Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 704
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ναι χτυπά το το wheel είναι πολύ καλό σε απόκριση.. Εγώ στο forza 4 το είχα λιώσει σε κάτι παιχνίδια όμως πχ dirt 3, midnight club LA με βόλευε περισσότερο το χειριστήριο.. Σε horizon δεν έχω παίξει αλλά υποθετικά θα έχει καλό ελέγχω όπως με forza

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι χτυπά το το wheel είναι πολύ καλό σε απόκριση.. Εγώ στο forza 4 το είχα λιώσει σε κάτι παιχνίδια όμως πχ dirt 3, midnight club LA με βόλευε περισσότερο το χειριστήριο.. Σε horizon δεν έχω παίξει αλλά υποθετικά θα έχει καλό ελέγχω όπως με forza

Για forza το θέλω κυρίως. Διαβάζω ότι έχει καλή απόκριση αλλά σε κουράζει γρήγορα. Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για forza το θέλω κυρίως. Διαβάζω ότι έχει καλή απόκριση αλλά σε κουράζει γρήγορα. Ισχύει?

αμα δεν είναι σε σταθερή βάση όπως η τιμονιέρα λογικό είναι να κουράζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογική ακούγεται η κούραση αν πρέπει να το κρατάς στον αέρα. Δοκίμασε να κάνεις "air-driving" να δεις, και μετά φαντάσου να κρατάς και κάτι ;)

 

Η μεγαλύτερη απογοήτευσή μου με την MS στη γενιά του 360 ήταν το σκηνικό με τα τιμόνια της. Είχε που είχε μόνο μία σοβαρή πρόταση σε προσιτή τιμή, την απέσυρε κι αυτή για ετούτη τη βλακεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, δε νομίζω να με βολέψει. Αν βρω κανένα φτηνό ίσως το δοκιμάσω αλλά μου φαίνεται και μένα περίεργο που είναι στον αέρα εντελώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν κανεις τα καθιερωμενα διαλειματα για τσιγαρακι εισαι οκ...γιατη το κλασσικο κοντρολερ δεν κουραζει αν παιζεις fps που ποιανοντα να δαχτυλα που δουλευουν της σκανδαλες..

Εμενα προσωπικα δεν με κουρασε ποτε το whell ειναι και πολυ ελαφρυ..αν ιωθετεις την τακτικη 1 ωρα gaming ενα τεταρτο διαλειματακι εισαι οκ πιστευω..εγω θα ελεγα να το παρεις δεν ειναι δα και πολυ ακριβω...δουλευει και σε πολλα games και σαν δευτερο κοντρολερ,,πχ street fighter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω ακούσει κανέναν να παραπονιέται ότι του πιάνονται τα trigger fingers.

 

Με αυτό το "τιμόνι" μετά από λίγο καιρό θα έχεις κάνει μια ωραιότατη ζημιά στους ώμους σου και τον αυχένα, από την άλλη, που θα σου κοστίσει τελικά παραπάνω απ' όσο μια κανονική τιμονιέρα :P

 

ΥΓ: Κάνε κι ένα spell-check πριν ποστάρεις, να χαρείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...