Προς το περιεχόμενο

Flirt στην εργασία - Αιτία απόλυσης?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι αιτία απόλυσης όμως αυτό, μάλλον νομιμοποίησης και αύξησης.

 

Η εχεμύθεια όμως είναι και εδώ απαραίτητη :-D

 

xaxaxaxax

 

Ποποπο ρε συ...την φατσούλα με την γλώσσα έξω δεν την είδες ε;

 

Την ειδα... και? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.star.gr/Pages/Politiki_Oikonomia.aspx?art=184640&artTitle=flertare_me_ton_kasidiari_kai_apolythike_apo_tin_vouli

 

Με... την δουλειά της πλήρωσε το 24χρονο μοντέλο Έλενα Κωνσταντινίδου το love story με τον Ηλία Κασιδιάρη, καθώς πριν από λίγες μέρες απολύθηκε από το γραφείο του πρώην υφυπουργού Υγείας!

 

 

 

Είπατε κάτι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα οποια τα φτιαξει με τον κασιδιαρη ειναι μαθηματικα σιγουρο οτι μολις το μαθουν θα την απολύσουν..το παραδειγμα σου ειναι ατυχες..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.star.gr/Pages/Politiki_Oikonomia.aspx?art=184640&artTitle=flertare_me_ton_kasidiari_kai_apolythike_apo_tin_vouli

 

Με... την δουλειά της πλήρωσε το 24χρονο μοντέλο Έλενα Κωνσταντινίδου το love story με τον Ηλία Κασιδιάρη, καθώς πριν από λίγες μέρες απολύθηκε από το γραφείο του πρώην υφυπουργού Υγείας!

 

 

 

Είπατε κάτι???

 

:-(

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καραστημένο μου φαίνεται το σκηνικό, σε είχαν 1 μήνα χωρίς σύμβαση και μετά με το που σου κάνανε σύμβαση προέκυψε το θέμα...Θέλανε να μπει κάποιος δικός τους και τους χάλασες τη δουλειά, έχει γίνει αρένα πια το εργασιακό !

 

Τα γκομενικά και τα φιλικά μας εκτός δουλειάς...Βέβαια από τη στιγμή που θέλανε να φύγεις όλο και κάτι θα σκαρφίζονταν.

 

Πληρώθηκες για το διάστημα που δούλεψες ( εννοώ και το διάστημα πριν υπογράψεις ; )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν επιτρέπεται να φλερτάρεις κάποιον από τη δουλειά;;

 

πρώτη φορά το ακούω αυτό....

 

 

απ'όσα γνωρίζω ένα σωρό  άτομα έχουν γνωριστεί στο χώρο εργασίας τους και έχουν κάνει σχέση.

 

Τί δουλειά ήταν αυτή, χωρίς πλάκα, πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.

 

Περιλάμβανε κάτι τέτοιο το συμβόλαιο; απίθανο μου ακούγται

 

μάλλον μας δουλεύεις



πες μας, όχι την εταιρία, αλλά το είδος της δουλειάς, γιατί πραγματικά μου κάνει εντύπωση να έχει γίνει κάτι τέτοιο.

 

Ακόμα και σαν πρόφαση να το χρησιμοποιήσαν για να σε διώξουν, είναι απαράδεχτο να λένε '"σε απολύουμε γιατί φλέρταρες με συνάδελφό σου"

ναι και;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν επιτρέπεται να φλερτάρεις κάποιον από τη δουλειά;;

 

πρώτη φορά το ακούω αυτό....

 

 

απ'όσα γνωρίζω ένα σωρό  άτομα έχουν γνωριστεί στο χώρο εργασίας τους και έχουν κάνει σχέση.

 

Τί δουλειά ήταν αυτή, χωρίς πλάκα, πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.

 

Περιλάμβανε κάτι τέτοιο το συμβόλαιο; απίθανο μου ακούγται

 

μάλλον μας δουλεύεις

 

πες μας, όχι την εταιρία, αλλά το είδος της δουλειάς, γιατί πραγματικά μου κάνει εντύπωση να έχει γίνει κάτι τέτοιο.

 

Ακόμα και σαν πρόφαση να το χρησιμοποιήσαν για να σε διώξουν, είναι απαράδεχτο να λένε '"σε απολύουμε γιατί φλέρταρες με συνάδελφό σου"

ναι και;;;

 

 

Δεν σας δουλευω , προσεχε τι λες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...