Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω αγοράσει ς4 galaxy και για κάτι που προέκυψε καλύφθηκα απο την εγγύηση που την δέχτηκα άμεσα στο επίσημο servis της Samsung με την απόδειξη αγοράς.

Αν ηταν για χωρα της ΕΕ το τηλ φυσικα και σου το επισκευασαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους, 

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το Galaxy S8 από την ελληνική αντιπροσωπεία σε τιμή το πολύ 600€, αλλά σε καταστήματα όπως ο Γερμανός, Πλαίσιο κλπ η τιμή χτυπάει κόκκινο στα 830€ χωρίς να πέφτει ούτε ευρώ από την ημερομηνία κυκλοφορίας του. Σκέφτομαι για πιθανή μείωση με την ανακοίνωση του Note 8, αλλά σίγουρα όχι τόσο μεγάλη.

 

Η αγορά, λοιπόν, από μαγαζί του Skroutz γίνεται όλο και πιο δελεαστική, οπότε ας προτείνει όποιος γνωρίζει αξιόπιστα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, 

 

Σύντομα θα προχωρήσω σε αγορά του iPhone 6s 32GB. Έχω βρει αρκετά καλές τιμές, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και να μου πείτε τις γνώμες σας. Σκοπεύω να αγοράσω το κινητό από το Hellas Phone,  https://www.hellasphone.gr/index.php?route=product/product&product_id=15251 .

 

Συνήθως τις πιο πολλές αγορές μου τις κάνω μέσω eshop, απλά τώρα βλέπω ότι η διαφορά στην τιμή είναι πάνω από 100 ευρώ!!! Γιατί υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά στην τιμή; Έχω διαβάσει αρκετές κριτικές για την εταιρία, οι περισσότερες θετικές, αλλά μου κάνει εντύπωση η διαφορά στην τιμή.

 

Έχει αγοράσει κανείς από αυτή την εταιρία; Τι αποψεις υπάρχουν για την συγκεκριμένη;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Απ' ότι έχω καταλάβει είναι καλό να αναγράφεται το IMEI της συσκευής στην απόδειξη. Αυτό πρέπει να το ζητήσω ρητά από το κατάστημα ή εννοείται;

 

Αν βοηθάει, θα παραγγείλω μάλλον από το kaizer/phonegallery/phonegallery store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τί εννοεί με το vodafone ?

https://www.kaizershop.gr/index.php?route=product/product&product_id=3741&sort=p.price&order=ASC

 

μου απάντησαν από το μαγαζί,ότι στο άνοιξε-κλείσε της συσκευής εμφανίζει το λογότυπο της vodafone,και ότι μέσα ίσως έχει bloatware από την vodafone..οπότε πάσο δεν το κοιτάω από κει για αγορά.

 

 

επίσης τα hellasphone.gr και seven είναι αξιόπιστα μαγαζιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Απ' ότι έχω καταλάβει είναι καλό να αναγράφεται το IMEI της συσκευής στην απόδειξη. Αυτό πρέπει να το ζητήσω ρητά από το κατάστημα ή εννοείται;

 

Αν βοηθάει, θα παραγγείλω μάλλον από το kaizer/phonegallery/phonegallery store.

Οχι απλα ειναι καλο πρεπει να αναγραφετε

Παιδιά τί εννοεί με το vodafone ?

https://www.kaizershop.gr/index.php?route=product/product&product_id=3741&sort=p.price&order=ASC

 

μου απάντησαν από το μαγαζί,ότι στο άνοιξε-κλείσε της συσκευής εμφανίζει το λογότυπο της vodafone,και ότι μέσα ίσως έχει bloatware από την vodafone..οπότε πάσο δεν το κοιτάω από κει για αγορά.

 

 

επίσης τα hellasphone.gr και seven είναι αξιόπιστα μαγαζιά;

Το κινητο ειναι branded δηλαδη το λογισμικο θα ειναι της vodafone εξου και το λογοτυπο και ισως εχει και καποιες εφαργογες της vodafone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα ειναι καλο πρεπει να αναγραφετε

Το κινητο ειναι branded δηλαδη το λογισμικο θα ειναι της vodafone εξου και το λογοτυπο και ισως εχει και καποιες εφαργογες της vodafone

ναι εντάξει το κατάλαβα, μου το είπαν ήδη όπως έγραψα..Δεν υπήρχε λόγος έξτρα απάντηση πάνω σε αυτό.. :P

Προτιμώ να μάθω για τα άλλα 2 μαγαζιά τί φάση είναι και ποιο να εμπιστευτώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εντάξει το κατάλαβα, μου το είπαν ήδη όπως έγραψα..Δεν υπήρχε λόγος έξτρα απάντηση πάνω σε αυτό.. :P

Προτιμώ να μάθω για τα άλλα 2 μαγαζιά τί φάση είναι και ποιο να εμπιστευτώ

Phonegallery,OMGadget.gr παρτο απο ενα απο τα 2 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Phonegallery,OMGadget.gr παρτο απο ενα απο τα 2 

αα,δεν τα εμφάνισε αυτά το skroutz, αν και αναφέρουν ότι είναι παρτνερς..

Γιατί όμως από αυτά τα δυό; Ρωτώ μιας και δεν τα εμφάνιζε το skroutz.

 

https://www.kaizer.gr/huawei-p9-32gb-titanium-grey-eu

αυτό εδώ είναι άλλο κάηζερ;

 

συνήθως από το birdphone ψώνιζα,αλλά σιγά σιγά φαίνεται πως πάει για φούντο..Ήδη η σελίδα τους πάνω από μήνα είναι under construction..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το seven το εχω δοκιμασει σε 3 αγορες .ειναι αξιοπιστο .

ευχαριστώ.

ελπίζω να μην κάνει κάνα false advertising και έρθει κάνα branded κινητό και πάθω εγκεφαλικό!

(τί γίνεται σε αυτή την περίπτωση?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην θεση σου , θα εκανα την παραγγελια πρωτα  τηλεφωνικως και μετα απο το νετ ,για να ρωτησεις αυτο που θελεις.

και αυτό γίνεται..θα τους τηλεφωνήσω να τους ρωτήσω..

 

Μια άλλη ερώτηση,βλέπω στο kaizer και σε άλλα μαγαζιά ότι με 30€ λένε ότι ασφαλίζουν το κινητό..Τί φάση;

Αφού έχουν εγγύηση τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...