Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οεα οεα αδιόρθωτη η nubi :-D

 

δεν το περιμέναμε καθόλου

 

The Division Developer Insider: “We Already Downgraded A Few Things”

 

We will not reveal our source dev (whose employment we confirmed and vowed we would not reveal the identity of) but the info should be taken with a grain of salt as a result. Today, I have the ultimate displeasure to inform the public that apparently the E3 demo of The Division was running on a PC and will be downgraded overall. Developers often overshoot for the moon and end up delivering next to nothing in terms of the visual garbage that the final retail copies end up becoming (Far Cry 3, Watch Dogs, Dark Souls II in comparison to their non-downgraded counterparts). This sort of false advertising and marketing absolutely has to stop. It is a vile and dementedly sick way of companies to make money off of people who obviously preorder because the game is visually impressive. Yes – some may claim “gameplay weighs in more” but this is arguable.

 

 

http://whatifgaming.com/the-division-developer-insider-we-already-downgraded-a-few-things

Απο λεγομενο insider ειναι η λεγομενη ειδηση!!οπωτε παιζει να ειναι και παπαρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανένας που είναι κατά της Ubisoft θα ήτανε και απογοητευμένος απο το Watch dogs.
Κάποιος που την αποκαλεί συνεχώς Nubisoft.....
Σας λέει τίποτα???

Δεν πιστεύω να έκανες τίποτα BigBoss? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβγαλα print screen.... Θα τα ξαναπούμε σε 1 χρόνο (περίπου)

Ακουσα την συνέντευξη...
Τα όπλα που θα έχει είναι Pistol,Shotgun, Smg, Assault Rifles, Marksman rifles.
Θετικό αυτό.... Άρα ξεκινάω με Sniperά :P

Αρκετά καλή η συνέντευξη. Ας ελπίσουμε να είναι ετσι όπως τα είπε. Ωραίο ακούγεται το PVP System.


Δεν ξέρω αν το έχει postάρει και άλλος αλλά είναι φοβερό....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται έχει ωραίο Cover και μπορεί να έχει και Melee αν κρίνω από τον demo που φαίνεται να πλησιάζει ένας τον "πρωταγωνιστή" με τσεκούρι. Αν και λογικά είναι AI (μιας που δεν νομίζω να υπάρχει τσεκούρι για weopon σε κανονικό παίκτη :P ) .
Αλλά πιστευώ θα έχει κανένα take down. Ίσως από πίσω..... Μπορεί....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το 2013 φαίνεται ποιο ρεαλιστικό από άποψη 'φυσικης'. Κατά τα άλλα, δεν βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά. Προς το παρών.

Πάντως όσων αφορά τη Ubisoft, ο κόσμος δεν χάνει ευκαιρία να κάνει σύγκριση βίντεο μεταξύ διαφορετικών Ε3 γιατί ξέρετε τι λένε. Όποιος καεί από το χυλό, φυσάει και το γιαούρτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας είναι έστω όπως δείχνει στο 2014 και δεν θα έχω θέμα.... Πάντος ούτε εγώ βλέπω καμια τρελή διαφορά.....

Γίνεται να είναι ωραίο παιχνίδι?? Ας γίνει downgrade (αλλά σωστό Optimazation) αλλά να είναι καλό παιχνίδι σε όλους τους άλλους τομείς!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να είναι ωραίο παιχνίδι?? Ας γίνει downgrade (αλλά σωστό Optimazation) αλλά να είναι καλό παιχνίδι σε όλους τους άλλους τομείς!!!!!

 

Να γίνει σωστό optimization για να μη γίνει downgrade.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γίνει σωστό optimization για να μη γίνει downgrade.

Γιατί αγαπητή Ubisoft, όταν σου σκάσουμε με το καλημέρα σας 80 ευρουλακια, άσχετος αν κάποιος έχει την άνεση ή όχι, για να παίξουμε κάτι.. θέλουμε και την ανάλογη εμπειρία και όχι παπαριες με καλό marketing και γαρνιτουρες.

Τουλάχιστον η τιμή ας ανταποκρινεται και στο τελικό προϊόν, να μην υπάρχει και η γκρίνια μας!

 

Δεν ξέρω αν το έχει postάρει και άλλος αλλά είναι φοβερό....

 

Η καταραμένη η Ubisoft,  έπρεπε να βγάζει ταινίες animation και όχι παιχνίδια. Τουλάχιστον αυτές δεν θέλουν optimization! (..αν και ικανή την έχω να είναι η πρώτη εταιρία που θα κάνει unoptimized animation -να μην παίζει πουθενά :Ρ)

 

Αφού βρε αγάπη μου την έχεις την καλή την ιδέα, το έχεις το χρήμα και πάνω απ' όλα... έχεις και την ικανότητα να το κάνεις... γιατί τα πετάς όλα και τα κάνεις σκ@τά;!!! :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...