Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω που εκανα την αιτηση και εβαλα τεκμαρτο αντι για; συνολικο και ειμαι στους επιλαχοντες μπορω να κανω κατι και να το αλλαξω αυτο ?

Γιατι αν εβαζα το συνολικο και οχι το τεκμαρτο θα ειμουν μεσα σιγουρα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

spect

και πως δεν ξέρει τον αριθμό αφού με αυτόν βλέπεις αν είσαι επιλαχών;

ότι να ναι σας λένε!

Φοβάται να σου δώσει τον κωδικό σου μη τυχόν πας αλλού!

 

 

Και κάτι άλλο να ξέρετε...

Αυτά δεν είναι τα οριστικά αποτελέσματα μη βιάζεστε!!!

Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει μετά τις 10 μέρες με τις ενστάσεις που μπορεί να γίνουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ίδωμεν. Όλα κρασαρισμένα προς το παρόν και δεν ξέρω και πόσα μόρια είχα.

 

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες! Σας εύχομαι μια λαμπρή σταδιοδρομία. :-D

 

Και το pdf από το διαύγεια κρασαρισμένο κατέβηκε...

 

Πάντως εγκρίνω ότι σε αυτό δεν μετράει ο χρόνος υποβολής σε ισοβαθμία, αν και δε με συμφέρει προσωπικά λόγω γηρατειών. Στο voucher υγείας θα ήμουνα μέσα αν την είχα κάνει νωρίτερα (αν μου την είχε κάνει κάποιο ΚΕΚ δηλαδή) και ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου. :unsure:


spect

και πως δεν ξέρει τον αριθμό αφού με αυτόν βλέπεις αν είσαι επιλαχών;

ότι να ναι σας λένε!

Φοβάται να σου δώσει τον κωδικό σου μη τυχόν πας αλλού!

 

 

Και κάτι άλλο να ξέρετε...

Αυτά δεν είναι τα οριστικά αποτελέσματα μη βιάζεστε!!!

Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει μετά τις 10 μέρες με τις ενστάσεις που μπορεί να γίνουν!

Μήπως το είδε με την αριθμό της καρτας ανεργίας, αν και όντως κάτι βρωμάει. Καλά για τις 10 μέρες δεν ξέρω, αλλά σίγουρα θα υπάρχει τεράστιος αριθμός σφαλμάτων με τα εισοδήματα. Πάντως η εφημερίς έγραψε ότι αυτή τη φορά έγιναν τριπλάσιες αιτήσεις από το προηγούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μου ειπε οτι της πηγαν τα αποτελεσματα το ποιοι ειναι επιτυχων ! οπως και να χει της ειπα να βρει τον κωδικο απο τα κεντρικα και να μου τον πει και θα το κανει (θελει δεν θελει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά όταν ανοίξει το σύστημα στο voucher.gov.gr, μπορείς να κάνεις αναζήτηση μέσω του αριθμού της κάρτας ανεργίας, οπότε θα σου βγάλει και τον ΚΑΥΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ δεν είμαι καν στους πίνακες μάλλον ούτε επιλαχών δεν μας πήραν,είχα επιλεχθεί και σε 2 ίδια προγράμματα οπότε φαίνεται λογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κανουμε αναζητηση με ολα τα στοιχεια και μας λεει η σελιδα δεν βρεθηκε σημαινει οτι αλλη μια φορα καθομαστε στην ουρα του οαεδ  και κλαιμε την μοιρα μας???  κοινως δεν μας πηραν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες όλα τα στοιχεία τι εννοείς; Μόνο με τον ΚΑΥΑΣ μπορείς να κάνεις αναζήτηση. Καλύτερα υπολόγισε τα μόρια σου για να είσαι σίγουρη.

 

Εγώ λοιπόν είμαι επιλαχών στην Αττική, 595 πίσω από 3500 κάτι επιλεχθέντες. Τα λέμε σε κανά τετράμηνο. Καλή τύχη σε όλους! :)


Παιδιά πως κάνουμε ένσταση;

Που έχεις θέμα Ντίνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν κανουμε αναζητηση με ολα τα στοιχεια και μας λεει η σελιδα δεν βρεθηκε σημαινει οτι αλλη μια φορα καθομαστε στην ουρα του οαεδ  και κλαιμε την μοιρα μας???  κοινως δεν μας πηραν ?

ε λογικα.εγω δοκιμασα αναζητηση και με ολοκληρο το καυασ και με σπαστα κομματια δεν βρηκα κατι...αμα ανεβασουν εφαρμογη  οπως γραφτηκε πιο πριν θα ξανακοιταξω αλλα δεν εχω πολλες ελπιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...