Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρε παιδια γιατι δεν πατε στην τραπεζα και βγαλτε ενα e banking πας με την ταυτοτητα αν εχουν κλειδαριθμο μια χαρα αν δεν εχουν πας σε αλλη τραπεζα που εχεις δωσει το iban γιατι να πηγαινεται καθε μερα στην τραπεζα αφου μπορειτε να βλεπετε τον λογαριασμο μεσω pc παρα να περιμενεται στην ουρα και να σας λεει ο ταμιας δεν βλεπω κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια γιατι δεν πατε στην τραπεζα και βγαλτε ενα e banking πας με την ταυτοτητα αν εχουν κλειδαριθμο μια χαρα αν δεν εχουν πας σε αλλη τραπεζα που εχεις δωσει το iban γιατι να πηγαινεται καθε μερα στην τραπεζα αφου μπορειτε να βλεπετε τον λογαριασμο μεσω pc παρα να περιμενεται στην ουρα και να σας λεει ο ταμιας δεν βλεπω κατι

Κι εγώ με την κάρτα πάω στο ΑΤΜ...ούτε τα 5 ευρώ δεν τους δίνω για το e banking...μακρυαάαα.... Μας είπαν από το ΚΕΚ ότι αυτή τη βδομάδα θα μπούνε, άντε να δούμε...18/02 τελείωσα... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χθες εκανα τη δηλωση και μου εβγαλε κανονικα και την επιστροφη 80 ευρο που θα μπουν σε λιγες μερες.Τα υπολοιπα 500 περιπου θα μπουν το 2015 εφοσον τα 1530 ευρο τα πηραμε το 2014.Δεν χρειαστηκαν αποδειξεις τα εστειλαν ηλεκτρονικα και εμφανιστηκαν αυτοματα στο taxis net.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έφτασε η μεγάλη μέρα...Το ζήσαμε και αυτό...Πήγα στο ΑΤΜ το απόγευμα και είχαν μπει!!! :-)  :-)  Τελείωσα 18/02

 

Καλή συνέχεια και στους υπόλοιπους!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χθες εκανα τη δηλωση και μου εβγαλε κανονικα και την επιστροφη 80 ευρο που θα μπουν σε λιγες μερες.Τα υπολοιπα 500 περιπου θα μπουν το 2015 εφοσον τα 1530 ευρο τα πηραμε το 2014.Δεν χρειαστηκαν αποδειξεις τα εστειλαν ηλεκτρονικα και εμφανιστηκαν αυτοματα στο taxis net.

Τα 80 ευρω ποτε θα τα παρουμε το λεει στο taxis μεσα ? την δηλωση την εχω κανει εδω και 1 μηνα αλλα δεν μπηκαν ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι κάτι το συνηθισμένο για εμάς που έχουμε συμμετάσχει. Με εμένα έχουν επικοινωνήσει από τον Μάρτιο ότι έχει βγει καινούριο πρόγραμμα. Οι καινούριοι καλό θα είναι να προσέχουν και σε καμία περίπτωση να μην πάνε τα χαρτιά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...