Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz

natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 3,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά σας ενημερώνω για να σταματήσει επιτέλους η παραμύθα που σου λένε στα μεγάλα καταστήματα (Plaisio,Multirama,Germanos K.T.Λ.) ότι αυτά τα τηλέφωνα είναι παραεισαγωγής και δεν καλύπτεσαι από εγγύ

Η διαφορα στην τιμη οφείλεται κυρίως στο οτι τα περισσότερα μαγαζια του σκρουτζ πωλουν κινητα προορισμένα για άλλες χωρες της ευρωπαϊκης ένωσης. Δηλαδή είτε γίνονται παραγγελία απο αντιπροσωπίες αλλων

Παιδες πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος @@@@ της υποθεσης. Εκανα παραγγελια την προηγουμενη βδομαδα ενα Note 10 plus και ενα Macbook. Τα ηθελα με τιμολογιο οποτε αφου μιλησα τηλεφωνικα μου εστειλαν με ma

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, kzw8 είπε

Είναι πιθανό, τσέκαρε και τις κινήσεις της κάρτας γιατί εγώ από το Σάββατο το συνειδητοποίησα σήμερα επειδή κοιτούσα τα χρήματα και τις κινήσεις του λογαριασμού.

Μακάρι!!! Θα το τσεκάρω συνέχεια τώρα... Τόσα χρόνια αγοράζω μόνο από το διαδίκτυο 1η φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
11 λεπτά πριν, panteraGGR είπε

αρα εμεις που καναμε καταθεση σε ibank λογαριασμο αντι καταθεσης μεσω καρτας θα τα κλαψουμε τα λεφτα μας?

Έστειλες μέιλ για ακύρωση; Προσωπικά μόνο μέσω μέιλ μπόρεσα να επικοινωνήσω γιατί τα τηλέφωνα ήταν μονίμως κατειλημμένα. Θεωρώ ότι εφόσον επιστρέφουν χρήματα από αγορές μέσω κάρτας λογικά θα επιστρέψουν και από κατάθεση. Ελπίζω να έχει αίσιο τέλος για όλους τους παθόντες αυτή η ιστορία.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το ευελπιστούμε σε μελλοντική συνεργασία που στέλνουν στα αυτόματα μυνηματα πολύ μου αρέσει,αφού περιμένω πως και πώς να ανοίξουν για να ξανακάνω κατάθεση και να συνεργαστούμε.

Επεξ/σία από mpampisaloniki
  • Haha 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, kzw8 είπε

Έστειλες μέιλ για ακύρωση; Προσωπικά μόνο μέσω μέιλ μπόρεσα να επικοινωνήσω γιατί τα τηλέφωνα ήταν μονίμως κατειλημμένα. Θεωρώ ότι εφόσον επιστρέφουν χρήματα από αγορές μέσω κάρτας λογικά θα επιστρέψουν και από κατάθεση. Ελπίζω να έχει αίσιο τέλος για όλους τους παθόντες αυτή η ιστορία.

ναι φιλε μου εστειλα μειλ με ολα τα παρελκομενα για να τους κατατοπισω στους δυσκολους καιρους που περνανε σαν καταστημα (κλαιει η μανα του πελε) το μεσημερι 4 και μιση και απαντηση δν εχω παρει ακομα.αυριο αν δεν απαντησουν θα επισυναψουμε κειμενο επισημο γραμμενο απο δικηγορο και θα τους ταραξω στα μειλ αν δεν απαντησουν.δν γινεται αλλο αυτη η δουλεια

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ξαναέστειλαν μέιλ απαντώντας στο 1ο που είχα στείλει. Και τους ξαναέστειλα τώρα και τους είπα τι θα γίνει τελικα; Ότι να ναι

Χωρίς τίτλο4.jpg

Επεξ/σία από irkaso
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, irkaso είπε

Μου ξαναέστειλαν μέιλ απαντώντας στο 1ο που είχα στείλει. Και τους ξαναέστειλα τώρα και τους είπα τι θα γίνει τελικα; Ότι να ναι

Χωρίς τίτλο4.jpg

Τους εχω ικανους να σου πουν οτι περιμενουν παραγγελίες απο Δευτερα και θα λάβετε τα προϊοντα σας!!

• Haha 1
  • Confused 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, Carvelis είπε

Τους εχω ικανους να σου πουν οτι περιμενουν παραγγελίες απο Δευτερα και θα λάβετε τα προϊοντα σας!!

Ας μου το φέρουν και είμαστε οκ. Τουλάχιστον να ξέρω τι θα γίνει.... Αύριο το πρωί θα τους πάρω τηλ πάλι

• Confused 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και εμένα μόλις μου στείλαν αυτό μετά από επαναλαμβανόμενα mail που τους απειλούσα και έδινα τα πλήρη στοιχεία του δικηγόρου μου όπου τους έλεγα ότι αύριο το μεσημέρι το παρόν mail θα βρίσκεται στα χέρια του, καθώς και στο Νομικό τμήμα της Πειραιώς.....!!Επισυνάπτω αυτό που μου έστειλαν!!Κάποιος για να συγκρίνουμε αυτά που μας έστειλαν???😱😕😕 

23067.docx

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • ακύρωση υπομνήματος, έγινε υπόμνημα και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.