Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα πάρεις!

Ολοκληρωμένο review δεν μπορείς να κάνεις σε τηλέφωνο,tablet κλπ αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει σε σε καθημερινές καταστάσεις/συνθήκες τουλάχιστον για 7-10 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Γιατι παραμενει το "IPS" στο πρωτο ποστ ενω συμφωνα με συμφορουμητες ειναι ανακριβεια; Ουτε απαντηση βλεπω  "κανετε λαθος ειναι IPS" ουτε να φευγει απο το #1. :huh:  Ειναι ή δεν ειναι; Ουτε στη σελιδα του λινκ του #1 δεν την λεει για IPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

matrixxx, μερικές φορές με τρομάζεις με τον ρυθμό που παρακολουθείς το φόρουμ :-) Ο πανταχού παρών, που λέμε! χαχαχα Φιλικα, πάντα ε...

 

 

Σύμφωνα με την επισημη ιστοσελίδα της Lenovo
http://appserver.lenovo.com.cn/Lenovo_Mobile_Detail.aspx?gdsid=A2500018000
 
αλλά και όσων κινέζικων καταστημάτων το πουλάνε, δεν διαθέτει IPS οθόνη.
Προφανώς ο φίλος zacharis1955 εκ παραδρομής διάβασε το IP67 σαν IPS στον τίτλο πωλησης του Minideal.
Πάντως η απουσία IPS οθόνης δεν μειώνει το value for money του συγκεκριμένου μοντέλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έριξα και γω μια παραγγελια. (η πρώτη που κάνω με paypal )

Στην απόδειξη που στέλνει το paypal δίπλα από τη διεύθυνση μου λέει unconfirmed με πράσινα γράμματα. Παίζει θέμα?

 

Επίσης τους έστειλα ένα μέιλ στο [email protected] ότι θέλω ελληνικό μενού κλπ και να κάνουν ότι χρειαζεται για τελωνεία (αξία, gift) και τέτοια. Πρέπει να κάνω τίποτα άλλο?

 

επίσης πόσο έκανε να σας έρθει? σήμερα έχει 5 (ουσιαστικα 6) καμιά εκτίμηση ? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σύμφωνα με την επισημη ιστοσελίδα της Lenovo

http://appserver.lenovo.com.cn/Lenovo_Mobile_Detail.aspx?gdsid=A2500018000

 

αλλά και όσων κινέζικων καταστημάτων το πουλάνε, δεν διαθέτει IPS οθόνη.

Προφανώς ο φίλος zacharis1955 εκ παραδρομής διάβασε το IP67 σαν IPS στον τίτλο πωλησης του Minideal.

 

Πιστευω οτι απο καπου τα εκανε copy - paste. To IP67 το αναφερει και πιο κατω στο μηνυμα του ("Waterproof IP67") δε νομιζω να συνεβει αυτο που λες. Τελος παντων, το διορθωσα εγω στο #1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έριξα και γω μια παραγγελια. (η πρώτη που κάνω με paypal )

Στην απόδειξη που στέλνει το paypal δίπλα από τη διεύθυνση μου λέει unconfirmed με πράσινα γράμματα. Παίζει θέμα?

 

Επίσης τους έστειλα ένα μέιλ στο [email protected] ότι θέλω ελληνικό μενού κλπ και να κάνουν ότι χρειαζεται για τελωνεία (αξία, gift) και τέτοια. Πρέπει να κάνω τίποτα άλλο?

 

επίσης πόσο έκανε να σας έρθει? σήμερα έχει 5 (ουσιαστικα 6) καμιά εκτίμηση ? B)

 

Κι εμένα unconfirmed λέει ακόμα και μετά απο τόσο καιρό.... όλα καλά μην ανησυχείς για τίποτα.

 

Τα ίδια έκανα κι εγω... και στο chat Και με email..... ;-) Με τόσες πολλές απανωτές παραγγελίες απο το insomnia να ζητάμε τα ίδια πραγματα, πρεπει να τους έχουμε σπασει τα νευρα... αν δε βάλουν ελληνικά σε κάποιον απο εμάς, θα είναι γι αυτόν ακριβώς τον λόγο :-) χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...επίσης πόσο έκανε να σας έρθει? σήμερα έχει 5 (ουσιαστικα 6) καμιά εκτίμηση ?

 

Σε μένα 17 μέρες:

 

20 / 05 / 2013 Παραγγελία / Πληρωμή

 

21 / 05 / 2013 Αποστολή

 

05 / 06 / 2023 Παραλαβή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το παραγγείλω επειδή βαρέθηκα να κουβαλάω 2 κινητά. Έχω 2 ερωτήσεις σε όσους το έχουν ήδη παραλάβει:

  1. Σχετικά με τους ελληνικούς χάρτες. Τελικά έχουν εγκατασταθεί; Αν ναι, κάνουν δουλεία;
  2. Κάπου διάβασα ότι στα dual sim – standby κινητά  όταν μιλάς στο ένα νούμερο “αδρανοποιείται” το άλλο και έτσι χάνεις κλίσεις. Μπορείς όμως να κάνεις προώθηση κλίσεων από τι μία sim στην άλλη και έτσι παρακάμπτεις τον περιορισμό της “αδρανοποίησης”.  Είναι όντως έτσι; Αν ναι, γίνεται μέσα από κάποιο μενού ή κάνεις  αίτημα προώθησης στον πάροχο και γίνεται από τις εταιρίες κινητής η όλη διαδικασία;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις τον κόπο να ανεβάσεις μερικές κοντινές φωτογραφίες να δούμε τι σημάδια φθοράς απέκτησε μετά απο 3 μηνες χρήση; Το τζαμάκι είναι όντως αγρατσούνιστο gorila;

 

Επίσης:

- Έχει play store;

- Έχεις συγκρίνει την IPS οθόνη του με κάποιο επώνυμο κινητό;

- Πως τα πάει με την υποστήριξη διπλής sim και γενικά έχει κολλήματα;

Συγνώμη για την καθυστέρηση.Μετά απο 4 μήνες σκληρής χρήσης.

 

post-267346-0-76372800-1370508961_thumb.jpg

post-267346-0-42833400-1370509007_thumb.jpg

post-267346-0-44377600-1370509023_thumb.jpg

post-267346-0-83727400-1370509040_thumb.jpg

post-267346-0-93972400-1370509058_thumb.jpg

post-267346-0-19189100-1370509077_thumb.jpg

post-267346-0-42042100-1370509099_thumb.jpg

post-267346-0-79337100-1370509113_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια που δίνει το ίδιο το Minideal υπάρχουν σε αυτό το rss feed

http://www.minideal.net/rss/catalog/salesrule/store_id/1/cid/0/

 

(επειδη ειναι πολυ μικρό, μπορείς και διαβάζοντάς το σαν κείμενο να δεις την έκπτωση και τον κωδικό)

 

όντως δεν υπάρχει το Α660, αλλα βλέπω οτι η τιμή πώλησης έπεσε στα 107 δολάρια..ενσωματώσαν την έκπτωση μόνιμα στην τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουπόνια που δίνει το ίδιο το Minideal υπάρχουν σε αυτό το rss feed

http://www.minideal.net/rss/catalog/salesrule/store_id/1/cid/0/

 

(επειδη ειναι πολυ μικρό, μπορείς και διαβάζοντάς το σαν κείμενο να δεις την έκπτωση και τον κωδικό)

 

όντως δεν υπάρχει το Α660, αλλα βλέπω οτι η τιμή πώλησης έπεσε στα 107 δολάρια..ενσωματώσαν την έκπτωση μόνιμα στην τιμή

 

Γράφει Russian ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...