Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, αναζητώ καινούριο κινητό και βρήκα κάποια site στο skroutz τα οποία έχουν πολύ χαμηλές τίμες σε σχέση με αυτές που βρίσκεις στα public για παράδειγμα. Επειδή σκεύτομαι να παραγείλω από το citisshop

ή το kaizershop, που έχουν το κινητό που θέλω , μπορείς να εμπιστευτείς τέτοια site ή θα σου δώσουν κατι ελλατώματικό /χωρίς εγγυησή και μετά θα τρέχεις ? Από αυτά τα 2 συγκεκριμένα έχει αγοράσει ποτέ κανείς και με τι εντυπώσεις ?

Εσυ θα δεις να γραφει το imei στην αποδειξη αγορας και το τηλ σου να ειναι για χωρα της ΕΕ ειδικα αν ειναι samsung με ενα τηλ στην εξυπηρετηση δινεις το imei και σου λενε για ποια χωρα προοριζοταν απο κει και περα το καταστημα το χρειαζεσαι μονο για τις πρωτες 7 μερες ΑΝ ΔΙΝΕΙ DOA απο κει και περα το καταστημα τελειωνει για σενα και σε περιπτωση προβληματος εχεις να κανεις με το σερβις τελος για τα καταστηματα που αναφερεις μπορεις να διαβασεις αξιολογησεις πελατων αν και απο το kaizershop εχω αγορασει και ολα κομπλε

Εγώ κατάλαβα,η διατύπωση σου είναι κακη.

Η διατυπωση μου σωστη ειναι απλα δε την καταλαβες αλλα δε θα μαλωσουμε γι αυτο καλη καρδια  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια . Απλά μου φαίνετε κάπως εξοφρενική η διαφορά στις τιμές και φοβάμαι μην είναι ελλατωματικές παρτίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια . Απλά μου φαίνετε κάπως εξοφρενική η διαφορά στις τιμές και φοβάμαι μην είναι ελλατωματικές παρτίδες

Ελαττωματική παρτίδα μπορεί να αγοράσεις από παντού,ασχέτως τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια . Απλά μου φαίνετε κάπως εξοφρενική η διαφορά στις τιμές και φοβάμαι μην είναι ελλατωματικές παρτίδες

Αν ειναι ελλατωματικο δε μπορει να το ξερει το καταστημα δεν ειναι μεσα στο τηλ και αυτο μπορει να συμβει και εδω στις μεγαλες αλυσιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ψάχνω κινητό αλλά μια ζελατίνη για την οθόνη αυτού από το skroutz. Γενικά ποια εταιρεία εμπιστεύεστε ώστε να μην χαλάει την αίσθηση της αφής του κινητού; Ειδικά ενδιαφέρομαι για το Galaxy S6 Edge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

ίσως έχει απαντηθεί παραπάνω το θέμα αλλα απο τα νεύρα μου δεν μπόρεσα να διαβάσω πολλές σελίδες..

 

Nexus 5X και είναι η 3η φορά που πρέπει να αλλαχτεί πλακέτα (bootloop , στέλνω service παραλαμβάνω και κολλάει , ξαναστέλνω , παραλαμβάνω και ξανακολλάει). Τώρα μου λένε στο service οτι δεν έχουν ανταλλακτικά. Ηδη 20 μέρες και προχωράμε. 

 

Αγορασμένο απο skroutzομάγαζο , τι πρέπει να κάνω για αντικατάσταση με καινούρια συσκευή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

ίσως έχει απαντηθεί παραπάνω το θέμα αλλα απο τα νεύρα μου δεν μπόρεσα να διαβάσω πολλές σελίδες..

 

Nexus 5X και είναι η 3η φορά που πρέπει να αλλαχτεί πλακέτα (bootloop , στέλνω service παραλαμβάνω και κολλάει , ξαναστέλνω , παραλαμβάνω και ξανακολλάει). Τώρα μου λένε στο service οτι δεν έχουν ανταλλακτικά. Ηδη 20 μέρες και προχωράμε. 

 

Αγορασμένο απο skroutzομάγαζο , τι πρέπει να κάνω για αντικατάσταση με καινούρια συσκευή; 

Δε στο αλλαζουν αν ειναι ΕΕ τηλ αλλα εχεις το δικαιωμα να ζητησεις συσκευη αντικαταστασης μεχρι να επισκευαστει η δικια σου βαση του αστικου κωδικα μπορεις να το ψαξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινεις τα χαρτιά που σου δίνει το service για αλλαγή πλακέτας(3 φορές παραπαει εντός εγγύησης). Αν σου αρχίσουν τα κουλα, ΓΓΚ η συνήγορο. Έτσι Βασικά το έκαναν ορισμένοι με το g4 γιατί φυσικά δεν γίνεται να είσαι 3 και λίγο χωρίς συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εαν αγοράσω ενα Lenovo moto g5 από κατάστημα μέσω skroutz καλύπτομαι από εγγύηση 2 ετών? Ρωτάω για εδώ μέσα διάβασα πως επειδή η Lenovo είναι εισαγωγέας και όχι αντιπρόσωπος τότε καλύπτει μόνο τα δικά της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...