Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό είναι κάτι το συνηθισμένο για εμάς που έχουμε συμμετάσχει. Με εμένα έχουν επικοινωνήσει από τον Μάρτιο ότι έχει βγει καινούριο πρόγραμμα. Οι καινούριοι καλό θα είναι να προσέχουν και σε καμία περίπτωση να μην πάνε τα χαρτιά τους.

 

Γιατι να μην τα πανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρώθηκα και εγώ!Απίστευτο!!

Έλα ρε! Από τώρα??! χαχα  :P σε καλή μεριά!

 

ps το ΚΕΚ διάσταση που λες, αναφέρεσαι στα Χανιά? παρα λίγο εκεί να πάω εκεί κι εγώ! δε φαινόταν και κακό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Doctor GR

Υπάρχει λόγος να πάνε τα προσωπικά τους δεδομένα για ένα πρόγραμμα που δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα και δεν ξέρουμε ούτε καν πως θα υλοποιηθεί;

Το σωστότερο δεν είναι το ΚΕΚ να πει θα σας ενημερώσω όταν ανακοινωθεί να κάνετε αιτήσεις;

Τι χαρτιά να τους πάνε; Έχει βγει και ξέρουμε πως θα υλοποιηθεί και τι χαρτιά χρειάζονται;

Και εγώ να θεωρήσω ότι έχει βγει, γιατί πρέπει να κάνει την αίτηση το ΚΕΚ για τον καταρτιζόμενο; Θα αναλάβει και την ευθύνη για τυχόν λάθος και μετά δεν μπορεί να συμμετέχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,

σημερα εκανα την φορολογικη μου δηλωση, τα 300 ε που πειρα απο την πρακτικη σε ποια κατηγορια θα πρεπει να τα περασω?

γιατι μου τα βγαζει ως ελευθερος επαγγελματιας.

και θα πρεπει να πληρωσω 180ε φορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε! Από τώρα??! χαχα  :P σε καλή μεριά!

 

ps το ΚΕΚ διάσταση που λες, αναφέρεσαι στα Χανιά? παρα λίγο εκεί να πάω εκεί κι εγώ! δε φαινόταν και κακό..

Τα κεκ διασταση λειτουργουν παντου το ιδιο!Επειδη μου ειχαν φαει καποια λεφτα τα ειχα ανακατεψει σε ολη την ελλαδα ολα ειχα φτασει το θεμα στο υπουργειο.Η εργαζομενη στα Χανια μου ειχε πει επι λεξη (για λεφτα που ειχαν παρει απο τον Αυγουστο συμφωνα με εντυπο που μου απεστειλε το υπουργειο ):"τι με νοιαζει εμενα τι σου ειπαν στο υπουργειο;Λεφτα θα παρεις στο τελος του 2013!".Και οντως τα πηρα την πρωτοχρονια.Ολοι μακρια,οσο καλοδιαθετοι,ευχαριστοι και καλοι να σας φαινονται σε αυτα τα κεκ μην πατατε το ποδι σας!Στου τουρισμου πληρωθηκαν σε μας εδω στην αργολιδα ειχαν τελειωσει απο νοεμβριο και πληρωθηκαν και αυτοι την παρασκευη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,

σημερα εκανα την φορολογικη μου δηλωση, τα 300 ε που πειρα απο την πρακτικη σε ποια κατηγορια θα πρεπει να τα περασω?

γιατι μου τα βγαζει ως ελευθερος επαγγελματιας.

και θα πρεπει να πληρωσω 180ε φορο.

δεν γινεται να τα βαλεις αλλου..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας,

σημερα εκανα την φορολογικη μου δηλωση, τα 300 ε που πειρα απο την πρακτικη σε ποια κατηγορια θα πρεπει να τα περασω?

γιατι μου τα βγαζει ως ελευθερος επαγγελματιας.

και θα πρεπει να πληρωσω 180ε φορο.

 

Γιατί σου τα βγάζει σε κουτάκι ως εισόδημα από ελευθέρια επαγγέλματα?

 

Να μιλήσεις με την εταιρεία που σου έστειλε τα στοιχεία στο taxisnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτά τα δηλώνεις στο 507. δεν γινεται να μην τα δηλώσεις γιατι φαινονται. θα δηλώσεις όλο το ποσό. μαζι με τους φορους.

 

και κάνε κ δοκιμαστική να δεις. βάλε κ αποδείξεις μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε ρε μάγκες γιατί έχω μπερδευτεί καθώς όλα αυτά τα χρόνια έκανα μηδενική δήλωση.

Τώρα πρέπει να δηλώσω έγω κάποιο ποσό και να πάω και τις αποδείξεις από το ΚΕΚ στο λογιστή ή θα είναι αυτόματα συμπληρωμένα τα πεδία στο taxis και δεν χρειάζεται εγώ να δηλώσω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα στην φορολογικη δήλωση ειναι δηλωμένα ήδη τα 80 ευρώ του φόρου.

 

εσυ θα πας στο 507 πεδίο και θα γράψεις όλο το ποσό. 380 κ κατι ψιλα που ειναι.

 

συμπληρωσε τα στοιχεια πατα υποβολη και θα δεις τι θα γινει. μην πατησεις ομως οριστικη αν σου λεει να πληρωσεις! προσοχη σε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...