Προς το περιεχόμενο
Κινητα απο skroutz

natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας περιμένουμε λίγο μέχρι στιγμής δν έχει χάσει κάνεις τα λεφτά του κ τουλάχιστον απαντανε στους πιο πολλούς λέγοντας θα κάνουν ακύρωση δεν ξέρουμε τι ακριβώς έχει συμβεί ας κάνουμε λίγο υπομονή τοσες μερες κάναμε 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 3,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά σας ενημερώνω για να σταματήσει επιτέλους η παραμύθα που σου λένε στα μεγάλα καταστήματα (Plaisio,Multirama,Germanos K.T.Λ.) ότι αυτά τα τηλέφωνα είναι παραεισαγωγής και δεν καλύπτεσαι από εγγύ

Η διαφορα στην τιμη οφείλεται κυρίως στο οτι τα περισσότερα μαγαζια του σκρουτζ πωλουν κινητα προορισμένα για άλλες χωρες της ευρωπαϊκης ένωσης. Δηλαδή είτε γίνονται παραγγελία απο αντιπροσωπίες αλλων

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με ma

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπόρεσε κάποιος να μιλήσει τηλεφωνικά μαζί τους? Μήπως είναι όλοι σε καραντίνα? Δεν πρέπει να είναι πανώ απο 3 άτομα :P

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, Drig91 είπε

Μπόρεσε κάποιος να μιλήσει τηλεφωνικά μαζί τους? Μήπως είναι όλοι σε καραντίνα? Δεν πρέπει να είναι πανώ απο 3 άτομα :P

εγω τωρα προσπαθω να μιλησω και μου λεει κατειλημμενο

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, manos11i είπε

εγω τωρα προσπαθω να μιλησω και μου λεει κατειλημμενο

Και εγώ από τις 9 προσπαθώ αλλα μπα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ποτε ξανά πληρωμή πριν παραλάβουμε παιδιά αντικαταβολή μόνο και αν είναι πάνω από 500 παραλαβή από το κατάστημα 

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, ritchie77 είπε

Μάλλον διαβάζουν ινσόμνια

Μπορεί και να έχουν insomnia αν 3 το πρωί στέλνουν μειλ... μπορεί να είναι νυχτερινοί τύποι...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά δεν λέει κρούσμα κορωνοιου λέει ΥΠΟΠΤΟ! Που σημαίνει ότι δεν είναι καν σίγουροι αλλά έκλεισαν το κατάστημα;;; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά δεν λέει κρούσμα κορωνοιου λέει ΥΠΟΠΤΟ! Που σημαίνει ότι δεν είναι καν σίγουροι αλλά έκλεισαν το κατάστημα;;; 

Πιστεύεις ακόμα αυτήν την ηλίθια δικαιολογία;;;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, iliasmR είπε

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά δεν λέει κρούσμα κορωνοιου λέει ΥΠΟΠΤΟ!

λέει ΥΠΟΠΤΟ κρούσμα κορωνοιου. Υπάρχουν και τα άλλα που δεν είναι ύποπτα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

μετά την a mobiles, έχει ανέβει ο πήχης, αν δεν γίνει θρεντ με 1000 σελίδες δεν θα ασχοληθεί κανένας συνήγορος.

• Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, Natha είπε

μετά την a mobiles, έχει ανέβει ο πήχης, αν δεν γίνει θρεντ με 1000 σελίδες δεν θα ασχοληθεί κανένας συνήγορος.

Ο συνήγορος είναι μόνο για να δώσει κανένα πρόστιμο ,μέχρι εκεί.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.