Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θέλω ενα τυχαίο πουλί.... Αυτό είναι το crest των Ατρειδών απο το έπος του Dune. http://en.wikipedia....une_%28novel%29

 

Αφού το αγαπάει, γιατί να μην το κάνει;

Πιστεύεις ότι θα το μετανιώσεις Christiana;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας, το σχέδιο είναι FUGLY. Σα να το έχει πιάσει ένα αόρατο χέρι από το λαιμό.

Χώρια που θυμίζει λίγο τατού 80's, Στηβ Ντούζο με χρώμα φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν σύμβολο όχι.. αλλά ίσως να έβρισκα το ίδιο σε άλλη αναπαράσταση... αφού η αντίδραση ήταν τόσο αρνητική... προφανώς φαίνεται φρίκη σε όλους... :eek:

 

Κοίτα, αν πας να κάνεις αυτό το σχέδιο ακριβώς με τα συγκεκριμένα χρώματα, δεν θα είναι ωραίο. Αλλά το ταττούινγκ είναι τέχνη. Μπορείς να βρεις ένα άλλο σχέδιο του συγκεκριμένου πτηνού και να πεις στον ταττουατζή να το διαμορφώσει / πειράξει μπλα.

 

Άποψή μου είναι να κάνεις αυτό που γουστάρεις κι όχι να βρεις κάτι που απλά είναι όμορφο και που δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχεις δίκιο Msquito κι εγώ πιστεύω οτι πρέπει να είναι κάτι παραπάνω απο στολίδι αφού είναι μόνιμο ... το crest θα το κάνω απλά θα ψάξω άλλη τεχνοτροπία... να μην είναι FUGLY :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε το σχεδιο στον Τατουατζη κ αν θελεις αλλαγες πες του να στο σχεδιασει, εκει κανεις προσθηκες ή αφαιρέσεις αν θελεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια τωρα θα πεταχτεί ο αλλος (εγω) και θα πει πως υπάρχουν πιο ωραία μερη να κάνεις tattoo, απο το μπράτσο.

Αλλα αν εσενα σου αρεσει, καν' το. Αν δεν το εχεις αποφασίσει ακομα... Ψαξου πανω σου για κανα αλλο μέρος.

 

 

Απο την αλλη, δεν ειναι κακο να εισαι με το πουλί στο χερι, αλλα στο μπράτσο μου φαίνεται καπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστιάννα, βάρα το λιοντάρι των Sardaukar, τουλάχιστον έτσι ξεφεύγεις απ' το kanly. Φαντάσου να γυρίσεις σπίτι με κάνα γκόμενο και έτσι όπως βγάζει τη μπλούζα να δεις κάνα τατουάζ των Harkonnen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς το μπράτσο, συμφωνώ με Ανήλικο. Ως σχέδιο είναι αρκετά επιθετικό, οπότε θα πρέπει να θηλυκοποιηθεί αρκετά για να μπει σε ένα τέτοιο σημείο και να μη νομίζει κάποιος ότι θες να τον δείρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστιάννα, βάρα το λιοντάρι των Sardaukar, τουλάχιστον έτσι ξεφεύγεις απ' το kanly. Φαντάσου να γυρίσεις σπίτι με κάνα γκόμενο και έτσι όπως βγάζει τη μπλούζα να δεις κάνα τατουάζ των Harkonnen.

 

Λες να της κάνει ο σύζυγος τέτοιο χουνέρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άποψή μου είναι να κάνεις αυτό που γουστάρεις κι όχι να βρεις κάτι που απλά είναι όμορφο και που δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο νόημα.

 

 

Διαφωνώ.

Καλό είναι να κάνεις κάτι που απλά αισθητικά να σου αρέσει.

 

Αυτό το πράγμα με το "νόημα" ποτέ δε το κατάλαβα στα τατού.

Τατού είναι, ένα σχέδιο, το βλέπεις, σ'αρέσει - δε σ'αρέσει, αυτό.

Αυτοί που βασανίστηκαν να βρουν νόημα, κατέληξαν με κάτι τζίζουςκράιστ ή άλλους μακαρίτες.

 

Ανατρίχιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτοί που βασανίστηκαν να βρουν νόημα, κατέληξαν με κάτι τζίζουςκράιστ ή άλλους μακαρίτες.

 

 

 

Ελα ρε, δεν ειναι ακριβώς ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...