Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

chris παρατησησες καποιο θεμα συσκευης,συσκευασίας κτλ?όλα ηταν οκ?πηγα από κάιζερ στην πανεπιστημιου και  ρωτησα ποια είναι η διαφορα της ελληνικης αντιπροσωπιας από καποιο άλλο ευρωπαικης προελευσης και μ απαντησαν πως η μονη διαφορα είναι στο manual στην πρωτη περιπτωση εχει ελληνικα στην 2η είναι γραμμενο με την γλωσσα από την χωρα που ερχετε το κινητο...υπαρχει κωδικος η κατι τετοιο για να δεις πριν κανεις την αγορα από που ερχετε το κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω καλύτερα το s4 mini..Πολύ πιο φθηνό και πάνω κάτω είναι τα ίδια..Απλά το grand έχει 5,5 ιντσες οθόνη ενώ το s4 mini 4,3.Επιπλέον το grand έχει 4 πυρήνες στα 1,2 που σημαίνει πιο γρήγορες εναλλαγές εργασιών αλλά το μινι που είναι διπύρηνο είναι στα 1,7 ghz πιο γρήγορο δηλαδή σαν ταχύτητα..Και τέλος το s4 mini  παίζει να πάρει την αναβάθμιση του android kitkat.Οπότε για μένα s4 mini πολύ πιο οικονομικό και πάνω κάτω παρόμοια κινητά εκτός αν θες σόνι και καλά με dual sim τότε προτίμησε το grand.Αυτα! :P

εχουν μια διαφορα 20 με 30 ευρω... :-) παντως με βοηθησες πολυ..ευχαριστω..

Μέχρι πόσα λεφτά θέλεις ?

300  ευρω αργυρια... :-)

Μέχρι πόσα λεφτά θέλεις ?

300  ευρω αργυρια... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chris παρατησησες καποιο θεμα συσκευης,συσκευασίας κτλ?όλα ηταν οκ?πηγα από κάιζερ στην πανεπιστημιου και  ρωτησα ποια είναι η διαφορα της ελληνικης αντιπροσωπιας από καποιο άλλο ευρωπαικης προελευσης και μ απαντησαν πως η μονη διαφορα είναι στο manual στην πρωτη περιπτωση εχει ελληνικα στην 2η είναι γραμμενο με την γλωσσα από την χωρα που ερχετε το κινητο...υπαρχει κωδικος η κατι τετοιο για να δεις πριν κανεις την αγορα από που ερχετε το κινητο?

Ναι έτσι είναι. Εμένα όταν το ενεργοποίησα ήταν στα Γερμανικά. Όχι δεν είχε καμία απολύτως διαφορά με ένα Ελληνικό. Για κωδικό δεν ξέρω αν έχουν, εγώ τους πήρα τηλέφωνο κ ρώτησα τι προέλευση έχει το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω nexus 5 16GB revision 3 αυτο που ειναι βελτιωμενα τα ηχεια πιο μαγαζι ειναι καλο για αγορα και σε καλη τιμη να εχω εγγυηση επισης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους!Έχω παραγγείλει από χθες ένα lg g2 από kaizershop,,ωστόσο ούτε φωνή ούτε ακρόαση από τα κατάστημα για επιβεβαίωση της παραγγελίας!Έχουν τόσες πολλές παραγγελίες ,λόγω Πάσχα, και γι'αυτό δεν με έχουν ειδοποιήσει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 


Καλημέρα σε όλους!Έχω παραγγείλει από χθες ένα lg g2 από kaizershop,,ωστόσο ούτε φωνή ούτε ακρόαση από τα κατάστημα για επιβεβαίωση της παραγγελίας!Έχουν τόσες πολλές παραγγελίες ,λόγω Πάσχα, και γι'αυτό δεν με έχουν ειδοποιήσει ακόμα

Σε νιωθω και εγω προσπαθω να κανω μια παραγγελια και μου λεει να παρω αργοτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λογω πασχα παιδια.πεφτουν ολες οι παραγγελιες μαζι επειδη ο κοσμος πληρωνεται και αγοραζει και γινεται ενας χαμος.τα ξερω επειδη δουλευα 2 χρονια σε παρομοιο καταστημα,θα σε ειδοποιησουν μην σε νιαζει.κανεις δεν θελει να χανει λεφτα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λογω πασχα παιδια.πεφτουν ολες οι παραγγελιες μαζι επειδη ο κοσμος πληρωνεται και αγοραζει και γινεται ενας χαμος.τα ξερω επειδη δουλευα 2 χρονια σε παρομοιο καταστημα,θα σε ειδοποιησουν μην σε νιαζει.κανεις δεν θελει να χανει λεφτα ;)

Οκ,σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμά σου!Έχεις δίκιο ,λογικά αυτό θα συμβαίνει.Δεν είμαι έμπειρος από αγορές σε παρόμοια μαγαζιά και είπα να μοιραστώ τον προβληματισμό μου...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμά σου!Έχεις δίκιο ,λογικά αυτό θα συμβαίνει.Δεν είμαι έμπειρος από αγορές σε παρόμοια μαγαζιά και είπα να μοιραστώ τον προβληματισμό μου... :P

δεν ειναι τιποτα φιλαρακι.λιγη υπομονη κανε και θα την δουν την παραγγελια σου.απλα κοιτα αν αργησουν χτυπα ενα τηλ και πες εχω κανει μια παραγγελια μεσω ιντερνετ δωσε και τον αριθμο και θα την δουν επιτοπου.βεβαια αν σε γραψουν παντελως (πραγμα απιθανο) υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...