Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεισ τι θα γινει με τισ αποδειξεις πηγα εβγαλα κλειδαριθμο και θελω να κανω την δηλωση ξερει κανεισ?

 

κάπου διάβασα, ότι καλύτερα να μην κάνουμε ακόμα την δήλωση γιατί, βάσει του νόμου που υπάρχει τώρα, θα πληρώσουμε επί 3 φορές όσα πήραμε ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κάπου διάβασα, ότι καλύτερα να μην κάνουμε ακόμα την δήλωση γιατί, βάσει του νόμου που υπάρχει τώρα, θα πληρώσουμε επί 3 φορές όσα πήραμε ... 

ΓΙνε πιο σαφεις και με πηγες.

 

Δηλαδη απο τα πολλα λεφτα που πηραμε θα τα δωσουμε και πισω;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙνε πιο σαφεις και με πηγες.

 

Δηλαδη απο τα πολλα λεφτα που πηραμε θα τα δωσουμε και πισω;;;;;;

 

το έχουμε αναφέρει 3-4 άτομα με διαφορετικά link μερικές σελίδες πίσω....

 

ορίστε 

 

Φόρο..ΣΟΚ στους ανέργους των επιδοτούμενων προγραμμάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχουμε αναφέρει 3-4 άτομα με διαφορετικά link μερικές σελίδες πίσω....

 

ορίστε 

 

Φόρο..ΣΟΚ στους ανέργους των επιδοτούμενων προγραμμάτων

Πρωτου κανεις post μια τοσο σημαντικη πληροφορια επιβεβαιωσου αν ισχυει. Αυτο το αρθρο καλα τα ελεγε αλλα τελικα αναιρεθηκε και δεν θα φορολογηθουν οι επιταγες εισοδου. Μην πανικοβαλεστε χωρις λογο. Αν ηταν ετσι ολοι αυτη τη στιγμη οσοι ηταν σε voucher θα ειχανε λακισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτου κανεις post μια τοσο σημαντικη πληροφορια επιβεβαιωσου αν ισχυει. Αυτο το αρθρο καλα τα ελεγε αλλα τελικα αναιρεθηκε και δεν θα φορολογηθουν οι επιταγες εισοδου. Μην πανικοβαλεστε χωρις λογο. Αν ηταν ετσι ολοι αυτη τη στιγμη οσοι ηταν σε voucher θα ειχανε λακισει.

 

ο λογιστής μου είπε ότι αυτό ισχύει πάντως, να το έβγαλε και αυτός από το μυαλό του; εγώ για καλό και για κακό, θα περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και δεν σου λεει βλακιες αλλα αλλαξε αυτη η τροπολογια. Εκτος αν ηταν ραδιο-αρβυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ραδιοαρβήλα πράγματι ισχύει! Αναμένουμε διορθωτική τροπολογία από το Υπουργείο Οικονομικών.

Για τις βεβαιώσεις αναμένουμε όπως έχω πει σε προηγούμενα post μου το τι μέλι γενέσθαι από το Υπουργείο Εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ραδιοαρβήλα πράγματι ισχύει! Αναμένουμε διορθωτική τροπολογία από το Υπουργείο Οικονομικών. Για τις βεβαιώσεις αναμένουμε όπως έχω πει σε προηγούμενα post μου το τι μέλι γενέσθαι από το Υπουργείο Εργασίας.

Αν ειναι ετσι να μην δουλευουμε καν. Διοτι μας δουλευουνε αυτοι οι τυποι. Στην κυριολεξια σε παγιδευουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενημέρωσαν από το ΚΕΚ ότι δεν χρειάζεται κάποιο χαρτί για να το καταθέσουμε στην Εφορία. Τα έχει στείλει το Υπουργείο και θα περαστούν στο Online του Taxis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με ενημερωσε το κεκ πως της αποδειξης με την παρακρατηση του φορου να μπω στο taxis ουτε μια διευκρινηση ουτε τιποτα.Σε ποιο λινκ να παω που ακριβως και τι να κατεβασω τα αυγα και τα πασχαλια δεν ξερουν τι τους γινεαι στο υπουργειο.Μια ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...