Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας,

 

θέλω να κάνω tattou ψηλά στο χέρι. (φανταστείτε εκεί που βάζουν στο ποδόσφαιρο το περιβραχιόνιο οι αρχηγοί). Είδα ένα ωραίο που είναι σαν βραχιόλι στην σειρά "Ευτυχισμένοι μαζί".

 

s28je0.jpg

 

Λέω να το κάνω κάτι παρόμοιο στην αρχή σαν χένα αλλά δεν έχω σχέδια για να προϊδεαστώ. Επίσης ή χένα είναι ίδιο με το κανονικό ή θα φαίνεται μαλακία; (αν έχετε και κανένα σχεδιάκι ευπρόσδεκτο)

 

Τι κανει εκι ? :SSS

μπα δεν λεει ξανασκεψου το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

θέλω να κάνω tattou ψηλά στο χέρι. (φανταστείτε εκεί που βάζουν στο ποδόσφαιρο το περιβραχιόνιο οι αρχηγοί). Είδα ένα ωραίο που είναι σαν βραχιόλι στην σειρά "Ευτυχισμένοι μαζί".

 

s28je0.jpg

 

Λέω να το κάνω κάτι παρόμοιο στην αρχή σαν χένα αλλά δεν έχω σχέδια για να προϊδεαστώ. Επίσης ή χένα είναι ίδιο με το κανονικό ή θα φαίνεται μαλακία; (αν έχετε και κανένα σχεδιάκι ευπρόσδεκτο)

 

Αν είσαι εσύ στην φωτογραφία μην κανεις εκεί. Στο συγκεκριμένο σημείο δεν σε κολακεύει , έχω δει σε αυτό το σημείο σε φίλο που είναι γυμνασμένος και γραμμωμένος κομμάτια και φαίνεται φοβερό αλλα σε εσένα δεν θα δείχνει τόσο καλά... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και λέω παραπάνω δεν είμαι εγώ,είναι από το "Ευτυχισμένοι μαζί"....έχω λιώσει γυμναστήριο και γι'αυτό σκέφτομαι να το δοκιμάσω...δεν φαίνεται στην φωτογραφία που έχω βάλει αλλά έχει σχέδιο, στην φωτογραφία φαίνεται σαν να έχει μόνο μια γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και λέω παραπάνω δεν είμαι εγώ,είναι από το "Ευτυχισμένοι μαζί"....έχω λιώσει γυμναστήριο και γι'αυτό σκέφτομαι να το δοκιμάσω...δεν φαίνεται στην φωτογραφία που έχω βάλει αλλά έχει σχέδιο, στην φωτογραφία φαίνεται σαν να έχει μόνο μια γραμμή.

 

Loui, ψιλοάσχετο και αν δεν γίνομαι αδιάκριτη, πόσο χρονών είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω λιώσει γυμναστήριο

 

Loui, ψιλοάσχετο και αν δεν γίνομαι αδιάκριτη, πόσο χρονών είσαι;

 

DILF on the hunt.

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβα, υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό που είπα;

Όχι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Απλά το σκεπτικό "έχω λιώσει στο γυμναστήριο, ΛΕΩ να κάνω αυτό στο μπράτσο που το είδα σε μια σειρά", δεδομένου ότι τα χει κι όλος ο κόσμος όπως είπε ο φρηντάμπας, μου κάνει κάτω των 18. Αν είσαι κάτω των 18 λοιπόν, θα έλεγα να το ξανασκεφτείς.

 

Έχω δει παιδί σχολείου που ήταν τούμπανος και είχε ζωγραφίσει με ΣΤΥΛΟ τατουάζ στον ώμο και το χέρι γιατί νόμιζε ότι είναι ιν.

Ο κολλητός του αδερφού μου έκανε το πρώτο του όταν ήταν σχολείο ακόμα. Ένα smilie face στο εσωτερικό του μπράτσο. Εκείνο το κίτρινο ε. Μετά μεγάλωσε, συνήλθε και το διόρθωσε σε μέδουσα που γαμεί απίστευτα.

 

Οπότε αν είσαι κάπου στα 18, ξανασκέψου το, γιατί αργότερα κατά πάσα πιθανότητα θα το μετανιώσεις. Τα αισθητικά κριτήρια σε αυτό το ηλικιακό φάσμα είναι λίγο fucked up. Αν είσαι παραπάνω, πάσσο και πάσσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και 20-22 να ειναι πάλι μπορεί να κανει τατου που είδε σε ενα τυπα, που μπορεί να του κάθισε μια γκόμενα που του αρέσει και να θέλει να το αντιγράψει. Το θέμα είναι να έχεις την οριμότητα να διαλέξεις κάτι επειδή σου αρέσει και όχι επειδή την εποχή που το έκανες φαινόταν cool και το ακόμα πιο δύσκολο είναι να κάνεις κατι που όντως θέλεις και όχι κατι που αργότερα θα το βλέπεις και θα στραβώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι 19 στα 20, αλλά και πάλι και κάτω των 18 να ήμουν τι σχέση έχει; όλα τα κριτήρια τα έχω βάλει στο μυαλό μου, όπως ότι μπορεί και να μην πιάσω δουλεία εξαιτίας του, το ότι θα το έχω για πάντα(αν και σβήνεται λίγο επίπονα από ότι μου έχουνε πεί) κ.α.

 

φίλε μου ο φίλος που κάνει τα ταττοο είναι κάπως μακριά από εμένα και δεν σκέφτομαι κάθε μέρα να πηγαίνω να κοιτώ για σχέδια(ποιος πληρώνει και βενζίνη δηλαδή) και μια σκέψη μου ήρθε από εκει. γι'αυτό και η ατάκα "ΛΕΩ να κάνω αυτό στο μπράτσο που το είδα σε μια σειρά"

 

λοιπόν για όλα αυτά που προείπα θέλω να κάνω ταττοο...(γι'αυτό ψάχνω και σχέδια)...τώρα άμα δεν θέλετε να βοηθήσετε και να κάνετε καλαμπουράκι με εμένα σβήστε τα ποστ μου και τελειώνει η υπόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...