Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έτσι λέτε να μην γίνει?Σε πολλά κεκ μου έχω ρωτήσει μέσω φιλων κάνουν αιτήσεις και λένε ότι θα βγει πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τα ΚΕΚ αυτό περιμένουν και τους τρέχουν τα σάλια. οπότε μαζεύουν αιτήσεις και όποτε βγει....

1100€ το άτομο θα πάρουν! 

 

εδώ πήραν τηλέφωνο σε φίλο μου να τον ενημερώσουν για το νέο voucher που αναμένεται να βγεί.

μάλιστα τους καλούνε να περάσουν από τα γραφεία τους με τα δικαιολογητικά.

δε αφήνουν άτομο.

πιθανόν να καλέσουν και τον παππού μου που πέθανε.

 

τι κοράκια είναι αυτοί ρε; 

 

που να βγει το πρόγραμμα τι έχει να γίνει. φανταστείτε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα κατάλαβα...Κάτι τέτοιο έκαναν και σε μένα και έλα να κάνεις μια αίτηση και πες σε κάποιον φίλη φίλη κτλ να έρθει..κοράκιααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παραμένω απλήρωτη..Ο τελευταίος του τμήματος τελείωσε 5/3.Από το ιίδιο κεκ οι επιλαχόντες που τελείωσαν θεωρία τον μάρτιο πληρώθηκαν την προηγούμενη πέμπτη.Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις φορολογικες δηλωσεις κανα νεο? στο κεκ μου,μου ειπανα περιμενω γιατι δεν εχει ακομα αλλαξει ο νομος!!!

 

άλλαξε ο νόμος φίλε, έχει κάποιες μέρες, αν πας στο λογιστή σου ξέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Ολοκληρώνω το πρόγραμμα στις 20 Ιουνίου και ήθελα να πάρω και τις 50 απουσίες στο τέλος για να τελειώσω νωρίτερα, κάτι που ενώ το πρότεινε το ΚΕΚ τώρα μου λέει η υπεύθυνη πως αγχώνεται που θα τις πάρω όλες μήπως μας δημιουργήσουν θέμα!!! :confused: Έχει τύχει κάποιος από εσάς να τις έχει πάρει όλες τις απουσίες ή να ξέρει κάτι σχετικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kels

Φυσικά και μπορείς! Η πρόσκληση δεν αναφέρει πότε και πως πρέπει να γίνουν οι απουσίες.

Δικαιούσαι 50 ώρες βάση της πρόσκλησης.

Απλά η επιχείρηση να είναι ενήμερη σε περίπτωση ελέγχου και το ΚΕΚ να περνά τις απουσίες στο σύστημα.

Όσο για το νέο voucher... σίγουρα δεν καθυστερεί γιατί δεν είχε επιτυχία... αλλά γιατί δεν έχει τελειώσει το προηγούμενο.

Τώρα γίνονται στατιστικές μελέτες και αξιολογήσεις!

Μόλις ολοκληρωθούν θα ανακοινωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε δυο..Γιατί είχα αγχωθεί!!

 

Αλίκηηη (και υπόλοιπη μειονότητα απλήρωτων), ενημερώνω πως πληρώθηκα και εγώ, εχτές το είδα, αλλά μάλλον απο Τετάρτη 4/5 ήταν. Τσέκαρε κι εσύ αν θες να μας πεις  ;) 

Υπενθυμίζω πως τελείωσα 18/02 αλλά δε ξέρω πότε τελείωσε ο τελευταίος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλίκηηη (και υπόλοιπη μειονότητα απλήρωτων), ενημερώνω πως πληρώθηκα και εγώ, εχτές το είδα, αλλά μάλλον απο Τετάρτη 4/5 ήταν. Τσέκαρε κι εσύ αν θες να μας πεις  ;)

Υπενθυμίζω πως τελείωσα 18/02 αλλά δε ξέρω πότε τελείωσε ο τελευταίος.

Σε καλή μεριά!Η αλήθεια ειναι πως έχω να δω από την δευτέρα..Θα προσπαθήσω να πάω σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...