Προς το περιεχόμενο

Ποδήλατο


pavl0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Armored είπε

Εγώ τσίμπησα το Rose εν τέλει. Ευχαριστώ για τη βοήθεια, τα λέμε στα βνα!! 😎

Ωραίο φίλε μου, να το χαρείς! Πόσο είχε τελικά μαζί με τα μεταφορικά? Πες μας εντυπώσεις όταν το δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Glikos είπε

Ωραίο φίλε μου, να το χαρείς! Πόσο είχε τελικά μαζί με τα μεταφορικά? Πες μας εντυπώσεις όταν το δοκιμάσεις.

Ευχαριστώ φίλε! Γύρω στα 1300 βγήκε μαζί με τα μεταφορικά (100ε). Τελικά στην BF τους το κατέβασαν και λίγο ακόμα αλλά μικρό το κακό, εξαντλήθηκε και γρήγορα το size μου ίσως να μην το προλάβαινα καν. Θα παίξει review σε πρώτη ευκαιρία ναι! 

Επεξ/σία από Armored
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Armored είπε

Ευχαριστώ φίλε! Γύρω στα 1300 βγήκε μαζί με τα μεταφορικά (100ε). Τελικά στην BF τους το κατέβασαν και λίγο ακόμα αλλά μικρό το κακό, εξαντλήθηκε και γρήγορα το size μου ίσως να μην το προλάβαινα καν. Θα παίξει review σε πρώτη ευκαιρία ναι! 

Καλά έκανες και το πήρες, βλέπω τώρα στο site τους έχει περιορισμένα μεγέθη. Οκ περιμένουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@grmaster2 Που το βασίζεις αυτό; Εγώ παρήγγειλα από εκεί με μηδέν μεταφορικά και όταν το προχωράω στη πληρωμή, βγάζει μηδέν μεταφορικά.

@Armored Με γεια, ωραίο ποδήλατο. Έτσι είναι με τις τιμές, και εγώ πήρα το δικό μου 1450€ και μετά από 6 μήνες το βρήκα 40% λιγότερο. Το θέμα είναι να το αξιοποιήσεις και να σου δώσει ευχαρίστηση και υγεία. Εγώ πάω συχνά Υμηττό άσφαλτο και cross country, αν θες να κανονίσουμε κάποια στιγμή, στείλε pm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω ένα Work Stand για βασικές εργασίες χωρίς να ξεφύγω σε τιμή. Έχω βρει το Bormann BWR5085 όπου φαίνεται να είναι σε νορμάλ τιμή και με καλές κριτικές. Έχει κανείς γνώμη για το συγκεκριμένο ή κάτι στο budget 50-70 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν όντως 130 ευρώ μεταφορικά. Είχα την εντύπωση ότι ήταν free εκτός και αν ήταν πάντα έτσι.

Επεξ/σία από Glikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, το είδα και εγώ τώρα, προχωρώντας το εμφανίζει το παρακάτω:
image.png

Σίγουρα δεν ήταν πάντα έτσι καθώς παρήγγειλα πριν λίγες βδομάδες το Mondraker Chrono R για έναν φίλο, 1050€ με μηδέν μεταφορικά ήταν εξαιρετικό deal. Τώρα με τα 130€ μεταφορικά παραμένει καλό deal αλλά δεν ξεχωρίζει στο βαθμό που ξεχώριζε πριν.

Επεξ/σία από batig0al
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2023 στις 6:26 ΜΜ, fiorstel είπε

Δεν μπορουσε να ηταν L?

Υπάρχει το παρακάτω used και Large αλλά είναι οχταετίας...
https://www.fitstore24.com/en/scott-scale-900-rc-2013-rh-l-bike

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, batig0al είπε

Υπάρχει το παρακάτω used και Large αλλά είναι οχταετίας...
https://www.fitstore24.com/en/scott-scale-900-rc-2013-rh-l-bike

Το ειδα και αυτο αλλα αυτο που εβαλες μου αρεσε περισσοτερο. Παιχνιδι υπομονης…

Ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποριών αλλά και εκπλήξεων part xx. Στέλνω αντίπροχτες στο support της Canyon να ρωτήσω ποιό από αυτά τα protective stickers που έχει είναι πιο κατάλληλο για το Grand Canyon. Είδε αυτή, πως όντως δεν υπάρχει κάποιο κομμένο και ραμμένο στα μέτρα του και με ενημερώνει πως θα χρειαστούν όλα ψαλιδοδουλειά. Ευχαριστώ πολύ της λεω και ετοιμαζόμουν να κλείσω και μου πετάει το επικό, "Θέλεις να στο στείλω ως δώρο; Επειδή δεν έχουμε για το ποδήλατο και θα χρειαστεί να το κόψεις στο στέλνω δώρο." Ως κόστος για αυτούς περισσότερο υπολογιζω πως ήταν τα μεταφορικά, όμως την κίνηση αυτή δεν την περίμενα.
Απορία τώρα. Από οτι έχω καταλάβει προτιμώ τα σορτσάκια παρά τα κολάν. Έχουμε κάποια πρόταση/μάρκα/κατάστημα Ελλάδα/Εξωτερικό να δούμε;
Είδα πχ αυτό, όμως δεν ξέρω τι θα ήταν καλό να έχει για να είναι ποιοτικό. https://www.bike24.com/p2470803.html?sku=1604500  

Ευχαριστώ πολύ και πάλι.
 

Υ.Γ: Έγραψα και την πρώτη 40άρα στην Ναυπακτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...