίδραση μου με παίρνει πλέον από την Τετάρτη η προϊσταμένη από το ΚΕΚ της Αθήνας και με ενημερώνει για το που βρίσκονται τα χαρτιά. Χτες μου είπε πως πήγαν στο παρακαταθηκών και μάλλον θα πληρωθούμε τη Δευτέρα......αμήν!  Και πάλι ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια μην γκρινιαζετε. τα λεφτα θα μπουν. αργα η γρηγορα σε ολους.αμα καθε μερα πας σε ατμ κ κοιτας θα βαρεθει και η καρτα μπες βγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μην γκρινιαζετε. τα λεφτα θα μπουν. αργα η γρηγορα σε ολους.αμα καθε μερα πας σε ατμ κ κοιτας θα βαρεθει και η καρτα μπες βγες.

 

Τελείωσα 13-12-13 και ακόμα δεν έχω πληρωθεί...... Δεν είναι γκρίνια φίλε μου είναι αγανάκτηση, κάποια άτομα δεν πήγαν στο πρόγραμμα για πλάκα, τα έχουν ανάγκη και τα χρειάζονται τα λεφτά και πόσο μάλλον αυτοί που δεν τους κράτησαν μετά ή δεν βρήκαν άλλη δουλειά μέχρι τώρα!

Οπότε δεν είναι έτσι όπως τα λές!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα 13-12-13 και ακόμα δεν έχω πληρωθεί...... Δεν είναι γκρίνια φίλε μου είναι αγανάκτηση, κάποια άτομα δεν πήγαν στο πρόγραμμα για πλάκα, τα έχουν ανάγκη και τα χρειάζονται τα λεφτά και πόσο μάλλον αυτοί που δεν τους κράτησαν μετά ή δεν βρήκαν άλλη δουλειά μέχρι τώρα!

Οπότε δεν είναι έτσι όπως τα λές!

Μαλλον καποιοι δεν εχουν αμεση αναγκη τα λεφτα.

 

Παντως και εγω ακομη απληρωτος. 2 γεματους μηνες μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μην γκρινιαζετε. τα λεφτα θα μπουν. αργα η γρηγορα σε ολους.αμα καθε μερα πας σε ατμ κ κοιτας θα βαρεθει και η καρτα μπες βγες.

Φίλε αν περίμενες και εσύ πότε θα έρθουν να σου κόψουν το ρεύμα ή αν έψαχνες αν θα έχεις να αγοράσεις τον επόμενο μήνα τα απαραίτητα και εσύ θα πήγαινες κάθε μέρα.Δεν πήγαμε όλοι για να πάρουμε λεφτά για διακοπές,κάποιοι πήγαμε για να έχουμε να ζήσουμε..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ρε παιδια μην γκρινιαζετε. τα λεφτα θα μπουν. αργα η γρηγορα σε ολους.αμα καθε μερα πας σε ατμ κ κοιτας θα βαρεθει και η καρτα μπες βγες.</p>

 

Χαζος εισαι;Ειλικρινα τωρα...ποσο χαζος μπορει να εισαι.Εγω πληρωθηκα αλλα και παλι ειναι μεγαλη βλακεια αυτο που ειπες.Πεθαναμε για να εχουμε να φαμε.Και μας λες "σιγα τα ουα";Γιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ, το παραπάνω post δείχνει πόση οργή και θυμός υπάρχουν στην ελληνική κοινωνία.
Ο Doctor GR υποθέτω πως δεν το είπε κακοπροαίρετα αλλά όταν ο άλλος δυσκολεύεται να καλύψει τις βασικές του ανάγκες και περιμένει με αγωνία πότε θα πάρει αυτά τα ψίχουλα εύκολα εξοργίζεται με τέτοια posts.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οπως το ειπες.Οταν σου λενε να δουλεψεις γαι ψιχουλα και αργουν να σου τα δωσουν κιολας και τα εχεις πραγματικα αναγκη,δεν εχεις αντοχες πια.Απλα εξω απο τον χορο ολοι λενε διαφορα.Και εκνευριζουν αυτους που ειναι στον χορο.Εγω πληρωθηκα αλλα παλι εχω μεσα μου απιστευτα μεγαλη ποσοτητα οργης!Και ερχεται και ο αλλος και σου λεει να δουλεψεις για 300 ευρω!!!Το κερασακι στην τουρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να μην ακουσει καντα καντηλι εδω μεσα,ο γιδοβοσκος ο lupo, γιατι οι υπολοιποι εχετε κ λιγο μυαλο να καταλαβετε λιγο το σκεπτικο μου και ειναι κριμα να χαλασει το ολο 'Θέμα'. κανεις δεν ειπε να μην νιωσεις οργη και να μην βριζεις και να μην τους πρηζεις. απο το να γκρινιαζεις ομως εχει διαφορα. με την γκρινια δεν προκεται να παρεις λεφτα. καποτε θα μπουν. δνε τα χανεις. και μενα η γυναικα μου ειχε τελειωσει 9 δεκεμβρη κ πηραμε τα λεφτα μεσα μαρτιου και φυγανε μεσα σε 2 μερες.  λες εγω να μην εχω ανακγη απο λεφτα ? και εγω γκρινιαζα και τους εβριζα και το θεωρησα κοροιδια οταν σου λενε οτι οταν τελειωσεις τα σεμιναρια που τοτε ηταν αυγουστος θα παρεις 300 ευρω και τα πηραμε δεκεμβριο.

 

'Ολοι εχουμε αναγκη. αλλη αμεση αλλη εμμεση. κανεις δεν μπηκε εκει για να μην παρει τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι απο αύριο να πληρωθούμε όλοι λίγοι μείναμε!!

 

απ το στόμα σου και στου θεού τ αυτί Αλίκη!!!

 

 

 

Τελείωσα 13-12-13 και ακόμα δεν έχω πληρωθεί...... Δεν είναι γκρίνια φίλε μου είναι αγανάκτηση, κάποια άτομα δεν πήγαν στο πρόγραμμα για πλάκα, τα έχουν ανάγκη και τα χρειάζονται τα λεφτά και πόσο μάλλον αυτοί που δεν τους κράτησαν μετά ή δεν βρήκαν άλλη δουλειά μέχρι τώρα!

Οπότε δεν είναι έτσι όπως τα λές!

 

τελικά βρήκα και κάποιον που τελείωσε πριν από εμένα και δεν έχει πληρωθεί ακόμα! υπομονή αδερφέ! αυτό κάνουμε όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα..Εγώ τώρα μίλησα με το παρακαταθηκών και μου ζήτησαν έναν κωδικό προγράμματος τον οποίο δεν τον έχω.Στον δίνει το κεκ..Και όταν τους είπα επωνυμία του κεκ μου είπαν πως τα χαρτιά μου δεν έχουν φτάσει ακόμα σε αυτούς..Και ότι αυτοί συνολικά έχουν 10 φακέλλους αυτή τη στιγμή οι οποίοι έχουν πρόβλημα και δεν μπορούν να εγκρίνουν πληρωμή.Κατά τα άλλα μου είπε πως όλους τους υπόλοιπους τους έχουν προχωρήσει,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...