Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η εξτρα "εγγυηση" που αναφερεις ειναι ασφαλεια της συσκευης για θραυση οθονης ,κλοπης ,νερου κ.α.

ναι το διαβάζω αυτό φίλε μου..δε καταλαβαίνω το σπάσιμο και νερά..πέρα από την κλοπή-που και πάλι ψιλά γράμματα..

Η εγγύηση δηλαδή αν σπάσει η συσκευή τί δεν την καλύπτει;

Επίσης αξίζει αυτό το έξτρα 30αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

προσωπικα δεν εχω κανει ποτε ασφαλεια συσκευης ,καθως τις αλλαζω συχνα .τωρα αν αξιζει ειναι στην κριση σου (ποια ειναι η ασφαλιστικη ,τι καλυπτει ,για τι χρονικο διαστημα κ.α).προφανως αν "σπασει " η συσκευη δεν ισχυει η εγγυηση.

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τους παρεις τηλ και να ρωτησεις οτι ακριβως σε απασχολει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν εχω κανει ποτε ασφαλεια συσκευης ,καθως τις αλλαζω συχνα .τωρα αν αξιζει ειναι στην κριση σου (ποια ειναι η ασφαλιστικη ,τι καλυπτει ,για τι χρονικο διαστημα κ.α).προφανως αν "σπασει " η συσκευη δεν ισχυει η εγγυηση.

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τους παρεις τηλ και να ρωτησεις οτι ακριβως σε απασχολει ...

μεταξύ μας,προτιμώ τα 30 αυτά να τα δώσω αλλού,τα προσέχω τα κινητά μου.Απλώς σαν απορία το ρώτησα μιας και έπεσα πάνω του.

 

όσο για το κινητό από τα seven,πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν είναι branded

 

Καλησπέρα σας, 

 

Σύντομα θα προχωρήσω σε αγορά του iPhone 6s 32GB. Έχω βρει αρκετά καλές τιμές, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και να μου πείτε τις γνώμες σας. Σκοπεύω να αγοράσω το κινητό από το Hellas Phone,  https://www.hellasphone.gr/index.php?route=product/product&product_id=15251 .

 

Συνήθως τις πιο πολλές αγορές μου τις κάνω μέσω eshop, απλά τώρα βλέπω ότι η διαφορά στην τιμή είναι πάνω από 100 ευρώ!!! Γιατί υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή; Έχω διαβάσει αρκετές κριτικές για την εταιρία, οι περισσότερες θετικές, αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά στην τιμή.

 

Έχει αγοράσει κανείς από αυτή την εταιρία; Τι αποψεις υπάρχουν για την συγκεκριμένη;

 

Ευχαριστώ.

τελικά είναι αξιόπιστο το μαγαζί;

γιατί στο FB η σελίδα τους έχει κάνει κάτι άκυρα likes σε άκυρες σελίδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζεται το youhou.gr; Είναι αξιόπιστο?ενδιαφέρομαι για αγορά xiaomi εισαγωγής από ότι φαίνεται. Να προχωρήσω η kotsovilos+70 euros;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζεται το youhou.gr; Είναι αξιόπιστο?ενδιαφέρομαι για αγορά xiaomi εισαγωγής από ότι φαίνεται. Να προχωρήσω η kotsovilos+70 euros;

Έχω πάρει 3 και είναι αστέρια.

Μην φοβάσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γνωρίζεται το youhou.gr; Είναι αξιόπιστο?ενδιαφέρομαι για αγορά xiaomi εισαγωγής από ότι φαίνεται. Να προχωρήσω η kotsovilos+70 euros;

 

Και ένας φίλος έχει πάρει από το ίδιο μαγαζί το Xiaomi Note 4X και ήταν μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη εχει γινει άνοδος τιμών με το νέο νόμο περί ΦΠΑ στο scrutz

 

Eνα εχω να πω=Αγοραζετε απο το εξωτερικο γιατι μας εχουν για μακακες εδω

Και από εξωτερικό να γλυτώσεις ίδιες τιμές έχει εκτός από Αμερική που πληρώνεις έσοδα τελωνείου . Εκτός αν γνωρίζεις κάτι που εμείς δεν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα εχω να πω=Αγοραζετε απο το εξωτερικο γιατι μας εχουν για μακακες εδω

 

Για πάμε να δούμε λίγο και του στραβού το δίκιο. Αν και πολλοί θα διαφωνήσουν μαζί μου.

 

Αυτήν την κυβέρνηση την έχω βρίσει αρκετές φορές.

Μας έχει φορτώσει ένα κάρο κακά πράματα, αντισυνταγματικούς και άδικους νόμους κλπ.

Πρώτη φόρα όμως τολμώ να πω ότι τους παραδέχομαι και ψήφισαν έναν σωστό νόμο.

Γιατί φάνηκε κιόλας από αυτήν την άνοδο των τιμών ότι κάτι δεν πήγαινε καλά πριν. Και μακάρι να το κάνουν αυτό σε ολόκληρη την χονδρική.

Και αναρωτήσου, θεωρείς τον εαυτό σου μαλάκα που ο νόμος σε αναγκάζει εσένα σαν καταναλωτή να πληρώνεις ένα προϊόν στην τιμή που θα έπρεπε να πωλείται; Ή πριν που αγοράζες φθηνά επί πτωμάτων ήσουν έξυπνος και συνειδητοποιημένος αγοραστής;

 

Δεν βγάζω τον εαυτό μου στην απέξω - κι εγώ αγόραζα πράματα κατ' αυτόν τον τρόπο. Όμως σκέψου το παραπάνω.

 

Όσον αφορά την αγορά από το εξωτερικό όπως αναφέρεις, προφανώς αναφέρεσαι σε αγορά από Ασία. Έχω αναφέρει την άποψη μου σε αυτό το κομμάτι αρκετές φορές εδώ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισσοτερα εχουν ανεβει γυρω στο 50ρικο ενω ορισμενα 80, 100 μεχρι και 140 σε σχεση με λιγες μερες πριν. ε, ρε κλεψιμο που πεφτει..ποσα θα κλεισουν να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει αυτό αγαπητε.

 

Εγώ βλέπω αυτές τις μέρες ίδια μαγαζιά και ανεβάζουν τις τιμές συνέχεια.Η μια και καλή ανεβαίνει όσο είναι να ανέβει η τιμή η καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εκανα παραγγελια κι εγώ από το iphonego.gr. Πληρωσα για ενα κινητο και περιμενω mail τους με τον αριθμο αποστολης, αλλα δυστυχως δεν εχουν στειλει ακομα κατι.

Εχετε καλη εμπειρια απο αυτο το site;

Τους εχω στειλει mail και τους παιρνω και τηλεφωνο, αλλα δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι τους.

 

Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...