Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομίζω πως σε λίγες μέρες θα επιλεξω το note 3 σε άσπρο από το skroutz...
http://www.skroutz.gr/s/3765221/Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-32GB.html
έχω όμως 2 απορίες που πρεπει να λυθούν για να επιλέξω κατάστημα...
1) ποια έχουν εγγυημένα doa 7 ημερών; γιατί στο site τους δε βλέπω πάντα κάτι τέτοιο
2) το έχει αγοράσει κανείς από εκεί για να μου πει με σιγουριά αν η συσκευη ήταν ευρωπαική;
και το άλλο πράγμα που θέλω είναι τιμή μέχρι 465 ευρώ το πολύ
 

Επεξ/σία από smarianina
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Razor1983 για ποια ακουστικα απο το πλαισιο λες;

Τα Τourbo-x ime 3

νομίζω πως σε λίγες μέρες θα επιλεξω το note 3 σε άσπρο από το mytel...

http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=3861&Itemid=

έχω όμως 2 απορίες που άμα δε λυθούν θα επιλέξω άλλο κατάστημα...

1) έχουν εγγυημένα doa 7 ημερών; γιατί στο site τους δε βλέπω κάτι τέτοιο

2) το έχει αγοράσει κανείς από εκεί για να μου πει με σιγουριά αν η συσκευη ήταν ευρωπαική;

σα καταστημα διάβασα πολύ καλές κριτικές πάντως...και έχει το note σε χαμηλή τιμή

Φιλος εγω σου προτεινω το birdphone που θα σε βγει 475 με μεταφορικα και αντικαταβολη διαφορετικα χωρις αυτα ειναι στα 467 και ειναι εγγυηση το καταστημα η το galaxy store απο best price το οποιο θα σε βγει στα 458 με μεταφορικα και αντικαταβολη χωρις αυτα στα 450 ηταν στο skroutz αλλα εφυγε δε ξερω το λογο τωρα ειναι στο best price πηρα ενα s3 απο εκει γερμανικο και ολα οκ συν οτι ειχε καλες αξιολογησεις οταν ηταν στο skroutz αλλα και τωρα εχει!

Επεξ/σία από Razor1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Τourbo-x ime 3

Φιλος εγω σου προτεινω το birdphone που θα σε βγει 475 με μεταφορικα και αντικαταβολη διαφορετικα χωρις αυτα ειναι στα 467 και ειναι εγγυηση το καταστημα η το galaxy store απο best price το οποιο θα σε βγει στα 458 με μεταφορικα και αντικαταβολη χωρις αυτα στα 450 ηταν στο skroutz αλλα εφυγε δε ξερω το λογο τωρα ειναι στο best price πηρα ενα s3 απο εκει γερμανικο και ολα οκ συν οτι ειχε καλες αξιολογησεις οταν ηταν στο skroutz αλλα και τωρα εχει!

το birdphone το έχει 725 ευρώ σε άσπρο και 466 ευρώ σε ροζ...κάτι περίεργο παίζει για τόσο μεγάλη διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το birdphone το έχει 725 ευρώ σε άσπρο και 466 ευρώ σε ροζ...κάτι περίεργο παίζει για τόσο μεγάλη διαφορά...

Προφανως το ασπρο ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας ,ενω το ροζ Ευρωπαικο.Αμα δεις διπλα στο ροζ εχει κ ενα EU.(Europe). Το birdphone φερνει κ ελληνικα κινητα εχω την εντυπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το birdphone το έχει 725 ευρώ σε άσπρο και 466 ευρώ σε ροζ...κάτι περίεργο παίζει για τόσο μεγάλη διαφορά...

Δικιο εχεις λαθος του site τους στο best price το ειχε σε αποθεμα και το ασπρο και το μαυρο ευρωπαικο οποτε σου προτεινω το galaxy store!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το kinitomania έχει κανείς εμπειρία?

Προτιμούσα qelectronics ή birdphone αλλά δεν έχουν αυτό που θέλω.

Ενας φιλος μου ειχε προτεινει το συγκεκριμενο καταστημα για την αγορα κινητου, λεγοντας μου οτι ειχε αγορασει απο εκει και ολα ηταν καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνεις τηλ στη samsung k αμα το βρουν θα σε πουν για ποια χωρα ειναι το κινητο αν παλι δε το  βρουν δε πειραζει κατεβαζεις το samsung kies απο τη σελιδα της το κανεις εγκατασταση στον υπολογιστη το ανοιγεις συνδεεις το pc και διπλα στην εκδοση λογισμικου θα χει σε παρενθεση 3 γραμματα που αντιστιχουν στη χωρα που επρεπε να παει το κινητο.Για ποια χωρα ειναι αυτα τα γραμματα μπορεις να το δεις στο sammobile.com!

 

Ευχαριστώ πολύ. Παρέλαβα την ίδια μέρα από birdphone (πήγα ο ίδιος) και μέχρι στιγμής όλα κομπλέ.

 

Παρεμπιπτόντως για όσους ρωτάνε, το birdphone δινει DOA 7 ημερών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ. Παρέλαβα την ίδια μέρα από birdphone (πήγα ο ίδιος) και μέχρι στιγμής όλα κομπλέ.

 

Παρεμπιπτόντως για όσους ρωτάνε, το birdphone δινει DOA 7 ημερών.

Το Birdphone ειναι εγγυηση αδερφε πηρα 2 κινητα απο εκει και μια χαρα και οσες φορες στο 1 χρειαστηκα την εγγηυση μια φορα μια για μηχανικο θεμα γαμω την ατυχια μου πρωτη μερα που το πηρα εκλεισε και δεν ξανα ανοιξε και δεν ειχαν σε αποθεμα αλλο και αναγκαστικα το κρατησα αν και το birdphone μου πε να το στειλω να το πανε στο σερβις να μου επιστρεψουν τα χρηματα μου και αρκετες για λογισμικο ολα οκ μια χαρα με καλυψε το σερβις χωρις κανενα προβλήμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ. Παρέλαβα την ίδια μέρα από birdphone (πήγα ο ίδιος) και μέχρι στιγμής όλα κομπλέ.

 

Παρεμπιπτόντως για όσους ρωτάνε, το birdphone δινει DOA 7 ημερών.

μέχρι πρόσφατα δεν έδινε....άλλαξε πολιτική...είσαι σίγουρος...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω διαβασει ολο το θρεντ πριν ρωτησω ...

Ειστε σιγουροι οτι τα κινητα δεν ειναι ανακατασκευασμενα; Γιατι εχω σταθει σε μερικα ποστς παιδιων που γραψαν οτι τα κινητα τους ηρθαν ανοιγμενα , χωρις ζελατινα. 

Επισης, ακομα και με ζελατινα να εχουν ερθει, νομιζω οτι αυτα τα μαγαζια εχουν τον τροπο να τα "σφραγισουν" τα κουτακια .

Αυτο με προβληματιζει παρα πολυ λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι πρόσφατα δεν έδινε....άλλαξε πολιτική...είσαι σίγουρος...???

Κανεις λαθος εγω τελη ιουνιου του 2013 το πηρα και ειχε κανονικοτατα doa μηπως το μπερδευεις με καποιο αλλο μαγαζι?

Παιδια εχω διαβασει ολο το θρεντ πριν ρωτησω ...

Ειστε σιγουροι οτι τα κινητα δεν ειναι ανακατασκευασμενα; Γιατι εχω σταθει σε μερικα ποστς παιδιων που γραψαν οτι τα κινητα τους ηρθαν ανοιγμενα , χωρις ζελατινα. 

Επισης, ακομα και με ζελατινα να εχουν ερθει, νομιζω οτι αυτα τα μαγαζια εχουν τον τροπο να τα "σφραγισουν" τα κουτακια .

Αυτο με προβληματιζει παρα πολυ λοιπον.

Ολα εχουν τον τροπο να τα σφραγισουν εγω προσφατα πηρα απο πλαισιο το e2252 και ειχε διπλη ταινια ασφαλειας συν οτι το κουτι φαινοταν οτι ηταν ανοιγμενο το πηγα πισω να τ αλλαξω και δε μου τ αλλαξαν ενω και τα 2 που πηρα απο birdphone ηρθαν σφραγισμενα κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...