Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

άποψη μου ,αν είναι να πάρει κανείς tablet από κίνα ,ας δώσει λίγα χρήματα παραπάνω να πάρει ένα με τουλαχιστον 1gb ram , dual core και μεγαλύρερη μπαταρία.

Κατί τέτοια κολάνε με το παραμικρό και στην ουσία είναι σχεδόν άχρηστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aliexpress.com=NO Paypal

 

Δες εδώ  και βάλε στο checkout CS8OFF 8% Off Sitewide έχει πολλά να διαλέξεις σε αυτά τα λεφτά

 

άρα δεν μιλάμε για προσφορά

Σε αυτά τα χρήματα από το focalprice τι συμφέρει για αγορά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πάνω από 120 αγορές στο aliexpress. Το σύστημα του σε αποζημιώνει ακόμη και για αργοπορία του πακέτου πάνω από 60 μέρες!!!

 

Δεν είναι το παν το PayPal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ενα tablet , μάλλον 7ιντσο.. λίγο που έψαξα κατέληξα στο Ainol Novo 7..μπορεί να μου προτείνει καποιος ένα καλό κατάστημα να το παραγγείλω? Το βρήκα από Αγγλία στα 110ευρώ στο ebay, μήπως να το πάρω από εκεί ωστε να μην έχω θέματα με τελωνείο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω ενα tablet , μάλλον 7ιντσο.. λίγο που έψαξα κατέληξα στο Ainol Novo 7..μπορεί να μου προτείνει καποιος ένα καλό κατάστημα να το παραγγείλω? Το βρήκα από Αγγλία στα 110ευρώ στο ebay, μήπως να το πάρω από εκεί ωστε να μην έχω θέματα με τελωνείο??

Ainol Numy 3G AX1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ναι το κραταω το αχ1.

ισχυρο, με οθονη μετρια μα ανεκτοτατη για τα ΠΑΝΤΑ σε λαντσκειπ..λογω χαμηλης αναλυσης την λεω μετρια.

 

χμ καλο τηλεφωνο, καλο gps με μονο την εγκατασταση του fastergps απαραιτητη,5 δευτερα δουλεια ειναι αυτο..

 

χμμ γενικα ικανοποιηυικη αγορα σε εξωπραγματικη τιμη.

 

θηκη μονοβστο ebay απο κινα βρηκα.

περιεργως καλη καμερα υπο περιπτωσεις βεβαια.

 

χμ φορτιστη με μικρωτερων mah φορτιστη την μπαταρια

 

α και προτεινω μια καλη class6-10 microsd γιατι η εσωυερικη μνημη ελαχιστα με καθυστερουσε,μεχρι που περνουσα ολες τις εφαρμογες στην sd.

 

γενικα ισχυρο μηχανημα που παταει κατω αλλα 7αρια, δεν μιλαω για αδυναμα σκουπιδια σε στυλ ipad mini αλλα ας πουμε πολυ ισχυροτερο απο το καταξιωμενο ainol hero dual..

 

αυτα, πατε myphone gr για περισσοτερα κ review, α και παρτε το αποδεχομενοι φυσικα την αναλυση..!!

εναλλακτικα ενα tengdaf5189 απο pandawill με καλυτερη αναλυση?αλλα δεν εχει hdmi out..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το κραταω το αχ1.

ισχυρο, με οθονη μετρια μα ανεκτοτατη για τα ΠΑΝΤΑ σε λαντσκειπ..λογω χαμηλης αναλυσης την λεω μετρια.

 

χμ καλο τηλεφωνο, καλο gps με μονο την εγκατασταση του fastergps απαραιτητη,5 δευτερα δουλεια ειναι αυτο..

 

χμμ γενικα ικανοποιηυικη αγορα σε εξωπραγματικη τιμη.

 

θηκη μονοβστο ebay απο κινα βρηκα.

περιεργως καλη καμερα υπο περιπτωσεις βεβαια.

 

χμ φορτιστη με μικρωτερων mah φορτιστη την μπαταρια

 

α και προτεινω μια καλη class6-10 microsd γιατι η εσωυερικη μνημη ελαχιστα με καθυστερουσε,μεχρι που περνουσα ολες τις εφαρμογες στην sd.

 

γενικα ισχυρο μηχανημα που παταει κατω αλλα 7αρια, δεν μιλαω για αδυναμα σκουπιδια σε στυλ ipad mini αλλα ας πουμε πολυ ισχυροτερο απο το καταξιωμενο ainol hero dual..

 

αυτα, πατε myphone gr για περισσοτερα κ review, α και παρτε το αποδεχομενοι φυσικα την αναλυση..!!

εναλλακτικα ενα tengdaf5189 απο pandawill με καλυτερη αναλυση?αλλα δεν εχει hdmi out..

Η μπαταρία πόσο κρατάει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μακρυα απο focalprice. 2 παραγγελιες εχω κανει, και στις 2 λαθος. (Στην μια ελειπε ο φορτιστης και στην αλλη το καλωδιο usb)

Εγώ μια παραγγελία έχω κάνει από focal  γρήγορα ήρθαν και χωρίς κάποιο πρόβλημα και πιθανότατα θα το ξαναπροτιμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία πόσο κρατάει?

επειδη βολευει ,περιεργως αυτο,στην αναγνωση και στις

ταινιες να εχεις χαμηλωμενη την φωτεινοτητα,κραταει αρκετα.

 

με κακομεταχειριση βγαζει πολυ ωρα,το 80τα εκατο του gs4 μου χοντρικα.

το battery endurance test του gs4 στο gsμarena γνωστο..

 

χμμ θαθελα να κρατα περισσοτερο σιγουρα,

αλλα λογω χαμηλωμενης φωτεινοτητας που ειναι ανετη

και δεν θες να την ανεβασεις,περιεργο !!,κρατα καμποσο.

 

ταινιες,μανγκα,βιβλια,browsing,κλησεις..

σιγουρα βοηθα οτι δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ bloatware,σα να χω 1,5+ gb ραμ ειναι

 

ξαναλεω μετρια οθονη-160ppi,απλα σε landscape μπορεις κ διαβαζεις ανετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...