Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλοήγηση κανονικά κ με το νομο, βαζεις μια απο τις πολλες εφαρμογές που υπάρχουν (Igo, sygic κλπ κλπ) ανοιγεις gps κ εφυγες!

 

 

καλη συσκευή αλλα προσωπικά δεν προχώρησα λόγο ραμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα 
Παρέλαβα και εγώ σήμερα πολύ ευχαριστημένος με την ποιότητα του, συσκευασία, αποστολή, επικοινωνία !

Ερώτηση παρατήρησε κανείς στο πέρασμα απο οθόνη σε οθόνη ένα μικρό "flikering" - σαν να τρεμοπαίζει λίγο η οθόνη ?  

PS. και η δεύτερη μπαταρία lenovo και αυτή !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΕΛΕΟΣ! Προσπαθώ με το Myphone Explorer να περάσω τις επαφές μου, απο το παλιό τηλ (ΖΤΕ BLADE) αλλά δεν μου βλέπει το LENOVO. PLZ θέλω οδηγούς για Windows7 x64!!

post-41194-0-66434700-1371595704_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΕΛΕΟΣ! Προσπαθώ με το Myphone Explorer να περάσω τις επαφές μου, απο το παλιό τηλ (ΖΤΕ BLADE) αλλά δεν μου βλέπει το LENOVO. PLZ θέλω οδηγούς για Windows7 x64!!

 

Αν και είμαι noob με το android 

γιατί δεν κάνεις ένα sync με το gmail acc σου να τελειώνεις σε 5 λεπτά ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΕΛΕΟΣ! Προσπαθώ με το Myphone Explorer να περάσω τις επαφές μου, απο το παλιό τηλ (ΖΤΕ BLADE) αλλά δεν μου βλέπει το LENOVO. PLZ θέλω οδηγούς για Windows7 x64!!

 

Αν και είμαι noob με το android 

γιατί δεν κάνεις ένα sync με το gmail acc σου να τελειώνεις σε 5 λεπτά ? 

^^Αυτό.

 

Επίσης,επειδή μάλλον δεν το έχεις πάρει χαμπάρι,η δουλειά γίνεται και χωρίς καλώδιο άρα χωρίς drivers.Κατεβάζεις στο κινητό σου το Myphone explorer από το store και μπορεί να συνδεθεί ασύρματα με την desktop έκδοση ώστε να συγχρονίσει ότι χρειάζεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^Αυτό.

 

Επίσης,επειδή μάλλον δεν το έχεις πάρει χαμπάρι,η δουλειά γίνεται και χωρίς καλώδιο άρα χωρίς drivers.Κατεβάζεις στο κινητό σου το Myphone explorer από το store και μπορεί να συνδεθεί ασύρματα με την desktop έκδοση ώστε να συγχρονίσει ότι χρειάζεσαι.

ευχαριστώ έκανα την δουλειά μου ασύρματα. Μήπως υπάρχει τρόπος να προσθέσω τις επαφές, απο το phone explorer στο gmail?

Δεν μου είπατε όμως ΟΛΟΙ εσείς, έτσι κάνατε την μεταφορά επαφών? Σε κανέναν δεν τους αναγνωρίζουν τα windows το κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ για το κινητό έχω να πώ μόνο καλά λόγια...μπορεί να τσίμπησε λίγο η τιμη προς τα πάνω αλλα παρόλα αυτά είναι διαμαντάκι!Και όλα αυτά που λέγονται για την μπαταρία του τα ακούω βερεσε!24 ώρες μπαταρία με βαριά χρήση και είναι ακόμα στο 17%...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονος οτι δεν εχω καθολου tracking number πρεπει να με ανησυχησει;

 

ΥΓ Τωρα που αυξηθηκε η τιμη ειναι η καταλληλη εποχη να το πουλησω και να βγαλω κερδος, με το κερδος θα παω διακοπες φετος. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Το γεγονος οτι δεν εχω καθολου tracking number πρεπει να με ανησυχησει;

 

Γιατί δεν έχεις tracking number? Δεν επέλεξες Free Shipping - SG Post- Registered Airmail?

Aν το επέλεξες ψάξε πιό προσεχτικά στα e-mail σου και θα το βρείς το tracking number!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...