Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.... 

Και δώσε και το gamertag σου στο ανάλογο topic, αφού σε ενδιαφέρει και το online, μερικοί το έχουμε ακόμα ως κύρια κονσόλα το 360 :)

Ελα φιλε, το topic αυτο, ποιο ειναι για να μην ψαχνω γυρω γυρω?

 

βεβαια εμενα με χαλαει πολυ διοτι με πεταει συνεχεια εκτος οταν παιζω online

Ειναι οκ η συνδεση σου κατα τα λοιπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 704
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο δυο λαπτοπ που εχουμε σπιτι ειναι οκ δηλαδη δεν κανει αποσυνδεσεις και τετοια,παρα πολυ σπανια,εχω δει πως πρεπει να πειραξεις κατι ρυθμισεις του router αλλα δεν εχω καταλαβει τι ακριβως,δηλαδη παιζω και μετα απο τυχαιο χρονικο διαστημα με πεταει disconnect,το εχω με wifi,δεν μπορω να το συνδεσω με ethernet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα αγαπητε Aris05.

Περαν του να τσεκαρεις επιτοπου οταν σε πεταει, τα λαμπακια της συνδεσης στο ρουτερ, δεν ξερω να σε βοηθησω.

(τον χειμωνα θα ασχοληθω με το online κομματι, μπορει ομως να γνωριζει καποιος αλλος εδω).

 

---

 

Δωρεαν παιχνιδια του Οκτωβρη με το live gold:

 

Battlefield: Bad Company 2

Darksiders II

 

not bad at all, θα ελεγα, σπανιως εχουμε 2 γερους τιτλους στον ιδιο μηνα :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας.Οπότε πιστεύω καλύτερα για slim για να μην απλώνω καλώδια και έχω και θέμα με τα δαχτυλίδια.Έχω ένα gamertag αλλά έχει μείνει ανενεργό από το...2008 και δε το θυμάμαι καν  :-D .Μόλις με το καλό το τσιμπήσω θα σας το ποστάρω να παίξουμε κανα παιχνιδάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα αγαπητε Aris05.

Περαν του να τσεκαρεις επιτοπου οταν σε πεταει, τα λαμπακια της συνδεσης στο ρουτερ, δεν ξερω να σε βοηθησω.

(τον χειμωνα θα ασχοληθω με το online κομματι, μπορει ομως να γνωριζει καποιος αλλος εδω).

 

---

 

Δωρεαν παιχνιδια του Οκτωβρη με το live gold:

 

Battlefield: Bad Company 2

Darksiders II

 

not bad at all, θα ελεγα, σπανιως εχουμε 2 γερους τιτλους στον ιδιο μηνα :-)

 

Γαμωτο το Darksiders 2 το εχω. Καλο αλλα το 1 μου αρεσε περισσοτερο, ασε που τα rpg στοιχεια στο 2 τα βρηκα περιττα.  To battlefield ομως θα το λιωσω ασε που το ειχα βαλει στο προγραμμα να το παιξω καποια στιγμη. Παντως τον τελευταιο καιρο εχω πηξει στα fps, destiny, halo reach(που ειναι δωρεαν αυτο τον μηνα) και μετα battlefield. Παιδια τι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To BC 2 είναι πολύ καλό και με αρκετά διαφορετικό χαρακτήρα και ύφος από τα περισσότερα, ειδικά από της Bungie που αν είχαν περισσότερη σοβαροφάνεια θα πέθαινες :P

 

Οσο απίστευτο κι αν σου φαίνεται, θα ξε-πήξεις με αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μαγκες ερωτηση.θελω να πουλησω τη παλια κονσολα xbox360 και να κρατησω τη καινουρια.θα διαγραψω οτι εχει η παλια(account κτλ) και θα τα μεταφερω στη κανουρια.αμα τσιπαρηστει η παλια και μπαναριστει κινδυνευει το account που θα εχω στη καινουρια?εχω μεσα παιχνιδια απο games with gold κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες ερωτηση.θελω να πουλησω τη παλια κονσολα xbox360 και να κρατησω τη καινουρια.θα διαγραψω οτι εχει η παλια(account κτλ) και θα τα μεταφερω στη κανουρια.αμα τσιπαρηστει η παλια και μπαναριστει κινδυνευει το account που θα εχω στη καινουρια?εχω μεσα παιχνιδια απο games with gold κτλ

αν δωσεις το 360 πως θα μπει ο αλλος με τον δικο σου λογαριασμο?

αφου τον γνωριζεις μονο εσυ.

αν δεν εχεις κανει καμμια "πατατια" με τον λογαριασμο σου,

προχωρα αφοβα.

αν δεν εισαι σιγουρος,φτιαξε εναν καινουριο για το One

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λόγο χώρου βάλω το 360 κάθετα δεν υπάρχει κάποιο θέμα έτσι?

διαβάζει κανονικά τα δισκάκια ε? γιατί μου έλεγε ένας φίλος οτι μπορεί να κολήσει το παιχνίδι μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά τα διαβάζει, απλώς σε κάθετη θέση έχει κάπως χειρότερη ψύξη. Τώρα που πάμε προς χειμώνα, και ειδικά αν είναι Slim, δε θα έχεις κανένα θέμα, βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά τα διαβάζει, απλώς σε κάθετη θέση έχει κάπως χειρότερη ψύξη. Τώρα που πάμε προς χειμώνα, και ειδικά αν είναι Slim, δε θα έχεις κανένα θέμα, βέβαια.

Το τελευταίο που έχει βγει είναι .

Ευχαριστώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...