Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλικαρε αυτο με το nfc και καποια χωρις nfc ειναι Ευρωπαικης αντιπροσωπιας  γ αυτο ειναι φθηνα ενω τα αλλα χωρις που ειναι ποιο ακριβα πρεπει να ναι Ελληνικης αντιπροσωπιας τo birdphone εκτος απο Ευρωπαικα φερνει και Ελληνικα τηλεφωνα και ειδικα το birdphone μη το φοβασαι καθολου ειναι το ποιο αξιοπιστο καταστημα στο skroutz και best price αν σε βγαλει προβλημα υποστιριζει 7ημερο doa οσο για τον αν φοβασαι οτι ειναι μαιμου λες το imei στη samsung και σου λεει για ποια χωρα ειναι η εγκαταστεις το kies στο pc σου και βλεπεις εκει για ποια χωρα ειναι απο τα γραμματα σε παρενθεση που δειχνει διπλα στην εκδοση λογισμικου χωρια οτι αμα ανοιξεις το κινητο θα ξεκινησει με τη γλωσσα της χωρας για την οποια προοριζετε αν και το birdphone κατα 90 με 95% φερνει γερμανικες συσκευες 2 εχω παρει ενα ace 2 nfc και ενα gt 1050  απο αυτους μονο στο πρωτο αντιμετοπισα προβλημα την πρωτη μερα αγορας και με ειπαν να το στειλω πισω για αλλαγη η τα χρηματα μου δεν το χαν πλεον ομως και επελεξα να το κρατησω το πηγα στο σερβις και σε 2 με 3 ωρες το χα πισω χωρις να αλλαχτει τιποτα απο τοτε περασαν 9 μηνες και δεν εβγαλε κανενα απολυτος προβλημα μιλαμε για harware βεβαια γιατι software βγαζουν ολα και απο κατι.Το θεμα ειναι οτι εχουν πολλη καλη εξυπηρετηση και ειναι αξιοπιστο καταστημα προχωρα χωρις φοβο!

φιλε μου ευχαριστω για τον χρόνο σου, ναι πανω κάτω ΄΄εχω διαβάσει και εδω και ξέρω οτι ειναι έμπιστο.....άλλωστε έχω αγοράσει και εγώ απο εκεί.

απλά μου εκανε εντυπηση η διαφορά στις τιμές ίδιων κινη΄τών.....και δεν μπορουσα να προτείνω ενα απο τα δύο σε κάποιον που με ρώτησε..

 

για αυτο και το έθεσα σαν απορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

φιλε μου ευχαριστω για τον χρόνο σου, ναι πανω κάτω ΄΄εχω διαβάσει και εδω και ξέρω οτι ειναι έμπιστο.....άλλωστε έχω αγοράσει και εγώ απο εκεί.

απλά μου εκανε εντυπηση η διαφορά στις τιμές ίδιων κινη΄τών.....και δεν μπορουσα να προτείνω ενα απο τα δύο σε κάποιον που με ρώτησε..

 

για αυτο και το έθεσα σαν απορία

Tωρα ξερεις τι περιπου παιζει οποτε την επομενη φορα δε θα χεις αποριες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχω μια απορια. ...

 

ολα αυτα τα ηλεκτρονικα κατστηματα που υπαρχουν στο skroutz. πως και απο που εισαγουν - αγοραζουν τα κινητα τους...? τα εισαγουν μονοι τους ή υπαρχει καποια αλλη εταιρεια που τα εισαγη για και μετα  τα πουλανε σε αυτους..!

 

και τα δινουν τοσο φτηνα σε σχεση με τα μεγαλα καταστηματα ..??

 

Γνωριζει καποιος να μου απαντησει επισημα και σοβαρα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ...επειγον.

πηρε τελικα η φιλη μου ενα τηλ απο το birdphone, και τις εμφανιζει το μενου στα γερμανικα/

τι παιζει ακριβως???

πρεπει να το στειλει πισω? να κανει κατι στο τηλ???

τι γινεται ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

παιδες ...επειγον.

πηρε τελικα η φιλη μου ενα τηλ απο το birdphone, και τις εμφανιζει το μενου στα γερμανικα/

τι παιζει ακριβως???

πρεπει να το στειλει πισω? να κανει κατι στο τηλ???

τι γινεται ακριβως?

Απλα πρεπει να αλλαξει γλωσσα. Το κινητο προοριζοταν για γερμανικη αγορα. Κανενα προβλημα παντως, θα μπορουσε να ειχε αλλαξει τη γλωσσα στην πρωτη εικονα που θα εβλεπε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα πρεπει να αλλαξει γλωσσα. Το κινητο προοριζοταν για γερμανικη αγορα. Κανενα προβλημα παντως, θα μπορουσε να ειχε αλλαξει τη γλωσσα στην πρωτη εικονα που θα εβλεπε :)

δηλαδή απλά να βρει καποιον να ξερει γερμανικα να τον βοηθησει με το να προχωρησει εως τέλος το ανοιγμα???

και μετα απλα αλλάζει το μενου σε ελληνικα??

δεν θα εχει καποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δηλαδή απλά να βρει καποιον να ξερει γερμανικα να τον βοηθησει με το να προχωρησει εως τέλος το ανοιγμα???

και μετα απλα αλλάζει το μενου σε ελληνικα??

δεν θα εχει καποιο προβλημα?

Ποια συσκευη εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

πηρε το samsung  samsung i9105P S II

 

 

 

Ας κανει αυτο, περιπου ιδιο ειναι το μενου.

 

 

Παντως δε θα εχει κανενα προβλημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κανει αυτο, περιπου ιδιο ειναι το μενου.

 

 

Παντως δε θα εχει κανενα προβλημα :)

δεν βοηθαει αυτο στο πως να συνεχισει με το set up του τηλεφωνου....

απο οτι καταλαβα, μονο να βρει καποιον που ξερει γερμανικα μεχρι να μπει στην αρχικηοθονη, και μετα να το αλλαξει.

σιγουρα δεν θα εχει προβλημα με κατι , ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν βοηθαει αυτο στο πως να συνεχισει με το set up του τηλεφωνου....

απο οτι καταλαβα, μονο να βρει καποιον που ξερει γερμανικα μεχρι να μπει στην αρχικηοθονη, και μετα να το αλλαξει.

σιγουρα δεν θα εχει προβλημα με κατι , ετσι?

Μα αν εχει μεινει στο αρχικο set up λογικα θα εχει κατω αριστερα το κουμπακι back. Απο κει και περα αν δεν υπαρχει αυτο και εξακολουθει να μη βγαζει ακρη (και δεν εχει προχειρο καποιον γερμανοφωνο), ας τα βαλει στην τυχη και ειτε τα αλλαζει μετα, ειτε κανει μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων με το που μπει στο μενου και θα ξανακανει τη διαδικασια απο την αρχη. Παντως το setup εχει επιλογες τυπου Ωρας, wifi κλπ που και να τα παραλειψει τα βρισκει μετα.

 

Οχι δε θα εχει προβλημα με κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αν εχει μεινει στο αρχικο set up λογικα θα εχει κατω αριστερα το κουμπακι back. Απο κει και περα αν δεν υπαρχει αυτο και εξακολουθει να μη βγαζει ακρη (και δεν εχει προχειρο καποιον γερμανοφωνο), ας τα βαλει στην τυχη και ειτε τα αλλαζει μετα, ειτε κανει μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων με το που μπει στο μενου και θα ξανακανει τη διαδικασια απο την αρχη. Παντως το setup εχει επιλογες τυπου Ωρας, wifi κλπ που και να τα παραλειψει τα βρισκει μετα.

 

Οχι δε θα εχει προβλημα με κατι.

σε ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σου και τον χρονο σου....

θα της τα πω να ηρεμησει λιγο γιατι ειναι λιγο πανικοβλητη :D

ευχαριστω και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε παιδιά θα ει θελα να σας ρωτήσω αν το kaizershop είναι αξιόπιστο γιατί θέλω να πάρω ένα s4 και όπως πόλοι θα έχετε ακούσει για τούς κλώνους του s4  (link http://www.kaizershop.gr/samsung_i9505_16gb_black_mist_eu)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε παιδιά θα ει θελα να σας ρωτήσω αν το kaizershop είναι αξιόπιστο γιατί θέλω να πάρω ένα s4 και όπως πόλοι θα έχετε ακούσει για τούς κλώνους του s4 (link http://www.kaizershop.gr/samsung_i9505_16gb_black_mist_eu)

Είχα πάρει από το kaizershop το Sony Xperia p μου και όλα μια χαρά.Σφραγισμένο, Ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας (γερμανικής) και γρήγορη παράδοση.Δεν πιστεύω ότι θα χεις κάποιο θέμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...