Προς το περιεχόμενο

Ποδήλατο


pavl0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα Giant ROam 2 , με υδραυλικά tektro draco me 160mm δίσκους.ο Πίσω στράβωσε και δεν ισιώνει. να βαλω εναν να τελειώνω ή να βάλω τον μπροστά πίσω και μπροστά ανταπτοράκι και 180μμ δίσκο?αξιζει? 

Φιλε ειχα το ιδιο θεμα με το συγκεκριμενο δισκο...

Πηρα αυτο το εργαλειο απο μαγαζι με ποδηλατα, και το ισιωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1999 ο θρύλος του BMX Mat Hoffman, χρειαζόταν χειρουργική επέμβαση στο γόνατό του για να ξανανέβει στο ποδήλατό του και ο μόνος τρόπος για να γίνει αυτό ήταν να πληρώσει έναν Καναδό χειρούργο σε μετρητά, να κάνει την επέμβαση σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου, να του τρυπήσουν 15 εκατοστά το οστό με τρυπάνι και χωρίς αναισθητικό...
 
Ο 43χρονος αφηγείται την ιστορία του και την παρουσιάζει ο Taj Mihelich με κινούμενα σχέδια.

 

 

πηγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ύμαρτον με αυτη τη βροχή ρε.. (έφαγα ενα τουμπαλέτο αρρωστο)

είχα μια κουβέντα btw σημερα με κάπιον.

ελλάδα ο χειρότερος κίνδυνος δεν είναι ούτε μηχανάκια, ουτε λεοφορεία, ούτε αυτοκίνητα. 

ο χειρότερος είναι ο πεζός που ξεπηδιέται απο εδώ και απο εκεί, σαν τσομπάνης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το καινουργιο εφαγες το τουμπαλετο ? 

 

ε ναι..

δικια μου μαλακια βεβαια. χαα πεζόδρομιο είχε γραμμη για τυφλους εκει παντα οταν μπαιναει το ροδάκι κανει περιεργα λιγο και η βροχή έπεσα μπλουμ χαχα.


τεσπα δεν το είπα γι αυτο τη βροχή, απλώς δεν γινεται κανά ride της προκοπής, δεν με ενοχλεί το βρεγμένο οδόστρωμα αλλα το να βρεχει μες τη μάπα μου.

 

 

έρχεται και Παρασκευή ο thomson ο λαιμός και κλείσαμε το setup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα γυναικείο μοντέλο που είχε πάρει η αδερφή μου πριν χρόνια :P τώρα το έχω εγώ και ξεδίνω εδώ στους ζόρικους δρόμους του νησιού :-D  .Το μόνο πρόβλημα είναι η σκληρή σέλα που πονάει ο κώλος μου κάθε φορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα γυναικείο μοντέλο που είχε πάρει η αδερφή μου πριν χρόνια :P τώρα το έχω εγώ και ξεδίνω εδώ στους ζόρικους δρόμους του νησιού :-D  .Το μόνο πρόβλημα είναι η σκληρή σέλα που πονάει ο κώλος μου κάθε φορά :P

 

αν είχες καιρό να κανεις λογικό να σου πονάει ο κώλος σου. θέμα συνηθειας ειναι. τώρα αν δεν ξεσυνηθήσει μπορει να ειναι και τελείως μάπα η σέλα. αλλά νομιζω το πρώτο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τώρα δε κάνω πολύ συχνά αφού δεν λέει να ησυχάσει ο καιρός,όταν καλοκαιριάσει και θα κάνω πιο συχνά θα δω αν με ενοχλεί συνέχεια θα την αλλάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.. Αποφασισα να ξεκινησω ενα νεο για μενα χομπι που αφορα το ποδηλατο(υποψην¨εχω να καβαλησω απο τα 12 και τωρα ειμαι 29).. Μενω σε μια μικρη πολη στη ναουσα κ θελω να αγορασω ενα ποδηλατο στα μετρα μου αλλα δε ξερω τι.. εχω στο μυαλο μου το Cube Aim 27,5er 2015.. το budget μου ειναι 400-500 ουτε ευρο παρα πανω, εχω υψος 1,78 και 87kg. Δε ξερω αν θα μου αρεσει να πηγαινω σε ασφαλτο η σε χωμα( βασικα σε κανα χωματοδρομο ναι οχι σε μονοπατια), απλα πιστευω ενα mtb ειναι κατι πιο ουδετερο αλλαζοντας λάστιχα κτλ ,υπαρχουν πολλες κατηγοριες αλλα δε ξερω τι να αποφασισω. Αν εχει καποιος να μου κανει καποια προταση ακομη και ποδηλατο που να ειναι τιμιο για τα λεφτα του.. Ευχαριστω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.. Αποφασισα να ξεκινησω ενα νεο για μενα χομπι που αφορα το ποδηλατο(υποψην¨εχω να καβαλησω απο τα 12 και τωρα ειμαι 29).. Μενω σε μια μικρη πολη στη ναουσα κ θελω να αγορασω ενα ποδηλατο στα μετρα μου αλλα δε ξερω τι.. εχω στο μυαλο μου το Cube Aim 27,5er 2015.. το budget μου ειναι 400-500 ουτε ευρο παρα πανω, εχω υψος 1,78 και 87kg. Δε ξερω αν θα μου αρεσει να πηγαινω σε ασφαλτο η σε χωμα( βασικα σε κανα χωματοδρομο ναι οχι σε μονοπατια), απλα πιστευω ενα mtb ειναι κατι πιο ουδετερο αλλαζοντας λάστιχα κτλ ,υπαρχουν πολλες κατηγοριες αλλα δε ξερω τι να αποφασισω. Αν εχει καποιος να μου κανει καποια προταση ακομη και ποδηλατο που να ειναι τιμιο για τα λεφτα του.. Ευχαριστω..!

κάνε ένα κόπο να διαβάσεις το topic έχουν γραφτεί αρκετές φορές ποδήλατα γι αυτο το budget. πιστεύθω θα καλυφθείς. αν πάλι οχι εδώ είμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...