Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι routed 100%...

Απ' ότι είδα σε ένα Ιταλικό forum έχει γλώσσες και χάρτες όλων των ευρωπαικών χωρών...

Μέχρι την Παρασκευή θα τα έχω σίγουρα και θα δούμε τι ακριβώς παιζει...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με το another battery που προσφερει στα $9.99 τι παιζει?Ειναι μια 2η ιδια μπαταρια η απλα μια λιγο καλυτερη απο την default?Τους εστειλα αλλα δε  μ απαντησαν ακομα

Edit:Μου παν οτι ειναι 1 μπαταρια.Προς τι τα $9.99 λοιπον παραπανω?Θα προκειται για ελαφρως καλυτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα εννοουν οτι θα παρεις και 2η μπαταρια για ρεζερβα. μερικοι εχουν μια 2η ηδη φορτισμενη μαζι τους σε περιπτωση αναγκης.. δεν εχω καταφερει να το κανω ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα και εγώ απο το πρώτο λινκ, τους έγραψα ότι θέλω ελληνικά. Επίσης πήρα και 2η μπαταρία και το πορτοκαλί χρώμα 91€ σύνολο.

Με ταχυδρομείο συστημένο έρχεται ή με τον ταχυδρόμο; (για να έχω το νου μου)

 

EDIT:Μου απάντησαν ότι θα έρθει με ελληνικά αλλά όχι με χάρτες. (mail)

Επεξ/σία από GREGKERKYRA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συστημένο μικρόδεμα σου φέρνει ο ταχυδρόμος...

Αν δεν σε βρεί σου αφήνει σημείωμα παραλαβής από το ταχυδρομείο της περιοχής σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία καλησπέρα είμαι νέο μέλος και μπήκα για να προσπαθήσω να σας λύσω τις απορίες το τηλέφωνο είναι original κινέζικο lenovo :P (άριστη κατασκευή).Το έχω απο τον Φεβρουάριο έχει πέσει εχεί βράχει και δεν εχεί πάθει τίποτα μου το στείλαν αρουτάριστο (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1874403

)root απο εδώ Ελληνικά με το mor local app.Παραγγελεία με απλό ταχυδρομείο σε μια εβδομάδα το είχα στα χέρια μου.Απόδειξη μικρότερη απο 50 ευρω για να μην περάσει τελωνείο.Ελπίζω να βοήθησα. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία καλησπέρα είμαι νέο μέλος και μπήκα για να προσπαθήσω να σας λύσω τις απορίες το τηλέφωνο είναι original κινέζικο lenovo :P (άριστη κατασκευή).Το έχω απο τον Φεβρουάριο έχει πέσει εχεί βράχει και δεν εχεί πάθει τίποτα μου το στείλαν αρουτάριστο (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1874403

)root απο εδώ Ελληνικά με το mor local app.Παραγγελεία με απλό ταχυδρομείο σε μια εβδομάδα το είχα στα χέρια μου.Απόδειξη μικρότερη απο 50 ευρω για να μην περάσει τελωνείο.Ελπίζω να βοήθησα. ;)

 

Μπορείς να κάνεις τον κόπο να ανεβάσεις μερικές κοντινές φωτογραφίες να δούμε τι σημάδια φθοράς απέκτησε μετά απο 3 μηνες χρήση; Το τζαμάκι είναι όντως αγρατσούνιστο gorila;

 

Επίσης:

- Έχει play store;

- Έχεις συγκρίνει την IPS οθόνη του με κάποιο επώνυμο κινητό;

- Πως τα πάει με την υποστήριξη διπλής sim και γενικά έχει κολλήματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι την αξία για το τελωνείο την κανονίζουν οι ίδιοι. Αλλιώς θα πάμε κουβά :P

Το ζήτας απο το κατάστημα που το αγοράζεις με e-mail

 

Μπορείς να κάνεις τον κόπο να ανεβάσεις μερικές κοντινές φωτογραφίες να δούμε τι σημάδια φθοράς απέκτησε μετά απο 3 μηνες χρήση; Το τζαμάκι είναι όντως αγρατσούνιστο gorila;

 

Επίσης:

- Έχει play store;

- Έχεις συγκρίνει την IPS οθόνη του με κάποιο επώνυμο κινητό;

- Πως τα πάει με την υποστήριξη διπλής sim και γενικά έχει κολλήματα;

θα ανεβάσω μόλις μπορέσω.Το rootαρισα μόνος μου ROW_S107_cybermaus_ICS_V3.21 είχε έρθει χωρίς google play και τώρα τα έχει ολα έχει καλή οθόνη αλλά μένουν δαχτυλιές και είναι gorila glass δεν έχω δοκιμάσει ακόμη την δέυτερη sim ακόμα αλλά απο'τι έχω διαβάσει δεν έχει πρόβλημα.Με την Rom που του πέρασα δεν έχει κολλήματα.       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία καλησπέρα είμαι νέο μέλος και μπήκα για να προσπαθήσω να σας λύσω τις απορίες το τηλέφωνο είναι original κινέζικο lenovo :P (άριστη κατασκευή).Το έχω απο τον Φεβρουάριο έχει πέσει εχεί βράχει και δεν εχεί πάθει τίποτα μου το στείλαν αρουτάριστο (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1874403

)root απο εδώ Ελληνικά με το mor local app.Παραγγελεία με απλό ταχυδρομείο σε μια εβδομάδα το είχα στα χέρια μου.Απόδειξη μικρότερη απο 50 ευρω για να μην περάσει τελωνείο.Ελπίζω να βοήθησα. ;)

Μήπως κάποιος οδηγός για το root??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...