Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Link.png Site: https://play.google.com/store?hl=el&tab=w8">Συνδέσου από εδω στο gmail σου και κατέβασε κάποιο launcher. ελπιζοντας να έχεις ανοιχτό το wifi στο κινητο. αν το εχεις, τότε η οποιαδήποτε εφαρμογή που βάλεις να κατεβαινει, θα κατέβει στο κινητό σου. ειδαλλιως μόνο με push ή φλασάρισμα την ρομ απ την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι υπερβολικα αυτα τα σχολια. Δεν θα γινει εκατομυριουχος αυτος που το πηρε 90 και το δινει 130.

Ξερουμε ολοι τι γινεται με τις αγγελιες, αντε να το πουλησει 120, σιγουρα του εχουν στειλει μυνηματα του τυπου "φιλε σε ενδιαφερει ανταλλαγη του τηλεφωνου με ενα ταψι γεμιστα;", "μπορω να δωσω 80€ ποτε να ερθω να το παρω;"

Ο ανθρωπος που βαζει την αγγελια εχει δωσει την καρτα του, ρισκαρε να μην φερθει σωστα ο κινεζος, να χτυπησει το τηλεφωνο στην μεταφορα, να μην δουλευει το τηλεφωνο, ολα αυτα ειναι ρισκα.

 

 

ΥΓ Δεν ειμαι εγω αυτος που πουλαει το τηλεφωνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά από μια εβδομάδα, δεν θα το έδινα ούτε 200€ ;) πραγματικά κινητά που έχουν 200-300€ τα βάζω δίπλα στο lenovo και φαίνονται γατάκια :P

 

Στο θέμα μας, κάποια εφαρμογή για να οργανώσουμε σε φακέλους τις εφαρμογές και να μην της βγάζει όλες μαζί; ΠΧ παιχνίδια όλα μαζεμένα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμή Δωρεάν 130 €...

Kαι που να πάτε στο Ricardo μια βόλτα να δείτε πόσο τα πουλάνε..Αυτή η επιχειρηματικότητα του Ελληνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό δεν είναι?

Οι άνθρωποι που βάζουν τις αγγελίες έχουν λάβει μυνήματα του τύπου "φίλε σε ενδιαφέρει ανταλλαγή του τηλεφώνου με ένα ταψί γεμιστά;", "μπορώ να δώσω 80€, πότε να έλθω να το πάρω;" και επί πλέον έχουν δώσει τις κάρτες τους, ρίσκαραν να μην φερθεί σωστά ο κινέζος, να χτυπήσει το τηλέφωνο στην μεταφορά, να μην δουλεύει το τηλέφωνο κλπ κλπ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερο με ενδιαφέρει εάν όλοι αυτοί το πουλάνε επειδή είναι από αυτούς που τα αλλάζουν συνέχεια, ή επειδή δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες τους με κάποιον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα, επαθα πλακα και εγω, εχει λιγο bleeding η οθονη αλλα δεν με νοιαζει ιδιαιτερα. Το προβλημα μου ειναι οτι βαζω την sim μου, cosmote και δεν την αναγνωριζει καθολου. Ψαχνω να βρω καποια αλλη καρτα μηπως ειναι προβλημα της συγκεκριμενης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περισσότερο με ενδιαφέρει εάν όλοι αυτοί το πουλάνε επειδή είναι από αυτούς που τα αλλάζουν συνέχεια, ή επειδή δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες τους με κάποιον τρόπο.

Tίποτα απ' όλα αυτά, απλά αγοράζουν μερικά μιας και τα μεταφορικά είναι δωρεάν & ο κίνδυνος τελωνείου σχεδόν ανύπαρκτος και κάνουν εμπόριο...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...