Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήδη κάποια μέλη έχουν μπει στην ομάδα.Ας δούνε τη συζήτηση εκεί πέρα και θα καταλάβουν αν κάποιοι πήραν τα λεφτά πίσω και αν σήμερα ήταν άτομο εκεί που είχε έρθει για αντικατάσταση τηλεόρασης.Επισης τα τηλέφωνα δε πρόκειται να τα σηκώσουν γιατί το έχουν κλείσει το μαγαζί με πρόσχημα τον Κορονοϊό.Οποιοι μπήκαν στην ομάδα μπορούν να επιβεβαιώσουν τα γραφόμενά μου.

Επεξ/σία από Spawn13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, irkaso είπε

Επειδή κι εγώ alpha έχω. Εσύ έκανες ακύρωση στο κατάστημα και σου απαντήσανε ότι θα γίνει επιστροφή χρημάτων ή πήρες την τράπεζα για να κάνεις αμφισβήτηση;

mail στο καταστημα και ακύρωση παραγγελίας. Στην τράπεζα μου είπαν απο πεμπτη αμφισβήτηση αν δεν εχει φανεί τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα .Μια από τα ίδια σχετικά με mobilepoint .Υποτίθεται πως μετά την ακύρωση της παραγγελίας μου (από αυτούς),θα μου επέστρεφαν τα χρήματα .Το αποδεικτικό επιστροφής  που μου έστειλαν όμως δεν ξέρω κατά πόσο είναι αληθινό .
Εάν υπάρχει ομάδα στο fb σχετικά με αυτό παρακαλώ πείτε μου πως μπορώ να γίνω μέλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Xarakeys είπε

Τι συμπέρασμα εβγαλες από την ομάδα αυτή;εμαθες κάτι επιπλέον;;

Οτι κάποιοι έχουν ήδη πάρει τα χρήματά τους, ειδικά αυτοί που ήταν με μεταφορά σε τραπεζικό λογαριασμό (όπου εκέι λογικά αν γίνεται μεταξύ λογαριασμών της ίδιας τράπεζας φαίνεται αμέσως) , άλλοι που πλήρωσαν με κάρτα και πήραν αυτό το "αποδείκτικο της επιστροφής" πρέπει να περιμένουν 2-3 μέρες και άλλοι ακόμ αδεν έχουν πάρει καμιά απάντηση!!Εγώ πάντως για να πάρω απάντηση έστειλα το mail σίγουρα 20 φορές!!!

5 λεπτά πριν, Evita08 είπε

Καλησπέρα .Μια από τα ίδια σχετικά με mobilepoint .Υποτίθεται πως μετά την ακύρωση της παραγγελίας μου (από αυτούς),θα μου επέστρεφαν τα χρήματα .Το αποδεικτικό επιστροφής  που μου έστειλαν όμως δεν ξέρω κατά πόσο είναι αληθινό .
Εάν υπάρχει ομάδα στο fb σχετικά με αυτό παρακαλώ πείτε μου πως μπορώ να γίνω μέλος. 

Σου έχω στείλει inbox!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κ μπήκα στην ομάδα είναι legit απ' ότι ειπε κ πιο πριν το παιδί.βεβαια κάπου πήρε το μάτι μου το κινητό αυτού που τρέχει το μαγαζί και το κάλεσαν πολλοί απ' ότι διαβασα. Κ μάλιστα μίλησαν κ μαζί του , λογικά το αφεντικό. Θα πρότεινα spawn να βάλεις από δω άπαντες για να βοηθηθούν με τα χρήματα τους η ν διαβάσουν χρήσιμες πληροφορίες κ από άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι διαβασα από παιδιά που τον απείλησαν με το δίκιο τους ζητώντας τα χρήματα τους πίσω και ρώτησαν τι έγινε είπε δεν είμαι απατεώνας τα χρήματα θα επιστραφούν κ ότι τους κρέμασαν οι/ο προμηθευτές τους τελευταία στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panteraGGR είπε

Απ' ότι διαβασα από παιδιά που τον απείλησαν με το δίκιο τους ζητώντας τα χρήματα τους πίσω και ρώτησαν τι έγινε είπε δεν είμαι απατεώνας τα χρήματα θα επιστραφούν κ ότι τους κρέμασαν οι/ο προμηθευτές τους τελευταία στιγμή.

Εντάξει, θα είχε κάποια υπόσταση αυτό εάν οι παραγγελίες ήταν λιγότερες,τώρα νομίζω είμαστε παρά πολλοί σε αυτή τη κατάσταση και για μεγάλο χρονικό διάστημα!!τι να πω, ελπιζω να ειναι απλα η καχυποψία μου και να τα επιστρέψουν όντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια απο το ιδια ολοι εγω περιμενω ενα s20+ απο 22/4 και μου το πανε μερα παρα μερα.μπορειτε να μου στειλετε την ομαδα του fb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το ότι σε μερικούς επεστρεψαν χρήματα τις προηγούμενες μέρες (οσοι ακύρωσαν πριν το σκ) , εμενα δεν μου λέει και πολλά. 

Μπορεί να το έκαναν για να αποδειξουν στις αρχές οτι δεν είναι απάτη. 

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλα πιστεύω οτι τις επόμενες μέρες θα μας λένε οτι περιμένουν επιστροφή χρημάτων απο τον προμηθευτή τους και μέχρι τότε δεν έχουν την δυνατότητα να μας πληρώσουν..

Ξέρει κανείς που μπορούμε να απευθυνθούμε ώστε να παρέμβει κάποια αρχή; Οσο τους αφήνουμε, τους βοηθάμε να οργανώσουν καλύτερα το έγκλημα, να εξαφανίσουν τις καταθέσεις τους κτλ.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι απατεώνας λέει ο υπεύθυνος :rolleyes:Βάζουν τιμές χώμα για δόλωμα που δεν υπάρχουν πουθενά στην αγορά ,ούτε ο Κινέζος χοντρική.Κάνουν δύο μήνες να στείλουν κάτι και αν στείλουν,στέλνουν λάθος προϊόντα και ελαττωματικά ,ένας πήρε λάθος λάπτοπ,άλλος τηλεόραση με κανένα πίξελ.Δεν απαντάνε δεν σηκώνουν τηλέφωνα και εξαφανίζονται με το μπακίρι,όχι όχι  δεν είναι απατεώνας ,ψυχούλα είναι τον παρηξηγησαμε :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα σε όλους επειδή βλέπω το θέμα όλο.και να φουσκώνει και να περιπλέκεται με τον καθένα να δηλώνει διαφορετικά πράγματα και επειδή εγώ είμαι παθών έχοντας στείλει επανειλημμένα πόσα  mail για ακύρωση χωρίς να λάβω το παραμικρό πίσω θα πρότεινα όσοι έχουν εστω κ μια θετική εξέλιξη ή αν υπάρχει μια ομάδα στο facebook για εμάς που δεν έχουμε facebook να μπορούμε να έχουμε κ εμείς εδώ μια εικόνα.τα κινητά τηλέφωνα πχ που ανέβηκαν σε προηγούμενο ποστ πως προέκυψαν?? Ή ότι μίλησαν κάποιοι με τον υπεύθυνο που το διαβάσατε γιατί εγώ δεν το εντόπισα καπου?? Ευχαριστώ προκαταβολικά όλους σας... Πάμε να βγάλουμε μια ακρη σε αυτόοο το χαλί που λένε mobilepoint δεν μπορούν να μας δουλεύουν έτσι ενώ έχουμε μαζευτεί τόσοι εδώ μέσα 

23 λεπτά πριν, gianfil86 είπε

εμενα παντως η ιδια η ιδιοκτητρια μου ειπε οτι τα προμηθευονται απο την infoquest.σας φαινεται λογικο να τους κρεμασε η infoquest?

Μίλησες με την ιδιοκτήτρια ??? πως ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, irkaso είπε

Καλημέρα σε όλους. Μόλις μίλησα μαζί τους στο κινητό 6931187400. Μου είπαν ότι σε όλες τις κάρτες έχει γίνει επιστροφή χρημάτων και ότι θα χρειαστεί 1-2 μέρες μέχρι να μπουν τα χρήματα. Άντε να δούμε....

ανεξεραίτως εαν έχουμε κάνει ακύρωση η όχι?έλαβα το γνωστό σε ολους μαιλ χωρίς να έχω κάνει αάτημα για ακύρωση παραγγελίας.

Επεξ/σία από gianfil86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...