Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λέηζερ και η τεχνολογία έχουν προχωρήσει τα τελευταία 20 χρόνια. Γιατί δεν απευθύνεται σε κάποιον δερματολόγο; Εκ νέου λέηζερ και ενδεχομένως το χημικό πήλινγκ να μπορεί να κάνει δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φλούδα ψιλή όπως κόβουν το παστουρμά σε παίρνουν δε περνάει ο κώλος από κορδέλα.

 

 

Πφ δεν μπορώ να έχει ουλές ο κώλος. Καλύτερα να έχει ουλή ο ώμος.

θα συμφωνισω με το φρι.....

φαντασου να κοιτας δε ξια και να ξερεις οτι βλεπεις τον κωλο σου..... :eek:

 

 

Το λέηζερ και η τεχνολογία έχουν προχωρήσει τα τελευταία 20 χρόνια. Γιατί δεν απευθύνεται σε κάποιον δερματολόγο; Εκ νέου λέηζερ και ενδεχομένως το χημικό πήλινγκ να μπορεί να κάνει δουλειά.

ρωτησε απλα της το χε παρει πολυ χαλαρα...και τωρα τι το θες και δεν εισαι 20 χρονων να φορας ραντακι και σιγα και ας το,οποτε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησε απλα της το χε παρει πολυ χαλαρα...και τωρα τι το θες και δεν εισαι 20 χρονων να φορας ραντακι και σιγα και ας το,οποτε.....

Πάει με ένα πρόβλημα που προφανώς την ενοχλεί, και ο δερματολόγος της λέει "μην φοράς τιράντες"; Να πάει σε ένα σοβαρό δερματολόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εγκαυμα, 3-4 sessions και αναλογα με τη δουλεια μπορει να φτασει και 500€ το session

 

 

τι ειναι αυτο που σκαει χλατς-χλατς πανω στο τατου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Sarandis

 

το παλικάρι στο link που έδωσες είναι φίλος του αδερφού του κολλητού μου και μάλλον εκεί θα πάω για τα tatoo μου. Τώρα μένει να βρω τα φράγκα. Πάντως μου αρέσει η δουλειά του , τον εμπιστεύομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια, αφου εχεις τα κονε παμε μαζι να συνεχισω φθηνοτερα!

χαχα! έχει κάνει ο αδερφός του κολιτού μου ένα και είναι γαμάουα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...