Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια. Να ρωτησω κατι ?
Εχτες εκανα ακυρωση στη παραγγελια  και ολα καλα. Μου ηρθε και εμενα το μειλ με το αρχειο word (το κλασσικο)
Τους ρωτησα αν εγινε η επιστροφη μεσω της Εθνικης Τραπεζας και μου ειπαν οτι τα χρηματα τα βαλανε στη κάρτα μου. 
Τι σημαινει αυτο, οτι τα βαλανε στη καρτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου στείλανε

Αναφορά σε κείμενο

Η παραγγελια σας ολοκληρωθηκε και θα αναχωρησει σημερα απο εμας.

Αυτο ειναι καλό η κακό? 😅 Λέτε να μπω και εγώ στο τρυπάκι βδομάδα σε βδομάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Οταν στέλνετε για ακυρωση ειστε απειλητικοι? Γιατι εχω στείλει δυο mails κ ενα στη φορμα επικοινωνιας και δεν εχω παρει καμια απάντηση ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, CityBong είπε

Μόλις μου στείλανε

Αυτο ειναι καλό η κακό? 😅 Λέτε να μπω και εγώ στο τρυπάκι βδομάδα σε βδομάδα..

Τι έχεις παραγγείλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Στην πιο "αθωα" περιπτωση, προκειται μαλλον για εναν ανθρωπακο, που η επιχειρηση του και οι υποχρεωσεις του εμειναν πισω, λογω κοροναιου (αρρωστησαν οι υπαλληλοι του και καθυστερησαν και οι προμηθευτες λογω της ολης καταστασης, αρα δε μπορουσε να κανει και κατι).

Σε πιο εξτριμ καταστασεις, μπορει να ειναι απατεωνας, που ειτε ηθελε ατοκο δανειο για 30-40 μερες, γι αυτο σκοτωνε τις τιμες στα προιοντα, αφου δεν ειχε ποτε σκοπο να εκτελεσει καμια παραγγελια, ειτε πουλαει μασκαρεμενα refurbished/rma προιοντα και απλα περιμενει νεες παρτιδες.

Και αν στην πρωτη περιπτωση δικαιολογειται ολο αυτο, αυτο που δεν δικαιολογειται ειναι η ελλειψη επικοινωνιας. Αφου βλεπει οτι πχ παραγγελιες με 10 μερες ονομαστικη διαθεσιμοτητα, πανε στις 20, 30, γιατι δεν ενημερωνει τον καθενα για την εξελιξη και το προβλημα και γιατι δεν σηκωνε κανενα τηλεφωνο? Φυσιολογικο ειναι μετα να ειναι καχυποπτος ο κοσμος...

Το πρώτο σκέφτηκα κι εγώ αλλά νομίζω διάβασα κάπου ότι κάποιοι που πήγαν απ' το μαγαζί ήταν κλειστό και το είχε αδειάσει μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ritchie77 είπε

Το πρώτο σκέφτηκα κι εγώ αλλά νομίζω διάβασα κάπου ότι κάποιοι που πήγαν απ' το μαγαζί ήταν κλειστό και το είχε αδειάσει μέσα

Χαχα ξερω γω μπορει να πηγε ολους τους παγκους, ολα τα ραφια, ολα τα εμπορευματα και ολα τα γραφεια για βιολογικο καθαρισμο επειδη νοιαζεται πανω απ ολα για την υγεια ολων :P

Απλα απ οπου και να το πιασεις το θεμα, μυριζει "περιεργιλα" στο οτιδηποτε. Παρα πολλες συμπτωσεις, ατυχιες και περιεργα πραγματα απο αυτο το μαγαζι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CityBong είπε

galaxy s10e

Είχες κάνει ακύρωση; Το πλήρωσες με κάρτα;

Στο λογαριασμό μου ακόμα cansel όχι μόνο δεν είδα αλλά ότι ακόμα είναι processed και μάλιστα με σημερινή ημ/νια

Χωρίς τίτλο5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό αποκλείεται ειχα κανει ακριβώς την ιδια παραγγελια με σενα 1 Απριλίου.  Επιβεβαιωνομαστε οτι υπάρχουν ψευτικες αναρτήσεις προς καποιο όφελος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Konstantina1234 είπε

Αυτό αποκλείεται ειχα κανει ακριβώς την ιδια παραγγελια με σενα 1 Απριλίου.  Επιβεβαιωνομαστε οτι υπάρχουν ψευτικες αναρτήσεις προς καποιο όφελος 

Το θετικό ας το πούμε είναι ότι εμφανίζονται. Απαντάνε και στα μέιλ και στα τηλ αν επιμείνεις. Περιμένουμε ως αύριο..Αφού μας βγει η ψυχή..... πωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοι συμπαθοντες εχω προχωρησει σε καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη και στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος. Σας προσκαλω να το κανετε ολοι. Μολις δουν τα κοινα χαρακτηριστικα των καταγγελιων θα δρασουν αμεσα. Επίσης θα ηθελα εφοσον υπαρχουν και αλλοι ενδιαφερομενοι να κινηθω νομικα προκειμενου να μοιραστουμε τα εξοδα. Δεν πρεπει να το αφησουμε ετσι. Συνοτμα θα εχω και τα στοιχεια της κυρια Μαρσελου και θα χαρω να την γνωρισω απο κοντα.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω το εχω απορια γιατι αγοραζετε απο αγνωστα μαγαζια που δεν εχουν καν αξιολογησεις. Και τα περισσοτερα απο αυτα δεν βρισκονται καν στο σκρουτζ.

Επεξ/σία από Luxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Luxx είπε

Εγω το εχω απορια γιατι αγοραζετε απο αγνωστα μαγαζια που δεν εχουν καν αξιολογησεις. Και τα περισσοτερα απο αυτα δεν βρισκονται καν στο σκρουτζ.

Τωρα το εβγαλαν απο αυτες τις πλατφορμες. Αφου εσκασε το θεμα. Επισης τωρα εγιναν οι αρνητικες αξιολογησεις, πριν ειχε θετικες.

Πριν ηταν απλα ενα αγνωστο μαγαζι. Τωρα εγινε γνωστο, αλλα για το λαθος λογο :P

Κατα τα αλλα εχεις δικιο. Οι διαθεσιμοτητες των 30 ημερων και η ελλειψη αντικαταβολης, επρεπε να αποτρεψει πολυ κοσμο απο το να παραγγειλει. Καλυτερα να δωσεις λιγα παραπανω και να σαι σιγουρος, παρα να τρεχεις τωρα...Η φτηνια τρωει τον παρα :P

Επεξ/σία από sexymwro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...