Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι εχει μια λογικη αυτο που λες αλλα σε περιπτωση που δεν το παρεις χαμπαρι .

τες παντων ευχαριστω για την απαντηση αλλα ειμαι λιγο καχυποπτος ...

To παιρνεις και μετα παιρνεις τηλ τη Samsung δινεις το imei και σε λενε αν και αυτο παλι δεν ειναι σιγουρο οτι θα σε πουνε γιατι καμμια φορα δε τα βρισκουν 2 κινητα μου δε τα βρισκαν ενω το ενα ειναι Γερμανικο και το αλλο Ρουμανικο απο κει και περα συνδεεις το κινητο στο υπολογιστη και βλεπεις με το samsung kies αν ειναι μουφα απο λες η δεν ειναι ευρωπαικο θα συνδεετε αλλα δε θα αναγνωριζει το λογισμικο του το kies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θελω να παρω το LG L9 II σε λευκο, ποιο απο τα παρακατω σκρουτζομαγαζα θα μου προτεινατε;

 

Mobilehellas 155,90

mmplanet 155,95

Mr.Mobi 156,00

kinitomania 156,95

stechi 156,97

birdphone 185,00

 

Καλη εξυπηρετηση και να μην εχουμε καποιο θεμα με service αν γινεται, επισης το κινητο να μην ειναι branded θα ηταν πολυ καλυτερο.

Εχω ψωνισει απο kinitomania οπως και απο mmplanet.Ευχαριστημενος και απο τα 2.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψωνησα απο planet mobile προσφατα και σε γενικεε γραμμες ειμαι πολυ Ευχαριστημενη. Γρηγορη εξυπηρετηση, καλυτερες τιμες αγορας, προθυμοι να παρουν πισω τη συσκευη λογω ενος καμμενου πιξελ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ. Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν τους πολυβρισκεις στα τηλεφωνα και οι ελλειπεστατες περιγραφες τους στη σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω το LG G2, αυτη τη στιγμη στο skroutz ξεκιναει στα 290 ευρω με 16GB μνημη.Η vodafone, germanos κτλ το εχουν στα 500 (περιπου 2πλασια τιμη).

Ενας φιλος μου περυσι το καλοκαιρι ειχε παρει το Galaxy S4 απο μαγαζι απο το skroutz και του επεσαν τα ακουστικα πανω στην οθονη (οχι headset) απο μισο μετρο κοντα στο πληκτρο "home button" και ραγισε ολη η οθονη απο εκεινο το σημειο να εκτεινεται προς τα εξω σε ολη την οθονη (φανταστειτε να υπαρχει ενα μεγαλο κεντρικο σπασιμο και να ραγιζει προς τα εξω...να ανοιγει). Προφανως η εγγυηση δεν καλυπτε τιποτα.... Οποτε πηρε καινουρια οθονη απο το ebay..

Tωρα θελω να ρωτησω μηπως τα κινητα που φερνουν και τα πουλανε πολυ φτηνοτερα εχουν τιποτα πιο φτηνα parts πανω? Στην περιπτωση του φιλου μου δεν ειχε καλη οθονη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω το LG G2, αυτη τη στιγμη στο skroutz ξεκιναει στα 290 ευρω με 16GB μνημη.Η vodafone, germanos κτλ το εχουν στα 500 (περιπου 2πλασια τιμη).

Ενας φιλος μου περυσι το καλοκαιρι ειχε παρει το Galaxy S4 απο μαγαζι απο το skroutz και του επεσαν τα ακουστικα πανω στην οθονη (οχι headset) απο μισο μετρο κοντα στο πληκτρο "home button" και ραγισε ολη η οθονη απο εκεινο το σημειο να εκτεινεται προς τα εξω σε ολη την οθονη (φανταστειτε να υπαρχει ενα μεγαλο κεντρικο σπασιμο και να ραγιζει προς τα εξω...να ανοιγει). Προφανως η εγγυηση δεν καλυπτε τιποτα.... Οποτε πηρε καινουρια οθονη απο το ebay..

Tωρα θελω να ρωτησω μηπως τα κινητα που φερνουν και τα πουλανε πολυ φτηνοτερα εχουν τιποτα πιο φτηνα parts πανω? Στην περιπτωση του φιλου μου δεν ειχε καλη οθονη??

Όχι,είναι ΑΚΡΙΒΌΣ ΤΑ ΊΔΙΑ δεν έχουν απολύτως καμία διαφορά. Διάλεξε ένα κατάστημα με καλές αξιολογήσεις, ώστε να έχεις την καλύτερη εξυπηρέτηση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αγορασω το LG G2, αυτη τη στιγμη στο skroutz ξεκιναει στα 290 ευρω με 16GB μνημη.Η vodafone, germanos κτλ το εχουν στα 500 (περιπου 2πλασια τιμη).

Ενας φιλος μου περυσι το καλοκαιρι ειχε παρει το Galaxy S4 απο μαγαζι απο το skroutz και του επεσαν τα ακουστικα πανω στην οθονη (οχι headset) απο μισο μετρο κοντα στο πληκτρο "home button" και ραγισε ολη η οθονη απο εκεινο το σημειο να εκτεινεται προς τα εξω σε ολη την οθονη (φανταστειτε να υπαρχει ενα μεγαλο κεντρικο σπασιμο και να ραγιζει προς τα εξω...να ανοιγει). Προφανως η εγγυηση δεν καλυπτε τιποτα.... Οποτε πηρε καινουρια οθονη απο το ebay..

Tωρα θελω να ρωτησω μηπως τα κινητα που φερνουν και τα πουλανε πολυ φτηνοτερα εχουν τιποτα πιο φτηνα parts πανω? Στην περιπτωση του φιλου μου δεν ειχε καλη οθονη??

Η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι για αλλες χωρες δηλαδη Ευρωπαικα κ οχι Ελληνικα σ ολα τα υπολοιπα ακριβως το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μονη διαφορα ειναι οτι ειναι για αλλες χωρες δηλαδη Ευρωπαικα κ οχι Ελληνικα σ ολα τα υπολοιπα ακριβως το ιδιο.

 

Αυτο τι συνεπαγεται, οτι δεν θα εχει γλωσσα συστηματος τα Ελληνικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τι συνεπαγεται, οτι δεν θα εχει γλωσσα συστηματος τα Ελληνικα?

 

Στην αρχή θα έχει άλλη γλώσσα, όταν το ανοίξεις. Απλά θα πας στις ρυθμίσεις και θα το ορίσεις στα ελληνικά. Όπως σου είπαν είναι ακριβώς ίδιες συσκευές με τις ΄΄ελληνικές΄΄ και ακριβότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή θα έχει άλλη γλώσσα, όταν το ανοίξεις. Απλά θα πας στις ρυθμίσεις και θα το ορίσεις στα ελληνικά. Όπως σου είπαν είναι ακριβώς ίδιες συσκευές με τις ΄΄ελληνικές΄΄ και ακριβότερες.

 

Οχι δεν εχω προβλημα με την γλωσσα, ηδη το υπαρχον κινητο στα αγγλικα το χω.. Απλα ηθελα να δω αν εχει τιποτα αλλες διαφορες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χθές το βράδυ από το tokinito.gr ένα lg g2 mini, το μεσημέρι με πήραν τηλέφωνο και αύριο θα το έχω στα χέρια μου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το κινητό γιατί το πήρα για τη κοπέλα μου και το μόνο που δε θέλω είναι να προκύψουν τίποτα περίεργα και να ακούω όλη τη μουρμούρα μετά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χθές το βράδυ από το tokinito.gr ένα lg g2 mini, το μεσημέρι με πήραν τηλέφωνο και αύριο θα το έχω στα χέρια μου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το κινητό γιατί το πήρα για τη κοπέλα μου και το μόνο που δε θέλω είναι να προκύψουν τίποτα περίεργα και να ακούω όλη τη μουρμούρα μετά :P

Δε θα χεις πηρα 2 κινητα απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...