Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοιταξτε και αυτο θα το παραγκειλω και εγω http://www.minideal.net/best-thl-w100-android4-2-quad-core-unlocked-3g-smartphone-4-5-qhd-screen-gps-4g.html

ειναι πολυ καλο και φθηνο απο αξιοπιστο sait ,χαρακτηριστικα και τιμη αψογα!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει 1 χρόνο εγγύηση...

 

Από πότε ένα routed κινητό από Ασία έχει εγγύηση και πού? Από το μαγαζί που το αγοράζεις μόνο ίσως?

 

Μεταφορικά για να πάει Ασία ένα δέμα έχει αναρρωτηθεί κανείς πόσα είναι?

Γιατί αν στείλεις με απλό, άντε να αποδείξεις ότι έφτασε μετά κι ότι το παρέλαβαν... Αν στείλεις με tracking, 1 κιλό βάρος όλη η αρχική συσκευασία, θα πάει άνετα στο 35άρι (στην καλύτερη). Κι αν αλλαχτεί και όποτε αλλαχτεί μόνο από το μαγαζί που το πήρες...

Για ποιά λοιπόν εγγύηση ακριβώς μιλάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξτε και αυτο θα το παραγκειλω και εγω http://www.minideal.net/best-thl-w100-android4-2-quad-core-unlocked-3g-smartphone-4-5-qhd-screen-gps-4g.html

ειναι πολυ καλο και φθηνο απο αξιοπιστο sait ,χαρακτηριστικα και τιμη αψογα!!!!!!!!!!!

ελπιζω να σου βγει καλο, δεν μπορω να πω οτι ειμαι αισιοδοξος επι του θεματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε ένα routed κινητό από Ασία έχει εγγύηση και πού? Από το μαγαζί που το αγοράζεις μόνο ίσως?

 

Μεταφορικά για να πάει Ασία ένα δέμα έχει αναρρωτηθεί κανείς πόσα είναι?

Γιατί αν στείλεις με απλό, άντε να αποδείξεις ότι έφτασε μετά κι ότι το παρέλαβαν... Αν στείλεις με tracking, 1 κιλό βάρος όλη η αρχική συσκευασία, θα πάει άνετα στο 35άρι (στην καλύτερη). Κι αν αλλαχτεί και όποτε αλλαχτεί μόνο από το μαγαζί που το πήρες...

Για ποιά λοιπόν εγγύηση ακριβώς μιλάμε?

 

Πάντως σε σοβαρά κινέζικα μαγαζιά, και εγγύηση έχεις (απο το συγκεκριμένο μαγαζί προφανώς), και φυσικά δεν κοστίζει 35άρι, αλλά 8άρι, συστημένο βάρους 500gr με την πλήρη συσκευασία ( κινητό είναι όχι τούβλο)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από πότε ένα routed κινητό από Ασία έχει εγγύηση και πού? Από το μαγαζί που το αγοράζεις μόνο ίσως?

 

Μεταφορικά για να πάει Ασία ένα δέμα έχει αναρρωτηθεί κανείς πόσα είναι?

Αν στείλεις με tracking, 1 κιλό βάρος όλη η αρχική συσκευασία, θα πάει άνετα στο 35άρι (στην καλύτερη)...

 

Κι αν αλλαχτεί και όποτε αλλαχτεί μόνο από το μαγαζί που το πήρες...

 

1. Ολα τα σοβαρά κινέζικα e-shop (όπως π.χ. το minideal.net) παρέχουν κανονικά εγγύηση στα προιόντων τους και μάλιστα τα περισσότερα απ΄αυτά όχι επισκευής αλλά άμεσης αντικατάστασης...

 

2. 5.80 € έχω πληρώσει για απόστολή συστημένου μικροδέματος με tracking number 230 gr (όσο δηλαδή περιπου ένα βαρύ κινητό καλά συσκευασμένο εκτός αρχικής συσκευασίας) στο Hong Kong...

Το 35άρι και το 1 Kg από που βγαίνει?

 

3. Οτι ηλεκτρονικό αντικείμενο έχω αγοράσει από κινέζικο μαγαζί εμένα μου βγήκε καλό προσέχωντας βέβαια πάντα από που αγοράζω και φυσικά σχεδόν ποτε από ebay...

Αν ποτέ μου δημιουργηθούν φοβίες,προκαταλήψεις ή άλλα ψυχολογικά συμπλέγματα για τα κινέζικα προιόντα σχετικά με την ποιότητα κατασκευής τους, την εγγύηση τους, τον χρόνο αναμονής τους κλπ θα τις καλύψω αγοράζοντας στα ίδια (ή και περισσότερα) χρήματα ότι αρχαιολογικό χρέπι ξεστοκαρίσματος μου προσφέρει σε -δήθεν- bargain price η Ελληνική αγορά όπώς π.χ. αυτό: http://www.eshopspecials.gr/offer.phtml?id=130526 που βρήκα στο e-mail μου σήμερα...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε σοβαρά κινέζικα μαγαζιά, και εγγύηση έχεις (απο το συγκεκριμένο μαγαζί προφανώς), και φυσικά δεν κοστίζει 35άρι, αλλά 8άρι, συστημένο βάρους 500gr με την πλήρη συσκευασία ( κινητό είναι όχι τούβλο)

ακριβως!!!!!!!!!!!! και παιρνεις κινητο που εδω θα το πληρωνες 400-500ευρω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληρώνουμε καπέλο το brand 2 φορές την αξία του κινητού , τα ψυχολογικά χαρακτηριστικά και τις τάσεις του κόσμου.. κάτσε να σταματήσει ο κόσμος να αγοράζει apple θα πέσει η τιμή του στο μισο.. 

 

τι πατάς γι αυτό το OFFTOPIC δεν μου πετυχαίνει με τίποτα ;p

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από χθές 7% discount με τον κωδικό 27ABED στο URL: http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...