Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε καλή μεριά!Η αλήθεια ειναι πως έχω να δω από την δευτέρα..Θα προσπαθήσω να πάω σήμερα!

Σε καλή μεριά κι από μένα...Κι εγώ 18/02 τελείωσα μάλλον πρέπει να πάω να δω! Μακάρι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, να ρωτησω κατι αν γνωριζει κανεις? Απο τη στιγμη που τα χαρτια φτασουν επιτελους στο Υπουργειο, ποσες μερες παιρνει η διαδικασια για να μπουν τα χρηματα στους λογαριασμους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφτασαν στα χέρια μου οι βεβαιώσεις αποδοχών για τα τμήματά μας του 2013.

Πρέπει να είναι σε όλα τα ΚΕΚ αυτές τις μέρες.

Οταν λες βεβαιωσεις αποδοχων λες αυτα που μας δινει το κεκ οτι πληρωθηκαν?Γιατι για της αποδειξης που ρωτησα για την εφορια για την παρακρατηση το δικο μου κεκ μου λεει πως ειναι περασμενα στο taxis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τις αποδειξεις με ενδιαφερει.Ποιος θα μας τις δωσει και πως;

Οχι οτι λαβαμε χρηματα αλλα αυτες τις 2 εκει γυρω στα 500 που ειχανε αναφερθει και παλαιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλή μεριά!Η αλήθεια ειναι πως έχω να δω από την δευτέρα..Θα προσπαθήσω να πάω σήμερα!

Mπα ακόμα απλήρωτη!Λατρεμένα κεκ διάσταση...ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexandra_1990
Υπολόγισε 1 μήνα.

sofoklis29
Ναι, απλά τις στέλνουν και τυπικά!

lupo2109
Τις έστειλε το Υπουργείο στο ΚΕΚ.

Μιλάμε για χρήματα που πήραν μέσα στο 2013!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kek  politechnon, θα ηθελα  τη βοηθεια σου!!!! μπορείς να δωσεις ενα τηλεφωνο για να παρω να ρωτησω για τις βεβαιωσεις καθως το ΚΕΚ  στο οποιο παρακολουθησα και δεν σκοπευω να ξαναπατησω μας ενημερωσε πως τις βεβαιωσεις τις δινει ο ΟΑΕΔ. Πηγα στον ΟΑΕΔ, εκτος του οτι εκει δεν ξερουν μου εδωσαν βεβαιωση μηδενικη οτι δεν εχω παρει χρηματα απο προγραμμα. Προκειται για τη βεβαιωση που οποιος εχει κλειδαριθμο μπορει να κατεβασει μονος του απο τον ιστοτοπο του ΟΑΕΔ......Δεν αντεχω αλλο την κοροιδια του ΚΕΚ και πρεπει να το λυσω μονη μου αφου αυτοι ξυνονται......


Οταν λες βεβαιωσεις αποδοχων λες αυτα που μας δινει το κεκ οτι πληρωθηκαν?Γιατι για της αποδειξης που ρωτησα για την εφορια για την παρακρατηση το δικο μου κεκ μου λεει πως ειναι περασμενα στο taxis.

το ότι είναι περασμενα στο taxis  δε σημαινει κάτι, καλό είναι να έχουμε τη βεβαίωση στα χερια μας για περίπτωση ελέγχου και για την ανανέωση της κάρτας. Στη δευτερη περιπτωση θα πρεπει να αιτιολογησουμε τον κωδικο 507 της φορολογικης δηλωσης. Είναι γραφειοκρατικό αλλά ζούμε στην Ελλάδα.....


Mπα ακόμα απλήρωτη!Λατρεμένα κεκ διάσταση...ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ!

Ακόμη απλήρωτη;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην Παρασκευή 13/6/2014  στις 6 το απόγευμα live ραδιοφωνικη εκπομπή στο http://voucheradio.blogspot.gr/ για να μιλήσουμε για το voucher και να λύσουμε απορίες όλοι μαζί.Να είστε όλοι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kek  politechnon, θα ηθελα  τη βοηθεια σου!!!! μπορείς να δωσεις ενα τηλεφωνο για να παρω να ρωτησω για τις βεβαιωσεις καθως το ΚΕΚ  στο οποιο παρακολουθησα και δεν σκοπευω να ξαναπατησω μας ενημερωσε πως τις βεβαιωσεις τις δινει ο ΟΑΕΔ. Πηγα στον ΟΑΕΔ, εκτος του οτι εκει δεν ξερουν μου εδωσαν βεβαιωση μηδενικη οτι δεν εχω παρει χρηματα απο προγραμμα. Προκειται για τη βεβαιωση που οποιος εχει κλειδαριθμο μπορει να κατεβασει μονος του απο τον ιστοτοπο του ΟΑΕΔ......Δεν αντεχω αλλο την κοροιδια του ΚΕΚ και πρεπει να το λυσω μονη μου αφου αυτοι ξυνονται......

το ότι είναι περασμενα στο taxis  δε σημαινει κάτι, καλό είναι να έχουμε τη βεβαίωση στα χερια μας για περίπτωση ελέγχου και για την ανανέωση της κάρτας. Στη δευτερη περιπτωση θα πρεπει να αιτιολογησουμε τον κωδικο 507 της φορολογικης δηλωσης. Είναι γραφειοκρατικό αλλά ζούμε στην Ελλάδα.....

Ακόμη απλήρωτη;;;;;;;;;;;

Σαντυ ναι και σημερα ειδα!ΑΚΟΜΗ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΛΟΙΠΟΝ!Επιτυχης επιλογη κεκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...