Προς το περιεχόμενο

Υποχρεωτική φορολογική δήλωση για όλους , τι παίζει;


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως το πηρε για εσενα ο λογιστης σου και γενικως αλλοι λογιστες?

 

Στηθηκε αυτος στην ουρα (γιατι πληρωνεται), και πηρε καμποσους μαζεμενους. Παρανομο ισως... αλλα οι λογιστες εχουν τα "μεσα" στις εφοριες. Εγω δεν του εδωσα εξουσιοδοτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στηθηκε αυτος στην ουρα (γιατι πληρωνεται), και πηρε καμποσους μαζεμενους. Παρανομο ισως... αλλα οι λογιστες εχουν τα "μεσα" στις εφοριες.

Ειδικά για κλειδάριθμο χρειάζεται εξουσιοδότηση, δεν τους δίνουν στους λογιστές που έχουν "μέσα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το πηρε για εσενα ο λογιστης σου και γενικως αλλοι λογιστες?

 

Οι λογιστές τα κανουν ολα, σιγά μην τρεχει στις εφορείες ο καθε επιχειρηματίας και να πληρωνει τον λογιστή να κάθετε, του κανεις μια εξουσιοδότηση και τελος

 

pournaras δεν υπαρχει κανενας λογιστης που να μπορει να παρει κλειδαριθμο για αλλον.....δεν γινεται απλα.

 

Εχει λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ οπως τα λετε ειναι αλλα δεν μπαινω σε αντιπαραθεση γιατι δεν βγαινει ακρη μεχρι μεθαυριο να μιλαμε για το συγκεκριμενο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ξεχασουμε ονομα χρηστη και κωδικο, τι κανουμε?

Βρηκα τα email που μου ειχαν στειλει οταν ειχε ενεργοποιηθει ο λογαριασμος, αλλα δεν βγαζω ακρη με αυτο! Μηπως πρεπει να ξανακανω επανεγγραφη για νεο κλειδαριθμο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κανε επανεγγραφη κανονικα.

Ευχαριστω!

Εχει παει καποιος αυτην την εβδομαδα να μας ενημερωσει με τις ουρες? Αν ειναι να το αφησουμε για την επομενη εβδομαδα που μαλλον να εχουν μειωθει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω!

Εχει παει καποιος αυτην την εβδομαδα να μας ενημερωσει με τις ουρες? Αν ειναι να το αφησουμε για την επομενη εβδομαδα που μαλλον να εχουν μειωθει!

Δεν εχω παει αλλα τα βλεπω στην τηλεοραση γυνετετης πουτανας εχει γεμισει η εφορεια απο γερους και γριες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχουν περάσει τόσες μέρες από τότε που έκανα την εγγραφή και τίποτα ακόμα δεν μου έχει έρθει κανένα mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχουν περάσει τόσες μέρες από τότε που έκανα την εγγραφή και τίποτα ακόμα δεν μου έχει έρθει κανένα mail

 

Τι μαιλ περιμένεις να ερθει?

 

 

οπως είπα και παραπάνω την δικια μου εγγραφή την εκανε ο λογιστής

 

Οπότε αν ειναι δυνατόν καποιος που εχει κάνει μονος του την ολη διαδικασία, ας μας πει να ξέρουμε πως ακριβώς γίνετε, θα ηταν αρκετα χρήσιμο για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχουν περάσει τόσες μέρες από τότε που έκανα την εγγραφή και τίποτα ακόμα δεν μου έχει έρθει κανένα mail

Τι mail περιμενεις να σου ερθει μηπως κανενας κλειδαριθμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχουν περάσει τόσες μέρες από τότε που έκανα την εγγραφή και τίποτα ακόμα δεν μου έχει έρθει κανένα mail

ρε συ διαβαζεις τι γραφεται; την ωρα που κανεις εγγραφη τυπωνεις τη σελιδα που λεει το αφμ σου και την την ωρα που εγινε η αιτηση και με αυτο το χαρτι πας στην εφορια , στηνεσαι στην ουρα στο μητρωο και σου βγαζει κλειδαριθμο ο υπαλληλος 

 

δεν σου ερχεται κανενα mail 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...