Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αγόρασα μέσω του amazon.co.uk μεταχειρισμένο από πωλητή.

Για την ιστορία (αν και παρήγγειλα την πρώτη έκδοση), μου ήρθε η έκδοση "XBOX Classics". Βέβαια, τα πάντα στα αγγλικά, Άγγλος και ο πωλητής, εκτός από το ίδιο το παιχνίδι...

 

Δεν το έχω ξαναπάθει ποτέ και ούτε φανταζόμουν ότι μπορεί να συμβεί. Και έχω παραγγείλει άπειρες φορές από amazon, marketplace & ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ελπιζω να βρισκομαι στο σωστο thread..

εχω xbox360 και δεν εχω καταλαβει ακομα τι παιχνιδια μπορω να κατεβασω απ το xbox live αν αγορασω μια 3μηνη συνδρομη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωρεάν παιχνιδια, που σου μένουν ακόμα και μετά την λήξη της συνδρομής, με το games with gold θα εννοείς. Μέχρι τέλος του μήνα μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν το Halo: Reach, που είναι το αφθεντικό και όχι ο online κλόνος που κυκλοφορεί τώρα στην αγορά. 3μηνη δεν ξέρω αν συμφέρει να πάρεις γιατί πλέον βρίσκεις στο ιντερνετ 13 μήνες 35 ευρώ. Επίσης μαζί με τα παιχνίδια του 360 μπορείς να κατεβάζεις δωρεάν και τα παιχνίδια για το one με την ίδια συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωρεάν παιχνιδια, που σου μένουν ακόμα και μετά την λήξη της συνδρομής, με το games with gold θα εννοείς. Μέχρι τέλος του μήνα μπορείς να κατεβάσεις δωρεάν το Halo: Reach, που είναι το αφθεντικό και όχι ο online κλόνος που κυκλοφορεί τώρα στην αγορά. 3μηνη δεν ξέρω αν συμφέρει να πάρεις γιατί πλέον βρίσκεις στο ιντερνετ 13 μήνες 35 ευρώ. Επίσης μαζί με τα παιχνίδια του 360 μπορείς να κατεβάζεις δωρεάν και τα παιχνίδια για το one με την ίδια συνδρομή.

α μαλιστα δηλαδη αλλα παιχνιδια δεν μπορω να κατεβασω με τη συνδρομη αυτη;

π.χ gta iv..wwe2k14 κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; Δεν είναι offtopic, για το games with gold μιλάμε και μέσα απ την συζήτηση αυτή μπορούν να ενημερώνονται και άλλοι που έχουν τις ίδιες απορίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα.Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να αγοράσω μία κονσολίτσα (έχω το PS3 και μου έβγαλε YLOD και μπήκε ντουλάπι) και αυτή τη φορά τείνω προς το Xbox 360 για τα παιχνίδια του (μιας και του ps3 τα έχω παίξει τα περισσότερα) καθώς με ενδιαφέρουν Gears of War,η σειρά Forza,Halo,Alan wake και τα σχετικά.Είχα και παλαιότερα Xbox 360 αλλά έχω μείνει ακόμα στην εποχή του...Forza 2 και του COD 4  :-D .Τα νέα μοντέλα slim πως πάνε από θέμα αξιοπιστίας; Έχουν ενσωματωμένο wi-fi; Πρέπει να προσέξω κάτι στην αγορά;Με ενδιαφέρει και το online gaming καθώς απ ότι είδα βρίσκεις πλέον πολλά διαμαντάκια σε πολύ χαμηλές τιμές και δε πιστεύω οτι αξίζει τον κόπο για τσιπάρισμα.Θα ήθελα τη γνώμη σας.Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα πριν 6-7 μήνες το 360 slim με τα 4gb ... Το πήρα 100 ευρώ καινούριο με ένα χειριστήριο χωρίς κινεκτ και παιχνίδια από μαγαζί στο σκροθτζ Του πέταξα ένα σκληρό δίσκο πάνω με πατέντα (15 ευρώ μεταχειρισμένο και μονταρισμένο ώστε να αναγνωρίζεται σαν γνήσιος γιατί αλλιώς δεν λειτουργεί ) και πούλησα το ps3 μου και με 6 ευρώ τον μήνα έχω 2 παιχνίδια δωρεάν ... +τις προσφορές για τα gold μελοι ! Αξίζει και με το παραπάνω !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα.Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι να αγοράσω μία κονσολίτσα (έχω το PS3 και μου έβγαλε YLOD και μπήκε ντουλάπι) και αυτή τη φορά τείνω προς το Xbox 360 για τα παιχνίδια του (μιας και του ps3 τα έχω παίξει τα περισσότερα) καθώς με ενδιαφέρουν Gears of War,η σειρά Forza,Halo,Alan wake και τα σχετικά.Είχα και παλαιότερα Xbox 360 αλλά έχω μείνει ακόμα στην εποχή του...Forza 2 και του COD 4  :-D .Τα νέα μοντέλα slim πως πάνε από θέμα αξιοπιστίας; Έχουν ενσωματωμένο wi-fi; Πρέπει να προσέξω κάτι στην αγορά;Με ενδιαφέρει και το online gaming καθώς απ ότι είδα βρίσκεις πλέον πολλά διαμαντάκια σε πολύ χαμηλές τιμές και δε πιστεύω οτι αξίζει τον κόπο για τσιπάρισμα.Θα ήθελα τη γνώμη σας.Ευχαριστώ

Πολυ σωστα τα ζυγιζεις προχωρησε το. Πολυ-πολυ φθηνα διαμαντια, αξιοπιστη κονσολα, καλη on-line υπηρεσια με 2 δωρεαν παιχνιδια ανα μηνα, με κλειστα τα ματια για 'μενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα από αξιοπιστία στα Slim. Και ναι, έχουν ενσωματωμένο wi-fi. Προχώρα άφοβα και καλή διασκέδαση. 

Και δώσε και το gamertag σου στο ανάλογο topic, αφού σε ενδιαφέρει και το online, μερικοί το έχουμε ακόμα ως κύρια κονσόλα το 360 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...