Προς το περιεχόμενο

Flirt στην εργασία - Αιτία απόλυσης?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και οι ITs ξέρεις πως έχουν την ευκαιρία να χτυπήσουν όποια και όποτε θέλουν ;) Όλοι το ξέρουν αυτό

Τοίχο τοίχο πηγαίνουν οι γυναίκες μόλις έρχεται ο ΙΤ.

 

ρε τι διαβάζουμε ρε!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοίχο τοίχο πηγαίνουν οι γυναίκες μόλις έρχεται ο ΙΤ.

 

ρε τι διαβάζουμε ρε!

Τι είναι το IT? εξωγήινος? έχει σχέση με το ET? :ph34r: ή είναι ο clown απο την ταινία "it" ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να το θέσω καλύτερα, αναφέρομαι στο end user technical support.

 

Προφανώς αν είσαι developer ή κλασικός it geek , ΔΕΝ έχεις καμία ευκαιρία...

 

geekimage2.jpg

 

Χαχα με έκανες και γέλασα. 

 

Δηλαδή εγώ από το παραπάνω μόνο στα γυαλιά κολάω στο στερεότυπο του προγραμματιστή/ΙΤ support; 

 

Μιας και είμαι 1.70, 68 κιλά, με κουστούμι, δύο χιλιοστά μαλί, και κλασσικό ρολόι από τιτάνιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή σας, δούλοι του χρήμματος, σας κάνουν ότι θέλουν και έχετε το κεφάλι σκυμμένο. Κι ας είμαι 17, κι ας δεν ξέρω πως είναι να είσαι εργολάβος, πως μπορείτε και ανεχόσαστε τέτοια απουσία ελευθερίας, πραγματικά αναρωτιέμαι δηλαδή. Προτιμώ να είμαι άνεργος παρά ρομπότ. Ανοίξτε τα μάτια σας.... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή σας, δούλοι του χρήμματος, σας κάνουν ότι θέλουν και έχετε το κεφάλι σκυμμένο. Κι ας είμαι 17, κι ας δεν ξέρω πως είναι να είσαι εργολάβος, πως μπορείτε και ανεχόσαστε τέτοια απουσία ελευθερίας, πραγματικά αναρωτιέμαι δηλαδή. Προτιμώ να είμαι άνεργος παρά ρομπότ. Ανοίξτε τα μάτια σας.... !

Soon you will be a man/woman! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δόξα τον Δόκτορ που δεν είμαι φλώρος να κάνω το σταυρό μου που βρήκα μια δουλίτσα και να ονειρεύομαι να την έχω όλη μου την ζωή και να μην καταλάβουν πόσο κακός είμαι σε αυτό που κάνω, ώστε να μην χρειαστεί να ψάξω για άλλη. Εε τώρα αν μου λένε και σε ποιά θα τον βάλω δεν τρέχει κάστανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή σας, δούλοι του χρήμματος, σας κάνουν ότι θέλουν και έχετε το κεφάλι σκυμμένο. Κι ας είμαι 17, κι ας δεν ξέρω πως είναι να είσαι εργολάβος, πως μπορείτε και ανεχόσαστε τέτοια απουσία ελευθερίας, πραγματικά αναρωτιέμαι δηλαδή. Προτιμώ να είμαι άνεργος παρά ρομπότ. Ανοίξτε τα μάτια σας.... !

 

Θα μάθεις ότι στην ζωή όλα έχουν μία τιμή, και για να επιβιώσεις θα πρέπει να κάνεις μερικά ηλίθια consentions. 

 

Αναρωτιέμαι ως άνεργος αυτη τη στιγμή, μένεις σε κάποια σπηλιά; Ποιός σου πληρώνει το ιντερνετ για να κάνεις αυτό το ποστ;

Κυνηγάς με τα χέρια ή εργαλεία που έφτιαξες εσύ για να φας; Ή μήπως κάποιος άλλος δούλος το χρήματος (γονείς), προσφέρουν σε εσένα να επιβιώσεις αυτή τη στιγμή;

(σημείωση αν ήσουν στην Αγγλία και όχι Ελλάδα θα σε είχαν πετάξει από το σπίτι στα 16 να πας να δουλέψεις και να καλύψεις μόνος σου τα έξοδα του πανεπιστιμίου, κατοικία κλπ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...