Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.report me for spam/umi-zero-coupon-g-34860

Ποιος κατάλαβε ακριβώς τι παίζει?

Αγορασε ενα κουπονι σημερα με 1$ και μετα απο χ μερες θα σου δωσω εκπτωση επι μιας απροσδιοριστης τιμης για ενα κινητο που δεν εχει βγει ακομα απο μια μαρκα ψιλοανυπαρκτη.

 

Πραγματικα τι δεν καταλαβαινεις?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες μερες κανει απο reportspam? 62 ευρω τζαμπα πραμα

Πρωτη παραγγελια ειναι απο το εν λογο site, αλλα δεν νομιζω να εχει μεγαλη διαφορα. 20-30 ημερες λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι με ένα power bank κολλημένο συνέχεια παλεύεται, αλλιώς ξέχνα το. Το απλό v3 είχε τεράστια θέματα αυτονομίας μπαταρίας, αυτό με 6592 θα είναι ακόμα χειρότερα.

 

Αν δεν σε νοιάζει το κομμάτι μπαταρία, μια χαρά θα είναι ως κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω λίγο μπερδευτεί... από report me for spam και geekbuying.com μπορώ να παραγγείλω άφοβα για θέμα τελωνίου; ακόμα και αν πάρω 2 κομμάτια από κάτι; μπορώ να ρισκάρω να βάλω 2 κινητά και δύο ταμπλετ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλύτερο best value for money αυτή τη στιγμή είναι το Coolpad F1. Το είχα πάρει για τη γυναίκα και σύντομα παραλαμβάνω και το δικό μου. Δυνατός επεξεργαστής, πολύ καλή οθόνη και ποικιλία από ROM. 

Αυτή είναι η δική μου επιλογή και μάλιστα στα 135-140 ευρώ.

Kαι η δικη μου επιλογη στο budget αυτο ειναι το F1. Το περιμενω απο μερα σε μερα! Εχει φτασει Ελλαδα απο Παρασκευη! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω λίγο μπερδευτεί... από report me for spam και geekbuying.com μπορώ να παραγγείλω άφοβα για θέμα τελωνίου; ακόμα και αν πάρω 2 κομμάτια από κάτι; μπορώ να ρισκάρω να βάλω 2 κινητά και δύο ταμπλετ; 

οχι, χωρισε τις παραγγελίες καλυτερα. Απο μια συσκευη η καθε μια. Για να λιγοστεψεις το κινδυνο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι η δικη μου επιλογη στο budget αυτο ειναι το F1. Το περιμενω απο μερα σε μερα! Εχει φτασει Ελλαδα απο Παρασκευη! 

Και εγώ περιμένω δύο f1.;Έχουν έρθει 23/10 και 25/10.Άντε με το καλό στα χέρια μας!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω λίγο μπερδευτεί... από report me for spam και geekbuying.com μπορώ να παραγγείλω άφοβα για θέμα τελωνίου; ακόμα και αν πάρω 2 κομμάτια από κάτι; μπορώ να ρισκάρω να βάλω 2 κινητά και δύο ταμπλετ; 

H μικροτερη πιθανοτητα για τελωνειο ειναι με το δωρεαν ταχυδρομειο, δηλαδη singapore post, china post, NL post, sweden post. Οτι προσφερει το καταστημα. Δεν ειναι 0%, αλλα ειναι πολυ χαμηλη λογω φορτου εργασιας. Αντιθετα με τα κουριερ οι πιθανοτητες τελωνειου ειναι πολυ μεγαλυτερες. Επειδη παιζει η αμοιβη του εκτελωνιστη ανοιγονται ολα τα δεματα. Ξεχναμε λοιπον τα κουριερ.

 

Κατα τα αλλα, προτεινω και εγω οπως η mary1 να σπασεις τις παραγγελιες σου. Ετσι και αλλιως, δωρεαν μεταφορικα εχεις. Ακομα και αν περασει μια παραγγελια τελωνειο να μη σε σκισουν.  

 

Για κινητα δες και minideal, vickmall. Σε αρκετα προιοντα εχουν καλυτερες τιμες, σε αλλα οχι. Στα ταμπλετ το geek παιζει μονο του πρακτικα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για tablet προσωπικα πρωτα τσεκαρω το banggood και μετα ολα τα υπολοιπα... Το geek μου εκανε μαϊμουνια μια φορα και δεν το ξαναεμπιστευομαι. Ενα ασυρματο πληκτρολογιο για smart tv τους το γυρισαν πισω απο το κινεζικο τελωνειο και δεν με ενημερωσαν. Περιμεναν ποτε και αν τους κανω dispute για να μου το ξαναστειλουν. Ειναι και αρκετα αργοι και σε 1-2 tablet που ειδα τελευταια το banggood τα ειχε φθηνοτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...